28
  • derdani
    #28
  • Trance Gemini
    #27
  • mrzed001
    #26
    Engem nem ezek a technológiai hiányosságok zavarnak (ha csak ez lenne)
    A logikai bukfencei miatt (is) gyenge a sorozat (no meg a storyline ...)
  • Quantizs
    #25
    Szerintem az direkt van , hogy ilyen aránytalan torz képet ad a technikáról meg a kultúráról..:(Olyan csak nincs ,hogy ívörvényalagutat ("féreglyukat") nyitnak egy baromi nagy kiterjedésű hajó számára :: de egy embert nem tudnak normálisan telportálni)
    Én azt mondtam ,hogy ez ,ha jobban megnézzük nem scifi...És ne is így kezeljük {}emiadt::::
  • mrzed001
    #24
    Ja, végignéztem minden részét, de már alig emlékszem egypárra. Olyan felejthetőek voltak. Miért?
    Nem volt tanúlság, komoly konklúzió, mély érzelmek, érdekes tudományos elméletek, realisztikus misztikum, komoly storyline-ok, fejlődés és/vagy jellemfejődés, logikus univerzum, logikus hajó logikus utánpótlás(nélküliséggel ), túlzásba vitték az áltechnikai megoldásokat (átregulálom a miazzizét ) szóval az egész olyan volt, mint ha vették volna a Star Trek legrosszabb tulajdonságait, és összegyűrték volna egy hatalmas történet és logikamentes sorozatba.
    Estimesének és agyatlan kikapcsolódásnak jó, igényeseknek is lehet szórakoztató, ha úgy kezdenek hozzá, mint egy homemade valamihez
  • Monoton
    #23
    Na az biztos hogy nem Star Trek, de kettő nem is hasonlít egymásra!

    Két külön fogalom!!!
    Szerintem ne hasonlítsuk a kettőt!!! --- össze
  • Quantizs
    #22
    MELLESLEG nem olyan száraz a történet :::
    PL.:Ez nem olyan jólfelépített mint a star track (összefüggések,technologiai kiépítettség....stb)és azt is meglehet hagyni , hogy az eleje csak azért nem volt rossz mert sok volt a ködös részlet (végtére ennek is csak az a célja hogy növelje a nézettséget :)Hiszen ha jól vettem ki mrzed001 is "látta":)
    De mégis van ebben valami olyasfajta váltás ami már nem mint scifi ,hanem mint estimese állítja be a sorozat részeit (lásd::toronyba zárt lány:.aki valólyában gonosz biomellényeket kötögető öreg idegen nénike :)
    Míg a star track , az emberek belső problémáival "aktuális" gondolataival foglalkozik::::Ez nem aktuális hanem időtlen problémákat hoz felszinre:P
    De ti tudjátok hogy nektek mi tetszik (De van ami nem attól jó mert minden passzol ::: hanem attól ,hogy rádöbbent : mi nem <y>
  • Quantizs
    #21
    Nekem tetszik az ötödik évad :::)
  • _Vegeta_
    #20
    Jaja. :]
  • Monoton
    #19
    Mindenkinek megvan a saját véleménye!!!:)
  • _Vegeta_
    #18
    Azt csak pojjenból mondtam, ezt viszont komolyam. ;)
  • Bucser
    #17
    má egyszer elsütötted:D
  • _Vegeta_
    #16
    Inkabb nezegetem ezt az andromedat, mint a sorozatot. :>
  • mrzed001
    #15
    Nekem éppen hogy a zárófilmje tetszett :)
  • Monoton
    #14
    A farscape sem rossz!!
    Hát a zárófilm!!:...Lehetett volna jobb is!!!
  • mrzed001
    #13
    Próbálták erőltetni, de valahogy az utolsó pillanatig minden kiszámítható maradt (igazi scifisnek uncsi). Ennél már a Farscape is jobb volt, nem beszélve az elsőosztályúra sikeredett záró filmről :)
  • Monoton
    #12
    Én most nézem az 5dik évadot!
    Az igaz hogy az első két évad volt a legjobb majd jött az eröltetés.
    De az ötödik évad nekem nagyon bejön!!
  • mrzed001
    #11
    Meg az, hogy bár jópárszor igencsak népes támogatótáboruk volt, de az x száz főre tervezett hajón akkor is csak 5-6an maradtak (persze, mintha ennyien bírnák egy hajó karbantartását )
  • [NST]Cifu
    #10
    Anno az első két évadot néztem. Vegyes érzelmeim vannak vele kapcsolatban. Egyfelől sok téren jó volt (a Nietzschei faj, a "gonosz" Androméda, a nagy leépülés története, Seamus), másfelől viszont kevésbé jó (az idealista "felépitjük a jobb csillagszövetséget" alaptörténet, a laposodó, elcsépelt, fantáziátlan sztorik).

    Kár érte...
  • mrzed001
    #9
    Itt még játszák, csakhogy én már végignéztem :)
  • Monoton
    #8
  • Monoton
    #7
    VOLT, volt miért volt!!!

    Még mindig jáccccák!!!
  • _Vegeta_
    #6
    Sejtettem. Szoval a kevesbe tudomanyos dologrol van szo.

    Mrzed: Vegeta messzemenokig egyetert. :]
  • mrzed001
    #5
    Szép volt, jó volt, rengeteg volt a töltelékrész, rengeteg volt az ellentmondás, globális sztori hol volt, hol nem volt ... szóval mint egy buta unaloműző jó volt, de mint komoly scifi sorozat, hát, igencsak megmosolyogható volt
  • Monoton
    #4
    Nem én a sorozatra gondolok!!!
    Erre, meg erre.
  • _Vegeta_
    #3
    Andromeda
    Erre gondolsz?
  • Zsolo007
    #2
    Késő.....már vége....szép volt, jó volt vége....
  • Monoton
    #1
    Csodálkoztam hogy nincs még ilyen topic!!!
    Hát mostmár van!
    Mindenkinek jó fórumozást!!!