7
Kaspersky Anti-Hacker
  • kav5
    #7
    Hoppá, most nem engedi a Google Earth pro-t, pedig Allow all-ra van beállítva...
  • kav5
    #6
    Nekem is fent van, a Kaspersky Ant-virus personal pro-mellett. Nekem nem akadályozott még eddig semmit. MSN-t és LimeWire-t sem. A mediumon beállítottam, hogy mit engedjen és mit ne, utána feltettem high-ra. Igazábol kíváncsiságból tettem fel a gépre. De nemtudom hogy mennyit ér védelem szempontjából...
  • soulhunter
    #5
    nemcsak a DC-t érinti, hanem a torrent klienseket is, az MSN messengert, ICQ-t is

    nameg ha nem Kaspersky firewall van mellette,akkor ált. kék halál az eredmény
    (NIS mellett a csökkentett mod az egyetlen bejutási lehetőség az eltávolitására)

    nos, ezek a ma este 8-9 óra közti tapasztalataim
  • bld
    #4
    ha nm netezel, mármint nm nézegetsz oldalakat v ilyesmi csak mondjuk dolgozol v játszol, nézel vmi filmet akkor van értelme
  • keeper2
    #3
    Illetve, azt vettem észre, hogy pár óra után (változó időhossz után) a dc fájlcserélők egy hibaüzenettel elszállnak miatta.
  • soulhunter
    #2
    instabil rendszer, idegesitő ablakbevágások, amikor állitolag vki "be akarna hatolni", gyenge védelem, iszonyu memoria és sávszélesség terhelés, elég sok probálkozó átjut medium fokozaton... high-en jopár weboldal sem jön be,mer blokkolja az activeX és cookie cuccokat is (de legalább tényleg nem jut be semmi) :)

    van mit javitaniuk a készitőinek...
    talán majd jövöre kiadnak 1 jobbat...

    legalábbis ezek az én tapasztalataim
  • kav5
    #1
    Hy!

    Használja valaki a Kaspersky Anti-Hacker-t? Milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban?