7
  • NEXUS6
    #7
    Miért te 1000 emberrel levelezel?

    Szerintem senki nem levelezik 1000 emberrel (az usa elnökén kivül, de azt lesheted hogy pont a te leveled fog majd a kezében kikötni, mert valójában az igazi emiljét talán még te sem tudod)!
    Vannak ugyan olyan vállalati cimek amit megadnak publikba, de konkrétan senki nem használja ezeket (a spammereken kivül;)))
    Mindenkinek van saját levélcime és a partnernak azt adja meg. A vállalati emilre meg ki a fene emlékszik, én sem tudom a saját cégünkét, hülye lennék azon levelezni( persze hogy lássa a főnök a leveleimet! csak az kéne!!!;)

    Mondom, ez a téma (is) túl van lihegve.


  • BiroAndras
    #6
    "Ha már szóba került, a spam ellen is van hatékony védekezés: emilcímet kell váltani. "

    Ezt nem mindenki teheti meg. Ha 1000 partnerrel levelezel, eléggé macerás a váltás.
  • Garrett27
    #5
    ...hogy ha végig hallgatod a rádióban a reklámot, az a te dolgod, eldontotted, hogy végig hallgatod - de aki sajnos nem ért annyira a géphez,hogy feltegyen egy antispam-et, nem tudja meg, hogy egy adott progi más céllal kerul a gépbe, és nem azzal amit a borítóján hirdettek meg...
  • NEXUS6
    #4
    "Kémszoftver-terjesztő banda a hatóságok kereszttüzében"

    Nekem az ilyen jellegű mondatokról mindíg, a híres "warezoló fiatalok" kép ugrik be.

    Könyörgöm, mi a francért kell démonizálni ezeket az embereket. Biztos nem fognak annyit keresni(lopni?) mint pl BillGéc, pedig aztán az ő cége ellen is indítottak már jó néhány pert.

    Ha már szóba került, a spam ellen is van hatékony védekezés: emilcímet kell váltani.
    Általában nem kerül semmibe!!!!!

    Ha az emberek hiszékenységének kihasználása bűn, akkor a tv-ben/rádióban/neten/újságban hirdető összes céget be lehetne perelni. A reklám ui nem tájékoztatás, pont erre épül, ráadásul a t'köm se kéri hogy egy nap 1000 szer nézzem meg ua t/s/ampon reklámot!!!
    Akkor az is spam?
    Csak azért mert számítógépen valaki ua-t csinálja akkor már is bűncselekmény?
  • Razgon
    #3
    Álmodj királylány :)

  • mrzed001
    #2
    Persze ez a progi fel se települ, ha megfelelő védelemmel van ellátva a kliens gépe, pl antispyware
    (magyarán aki nem ért hozzá, az legalább védekezzen, aki ezt se teszi meg, az meg .... )
  • Garrett27
    #1
    "Ez már önmagában felkelthette volna az RIAA érdeklődését, ám ez különös módon ez elmaradt. Egyesek szerint a szervezet lepaktált Rinesttel"
    Ez egészen érdekes dolog, kíváncsi volnék arra, hogy a hatóság - ha ez bebizonyosodik - uldozni kezdené-e a RIAA-t...