15
  • Bith
    #15
    Azé' lol, hoy a legjobb előadók között britni lett a 2. :). Ha ezt a 10-et nézem, akkor a dire straits-nek kellett volna a 2-nak lenni, a U2-nak meg a 3. körül.
    Egyébként ki a gecc az a linda?

    Másik lol, a la tortura :)).
  • mrzed001
    #14
    Ezek csak pillanatnyi sikerek a hype műve.
    Majd szépen el fognak felejtődni, mit a többi silány sz.r
  • longobard
    #13
    Az, hogy a Shakira, és a Britney Spears bejutott a legjobb 10 közé, nem jó jel, mutatja a hanyatlást az ízlésben.
  • longobard
    #12
    Örülök neki, hogy egy Queen szám lett az első, igazolja, hogy még vannak értelmes emberek a földön.
    Ha 10-20 év múlva is lesz ilyen szavazás, nem vagyok benne biztos, hogy hasonló eredmény születik...
  • Cat #11
    http://www.sg.hu/cikkek/38908
  • haxoror
    #10
    rohattul nem reprezentatív, ettől függetlenül a top 10-ből nekem a Sultans of swing jön be a legjobban :)
  • aki kérdez
    #9
    Én hallottam rola és legnagyobb meglepetésemre tudott olyan előadokat kibökni az adatbazisabol vagy nemtom honnan, akik az én világom kedvenceihez tartoznak, de a többiek világának végeredménye teljesen más lett. Jöhet a világok harca.. ;)
  • Andris
    #8
    Szerintem ezt a "felmérést" valami online zeneboltban vásárolt zenék vagy letöltések alapján csinálták. Szóval abszolút nem reprezentatív.
  • bigjoe
    #7
    Bár nekem nem ez a kendvenc számom, de azért teccik.
    Jó döntés.
  • pemga
    #6
    Ööö, jelentkezzen, aki hallott erről a szavazásról, mielőtt még az eredményt kihirdették :)).
  • Tocke
    #5
    Linda :)
  • Axon
    #4
    ""We Are The Champions" lett a világ kedvenc száma"

    Már megint nem tartozok bele a "világba"...
  • Iori
    #3
    9. Линда

    ez mi? Tatu? :DD
  • avman
    #2
    a toxic a 2.?? néha megkérdőjelezem az internet létjogosultságát...
  • mrzed001
    #1
    Sztem eleve rossz a kiírás is: 10 évnél fiatalabb számokat nem szerepeltetnék
    Pl Britneyre 10 év múlva már senki sem fog emlékezni, mint ahogy mára a Backstreet Boys is már csak elfeledett (rossz) emlék

    A Queen-el teljesen egyetértek, bár sztem több száma kellene, hogy a top 100-ban szerepeljen
    (érdekes, hogy Jaco elég sok száma benne van)