8
  • ssdb
    #8
    Naja... minden 6.. télleg. én mondjuk a körnényéken nem is tok olyan embert akinek nincsen vmi illegális cumoja szal ez a szám is milyen má?!!!
  • Jani-B
    #7
    A Nyócker egy nagy rakás... had ne mondjam ki, hogy mi. A South Parkot meg ne hasonlítgassuk össze vele. Elég megnézni, hogy itthon mennyien látták a Nagyobb, hosszabb végatlant és ezt a ratyit. A Sout Parkon lehet nevet, de a Nyóckeren csak sírni.
  • uniu
    #6
    A Nyocker nagyon jo film volt, minden tekintetben.
    Ha vki szereti a South Parkot ez is bejon neki, foleg, hogy ebben is van rejtett mondanivalo. Persze ez nem mindenkinek jon le...
    Sajnalatos, hogy meg csak a hitelt sem termelte ki :(
  • worldwideweb
    #5
    "több tízezren töltötték le az internetről"
    "További hat másik embert azért vádolnak, mert lemásolták és továbbadták a kalózpéldányokat"
    Akkor azt a több tízezret is bíróság elé állítják?
  • Drawain
    #4
    Igazából szerintem nincs sok összehasonlítási alapuk, hogy mennyivel többet keresnének kalózkodás nélkül. Ez nem mai probléma, különböző formátumokon már évtizedek óta működik.
  • Frank99
    #3
    Nyócker?

    még a netről sem húztam le, pedig 1000x találkoztam vele.

    ugyammá....
    Kis a faxomat érdekel kábszeres és egyéb barmok produkciója, ala Big Bráner és hasonlók????

    aki akarja, nézze....
  • DWz
    #2
    Nyocker csak oruljon, hogy annyit kapott, amennyit, hisz egy nagy szar az egesz.
  • avman
    #1
    ööö. h a magyar filmek miért nem tudják kitermelni az előállítási költségeket annak vajmi kevés köze van a p2p-nek... de sebaj, a jövő héten azzal állnak elő h a fájlmegosztók lopták el a Lindbergh bébit is.