30
Lynyrd Skynyrd
  • plus44
    #30
    azt a reklámot még azóta is nyomják :D
  • xxxpaulxxx
    #29
    Annyit mondok, hogy Free bird szóló;)
  • csgj
    #28
    itt a honlapjuk. ja, és aki nem tudná (mert nem hiszem, hogy sokan ismerik őket), a banda már 1973 óta megvan :) jó vének lettek azóta.
  • csgj
    #27
    nem, asszem úgy kell kiejteni, hogy lájnárd skájnárd. naon bírom őket.
  • Fido4life
    #26
    Jaja, akkor onnan volt ismerős :DDD
  • sz4bolcs
    #25
    Olyan alliterációs neve van, hogy oviban nem jutottak odáig az ovitársai, hogy csúfolják vele. :D
  • sz4bolcs
    #24
    Linyírd Szkinyírd :D:D
  • sz4bolcs
    #23
    Soha nem tudtuk kitalálni hogy mondják a nevét. Valaki segít nekem?
  • qwertrt
    #22
    A Sweet Home Alabama nyomokban felfedezhető egy magyar keksz (!) reklámban, mikor az anya és kölykei egy búzamező közepén eszik a kekszet, majd a végén rohangálni kezdenek. Amolyan country utánérzető dal.
  • Fido4life
    #21
    Rákersek..
  • PíszLávJuniti
    #20
    Essential CD1 CD2 :D
  • Fido4life
    #19
    Album címet tudsz mondani ?
  • PíszLávJuniti
    #18
    Van pár albumuk, szerintem egész jók.
    Leginkább amolyan vidám deep purple re hasonlít számomra, nem tudom a hátterét hogy ők hány évesek, vagy honnan jön ez az egész, de olyan 20 - 30 évvel ezelőttre tenném őket.
  • Fido4life
    #17
    Hát gondolom, van még e két számon kívül is ilyen remekművük.. (: legalábbis remélem..
  • csgj
    #16
    a freebird tényleg király, meg a sweet home alabama, de a simple man is, meg a.... na jó, túl sokat nem hallottam, de azok COOLok voltak
  • Denver Joe
    #15
    Most fedeztem fel a topikot, nem is láttam eddig, hogy van ilyen, pedig nagy Skynyrd rajongó vagyok. Ahogy látom elég kihalt a topik, de remélem nem vagyok egyedül Skynyrd rajongó , úgyhogy ha valakinek van kedve a Skynyrd-ről és a Southern Rock-ról beszélgetni, akkor gyerünk.
  • Fido4life
    #14
    A Sweet Home Alabama szintén benne van a Forest Gump-ban. Megmég a 8 Mérföldben is éneklik átköltve... Ámúgy nagyon csípem, ez a két szám szvsz zseniális, főleg a Free Bird.
  • Blur
    #13
    az elizabethtownban is megy a free bird egyébként

  • Apus
    #12
    A Free Bird című számot a Forest Gump-ban is hallhatjuk, annál a résznél amikor a csajszi egy kis tudatmódosító elfogyasztása után ugrani akar az ablakból.
  • Nh Shevits
    #11
    én Con Air-ből ismertem meg a számot. A legvégén (is?) megy: Sweeeet Home Alabama!! Azonkívül megy még a Girl Next Door-ban is egyszer (magyar cím: Szüzet szüntess). hirtelen ennyi jut eszembe.
  • Herr Lehrer
    #10
    San Andreas?:D
  • Gabyee
    #9
    na mekkora egy faxláma vagyok,én is elbaftam:P
    megaLOL
  • McGrady
    #8
    lehet h éntom rosszul de nem Lynyrd Skynyrd nek kell írni?
  • ILLNeo
    #7
    Sweet Home Alabhama!!!
  • McGrady
    #6
    jah és ő vki plz mondja meg hogy kell kiejteni
  • McGrady
    #5
    haha nekem is csak ez van meg :)
    aki tud ajánlani vmi lemezt amit érdemes meghallgatni tőlük akkor írja ide :)
  • Gabyee
    #4
    Lynyrd Skynrd-Freebird
    csak ezt a számot ismerem,van benne egy piszok hosszú szóló:P
    amúgy '70 évek banda,jól nyomták a muzsikát

  • Balo
    #3
    Ki ő?
  • Ronny
    #2
    kétszer is elírtam címet,copy paste rulez:/
  • Ronny
    #1
    fura, hogy még nincs topikja.Na, de most:)