16
  • sonicXX
    #16
    Hát ja. Hiába ért hozzá (vagy értett hozzá valamikor), ha ma meg csak tesped. Vagy ő a trehány vagy a beosztottjai és akkor ő nem trehány hanem muja (amit ennyi vezető beosztás alapján nehezen hiszek) hogy nem rúgja ki a töketleneket.

    Akár hogy is nézzük: az IHM egyenlő a nullával.
  • lpapi
    #15
    "Nem ért hozzá , azt se tudja miről beszél .. geci közgaszdász vagy jogász vagy valami "-ász" .."

    Szakmai pályája
    1982 Budapesti Műszaki Egyetem, egyetemi diploma
    1988 - 1995 MTA Matematikai Kutatóintézet, Külső munkatárs
    1982 - 1988 Vegyterv elektronikai főosztály, munkatárs
    Tisztségek
    1991 és 1997 között a Vállalkozás 2000 Alapítvány kuratóriumának elnöke
    1995 és 1998 között a Magyar Űrkutatási Tanács elnöke, a Magyar-Szlovén Vízügyi Bizottság elnöke, és a Nemzeti Informatikai Stratégia előkészítő bizottságának tagja

    inkább a pénz jobban érdekli ma őt,
  • sonicXX
    #14
    Éljen végre egy téma ami testközelben van szinte (azaz volt) :D!

    Szóval én annó fél éve egy informatikai civil szervezet útjának az egyengetésével voltam elfoglalva (sajnos a legnagyobb támogatónkat jelenleg is körözi a rendőrség több rendbeliért, mint utólag kiderült - amiért mi mind hálásak vagyunk Neki, innen is köszönöm Neki) és több más civil szervezettel és médiummal volt kapcsolatunk, egy országos programsorozat informatikai szekcióját szerveztük. Megkerestük a program részletes leírásával az IHM-et úgy, hogy addigra már nem kis emberek álltak mögöttünk, nem kis szervezetek biztosítottak minket az együttműködésükről. Olyan emberekkel sikerült asztalhoz ülnünk és a támogatásukat megszerezni, akikhez ember fia csak a legritkább esetben jut el, legfeljebb az aszisztensével beszél... A program IT szekciójának a célja a legtöbb EU és kormányzati programmal is klappolt, erre figyeltünk nagyon persze. Na mi volt az IHM válasza? Semmi: még előadást sem vállaltak, nemhogy támogatást! Nevetséges, egyben siralmas, hogy ilyen emberek ülnek a bársonyszékben és zabálják hülyére magukat a kisember pénzéből! Volt szerencsénk hallani érdekes történeteket az IHM-ről és hangsúlyozom nem pletykákról van szó. Az a minisztérium kívülről-belülről bűzlik. Az a legkevesebb, hogy haszontalan amit csinálnak, de általában nem csinálnak semmit. A fejeseket ki kéne onnan rúgni már a jó fenébe, és jól képzett szakembereket alkalmazni. Ne, ne értsenek jobban a számítógépekhez mint én vagy más előttem felszólaló, egyszeren csak legyenek tisztába azzal, hogy mire van szüksége az országnak, mire nincs, és egyáltalán miért kapják a juttatásaikat a közpénzekből!

    Nem a sikertelen programunk miatt háborgok, az az IHM nélkül is sikeres lett volna, ha a főszponzor úr és a cége nem adócsalással biztosított volna alaptőkét ehhez (azt is keveset, ráadásul mint utóbb kiderült, javarészét elherdálta hülyeségekre).

    IHM? No Comment.
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    Nem ért hozzá , azt se tudja miről beszél .. geci közgaszdász vagy jogász vagy valami "-ász" ..

    mondjon le, sőt, már le kellett volna mondania rég. Az IHM-nél majd hogy nem több a korropció gyanús ügy, mint az építőiparban ..
  • Mice
    #12
    ecdl vizsgán rugdosták át őket (ez kimaradt)
  • vax
    #11
    Hátha sikerül neki bedugnia "s....-én" kivül az alaplabba talán, esetleg. :)
  • szombi
    #10
    Nem kell félteni őket a tudástól:
    egyáltalán nem értenek az informatikához!
    az egyik IHM-okostojás szerint egy P1-es gépeket mai szintre lehetne hozni egy processzor-vagy memóriacserével...
  • Mice
    #9
    nálunk is átrugdostak néhány embert még középsuliban akiket oda nem engednék a saját gépemhez, max. az ad-ban lekorlátozott minip3ashoz
  • k0zi
    #8
    Be se tudja kapcsolni a számítógépet
  • torjoz
    #7
    Az IHM-be meg sztem az kerülhet be, akinek van ott ismerőse+minimális (Pl.:ECDL vizsga) szgépes tudás!
  • torjoz
    #6
    "Digitálisan írástudatlan": Há ez mi? nem tud gépelni, vagy egyáltalán nem tudja használni a szgépet,vagy mi a nyavaja?
  • Sliders
    #5
    Azért kiváncsi lennék h a fószer be tuda e izzítani egy hálózatot, rajt egy szerverrel meg ilyenek, vagyis értene is hozzá. Vagy Csak én vagyok láma, mert gondolom IHM-be csak olyan ember van aki ért is a gépekhez vagyis az informatikához, nem csak úgy megára biggyeszti. Olyat kéne odaüöltetni aki vágja a témát.
  • Supergamer_real
    #4
    "Távközlés 2005: Igérgetés az IHM-től kézzelfogható eredmény nélkül"

    A cím nyugodtan lehetne "Magyar kormány 2005: Ígérgetés kézzelfogható eredmény nélkül".

    Kivéve talán a 2 év alatt másodszorra módosított eurozona belépési dátumot. Az elég kézenfogható és külföldön mindenki számára világos is. Csak itthon hiszi el a sok bírka.

    Az IHM se kivétel ezalól. Csodálatos ígéretek, nagy szavak...
  • vg
    #3
    Látom tanultál Torgyántól! Kérem monnyon le!
  • szombi
    #2
    igazad van! már tavaly, a kakaóálló gépek idején is megtehette volna!

    www.kakaobiztos.hu
  • Razgon
    #1
    Az a cunami diagram nem rossz kivetítve.

    Egyébként meg Kovács Kálmán monnyon le, az IHM-et meg nyugodtan számolják fel, mert semmi értelme, csak pénzkidobás.