21
PS2 filesystem edit
  • takysoft
    #21
    "gondolj bele...."

    gondolkodhatok hallod XD attól még sose láttam PS2-t:) (illetve egyszer, de nem használtam)

    nekem aszonták, h nem olvassa a másolt lemezt, hát gondoltam a filmet se:D
    azért érdekelt, van-e valami más módosítás hozzá:)
  • jaszy
    #20
    a kettő egy és ugyanaz.....gondolj bele....
  • PoisonChihuahua
    #19
    Igen, módosított alatt azt értem, hogy másolt játékot is lejátszik (modchip, FreeMCBoot), viszont ebbe nem tartoznak bele a másolt DVD Filmek, ugyanis azokat mindegyik PS2 lejátsza.
  • takysoft
    #18
    mit értesz "módosított" alatt?
    csak kérdezem, mert nem értek ps2-höz

    eddig csak a chipelésről tudtam, ami nélkül nem olvas be írt lemezt...
  • PoisonChihuahua
    #17
    Ha módosított a konzol, akkor az SMS Player nevű progi kell hozzá.
    Ha nem módosított a PS2, akkor át kell konvertálni DVD Video-ba, és kiírni egy DVD lemezre.
  • takysoft
    #16
    bár nekem sose volt PS2-őm, de tudtommal a sima DVD videót megeszi még talán éppen hivatalosan is. tool se kell hozzá.
    ConvertXtoDVD-vel könnyedén megcsinálhatod.

    okosabbak(akik használtak már PS2-tőt) majd mondanak jobbat:D
  • Klárki
    #15
    Sziasztok!
    Szeretnék PS2-n megnézni egy avi filmet, de ezt a fájlformátumot nem olvassa be. Mivé konvertáljam át h beolvassa? Ha válaszol valaki elöre is köszi.
  • abdacs
    #14
    Helló mindenki! Olyan kérdésem lenne hogy: PS2-höz ha vennék 1 USB-s klaviatúrát, hogy az működne-e? Írjatok privibe erre, please! Üdv

    ja, ha nem, akkor hol lehet venni meg mennyioért?
  • talmaMC
    #13
    neroval adat lemezként máskor is igy csináltam és nem volt probléma
    próbáltam más programokkal is de azokkal sem működött pl:Ashampoo Burning Studio ,DVDDecrypter
  • takysoft
    #12
    hogyan írtad ki?
  • talmaMC
    #11
    heló az a problémám hogy kiirom az iso-t de nem játsza le a ps2
    azt irja nem ps2 formátum csináltam az isobol 1 másikat UDF es et is hátha jó lesz de azt semm vitte mi lehet az oka ? lehet hogy alapból az iso a a rossz ?
  • takysoft
    #10
    utóbbit nemtom, nicns ps2-m, de az alcoholnál jobbat nem tudok.
    azzal ajánlom.(nero nem sok féle ISO-t tud írni, asszem csak amgát az alap ISO formátumot, meg a saját nrg-jét)
  • Szeszmester
    #9
    SzívSN.
  • zutyu
    #8
    Már megtaláltam köszi..
  • zutyu
    #7
    Hello.
    Én arra lennék kiváncsi,hogy letöltöttem egy iso fájlt(játékot) és alcohollal irjam ki?Vagy jó a Nero is hozzá.
    És PS2-nél nem gond,ha újraírható lemezt teszek bele?Felismeri?
  • 12346
    #6
    szép estét:)

    az elmúlt napokban én is belenyúltam egy biztosan működő ps2 iso-ba, 1-2 szöveg átírkálása végett. én úgy csináltam, hogy ultraiso-val kiszedtem a szügséges file-t, szerkesztés után pedig visszahegesztettem, de kiírás után nem volt hajlandó elindulni a játék. a szerkesztett file biztos jó.

    van vkinek tutira bevált ötlete erre? a #2-es hsz alapján volna pár gondolatom, de ha van rá mód, szeretném elkerülni a fölös poháralátét gyártást..:)

    esetleges válaszokat előre is köszi szépen.
  • takysoft
    #5
    azmi?
    mondjuk engem konkrétem a Psychonauts PS2 verzió magyarítása érdekelne, haver kérésér.

    Szeretném megköszönni a segítséget, ki fogom próbálni azt a sony progit.
    thx
  • Neme.
    #4
    Elméletileg lehet. Gyakorlatban.... :)
  • tyler82
    #3
    És akkor lehet a PES5ben magyar kommentár???
  • Neme.
    #2
    Általában sima UDF (Universal Disk Format) formátumú DVD-ket olvas be a PS2. Szóval ha valamit meg akarsz változtatni a filerendszer struktúrában, akkor csak le kell menteni a DVD-ről a file-okat, megváltoztatni a kívánt file(ok) tartalmát, aztán felépíteni az új UDF image-et (a biztonság kedvéért a file-ok sorrendjének megtartásával), és kiírni. Az image file generáláshoz a Sony CDVDGEN-t ajánlom, de lehet Neroval is.
  • takysoft
    #1
    Sziasztok!
    Az érdekelne, hogyan lehetne PS2 játékokat magyarítani, de tudtommal a PS2 ISO-k filerendszere nem valami editálható. Ha tud valaki vmi progit, amivel bele lehet turkálni egy PS2 Iso-ba, akkor előre is köszi.