2115
Daemon tools 4
  • laci19760817
    #1915
    Szegasztok!

    Olyan problémám lenne, hogy letöröltem a daemon 4.10 -es verziót mert írta hogy a játék nem müxik vele! Letöltöttem a legújabb verziót a 4.12. A baj ott kezdődik hogy ezt a verziót bárhonnan letöltöm, mindig virust talál ha progit elinditanám( Nod32) a másik problémám meg az, hogy letöltöttem már aaz összes verziót a 4.03 as tól egészen a mostani verzióg mindig virust észlel minden inditásakor a többi verziónál pedig akár hogy kattingatok bárhová nem hozz létre egy virtuális meghajtot se, pedig már egy jó pár éve ezt használom és idáig müködött normálisan:( Tipp??? segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • endiboy
    #1914
    1900-ért vettem, annyiért megéri :)
  • Humesz
    #1913
    Gt Legends nem megy a PRO-val! Se a Lite-al!
  • [HUN]FaTaL
    #1912
    Azt nem tudom, nem játszok vele, de majd lehet hogy felrakom:) De nekem az első vIDE-s proval semmi nem indult el ami SF volt (WR2), szerencsére azóta feltörték:) Nyáron megyek németbe szerintem meg is veszem.
  • grebber
    #1911
    GT Legends is megy vele?
  • [HUN]FaTaL
    #1910
    Az minek? Én a PRO-t már régn em használom, semmi játék nincs ami a liteal nem indulna el akkor minek a PRO:D
  • grebber
    #1909
    Nincs még letölthető tört DAEMON Tools Pro v4.12.0220???
  • kollektor
    #1908
    DAEMON Tools Lite v4.12.0 32/64 Bits (with SPTD 1.55)
  • kollektor
    #1907
    próbáld meg a #1885 hsz-ben írt verziót
  • masssza
    #1906
    Az a bajom hogy mindig amikor bekapcsolom a gépet az összes képfájlt beolvassa, eddig ez nem volt, most telepítettem újra a Win-t és nem jöttem rá mi a bibi. Pro_4.10.0218-as van fent
  • overlocker
    #1905
    passz
  • crazyclone
    #1904
    szoval a probléma a pro agentel van ... el sem indul akárhonnan akárhogyan inditsam ...
  • crazyclone
    #1903
    és az mitől van hogy nem indul windows startup pedig be van téve ???
    másszoval indulas után nincs a taskbaron ... megkell keressem a progik között elinditsam de ezután sincs ott ...
  • overlocker
    #1902
    nm
  • crazyclone
    #1901
    THX!!! megoldodott hala nekd ...
  • overlocker
    #1900
    Akkora kövit tedd. Valamilyen fáljkeelő Total C. vagy Sajátgép vagy akármi vel bemész a DT PRo főkönyvtárába és ott mgkeresed a DTpro.exet! NEMA DTPROAGENT!! sima dtpro.exe arra jobb klikk majd kompatibilitás és ott futatás rendszergazda modba és ennyi...
  • crazyclone
    #1899
    32bitesen
  • crazyclone
    #1898
    a PRO Vistan ...
  • overlocker
    #1897
    Melik DT?? A PRo vagy A Lite? Milen OP Rendszer?
  • crazyclone
    #1896
    nem indul el plz nagyon kerlek segitsetek mikor inditom ezzel a hibauzivel valaszol ... Unable to add adapter. Insufficient privileges
  • overlocker
    #1895
    Ez most akkor qurva jo annak aki állandoa n le fel rakja.... most cak azéért me egybe van a 32/64.. pfu ez aztán értelmes.... LEgalább a pro verzio lenne ingyé mé nem törik fel a lgujajjbat(0219)
  • zoltang
    #1894
    De sűrűn jönnek: :)

    "DAEMON Tools Lite V. 4.11.2
    Dear Community,

    The new version of DAEMON Tools Lite is available:
    DAEMON Tools Lite Version 4.11.2
    (included is SPTD version 1.53)

    We recommend to upgrade to the latest version as usual.

    Changes in DT Lite 4.11.2 compared to the previous version 4.11.1:

    - DT Lite comes now as one setup file for both X86 (32 bits) and X64 (64 bits) systems;
    - Several languages updated (German, Dutch, Arabic, Ukrainian, Lithuanian);

    Bugs fixed:

    - check up for updates bug;
    - minor GUI bugs;"

    http://www.daemon-tools.cc/dtcc/announcements.php
  • misterkrisz
    #1893
    vagy nincs valami ehhez hasonlo program? kösz
  • misterkrisz
    #1892
    sziasztok! letöltöötem egy daemon tools-t már nem tudom melyiket és az a gondom hogy felrakja a gép de a végénél kiirja hogy error code vagy valami ilyesmi. kérdés hogyan tudom a registryböl kiszedni hogy működjön vagy ha hülyeséget mondok javitsatok ki. vagy valami tipp? köszi ja és Bolodg Karácsonyt
  • rage
    #1891
    Ha jól értem, nem használsz clone verziókat.
    Akkor valóban felesleges az Alcohol mellé bármi más.
  • Humesz
    #1890
    Te most miről beszélsz? Tanulj már meg írni és fogalmazni!
  • overlocker
    #1889
    mit gondoltok?
  • overlocker
    #1888
    DT PRo 0218-at használok és mellé felraktam a alcohol 52%-ot de azt nem tom érdemes fennhagnyi a DT egyáltalán van rtemlea DT pronak haa Alcohol is tudja azt mert clone gémeket ugyse töltök le... mountolni meg az alcohol is jo nemde? sztetek?
  • Ridley
    #1887
    hi!

    nekem az lenne a gondom,hogy miután feltettem a dt lite-ot nem jelenik meg virtuális meghajtó pedig már jó csomó dolgot próbáltam.

    ha set device parameters-nél próbálok betüjelet hozzárendelni azt írja:
    unable to set new drive letter

    így hiába mountolom nem történik semmi
    vki tudna segíteni?

    thx előre is
  • Qwerty4
    #1886
    na ezt a linket nagyon köszönöm, elindult végre a Witcher
  • kollektor
    #1885
    DT 4.11.1(32 BIT)
  • rage
    #1884
    Azt nem tudom, nekem regisztrált verzióm van.
  • spidey91
    #1883
    de sajna csak a 0218-hoz van crack hahahaha
  • rage
    #1882
    Pl főleg abban, hogy az újabb SecuRom-mal védett játékok is mennek vele image-ből, mert az előző verziójú DT feketelistán volt a SecuRom-ban.
  • grebber
    #1881
    DAEMON Tools Pro Advanced v4.11.0219 Ez érdembe mivel jobb mint a 4.10.0218?
  • overlocker
    #1880
    Hát nem azért mondom de én a DT PRO ADVANCED 0218-ast használom magyarul és semmi bajom sincs vele igaz csak SCSI driveom van mert nincs olyan gém amihez az IDe kéne sztem az Ubersoldier ,meg 3000ft vagy várjatok a crackre!
  • overlocker
    #1879
    ost jött ki egy uj LITE 4.11 új
  • Qwerty4
    #1878
    Hát akkor kérlek add meg a linkjét privátban annak a cracknek
    Nekem csak ilyen 26 megás képfájlom van, állítólag azzal kell működjön. :)
  • overlocker
    #1877
    hát nekem akkor hogy hogy van egy müködö wither crakcem??? akkor ez csak optikai csalodás??? itt nézem a cracket!!!
  • Qwerty4
    #1876
    Az a crack a Witchernek egy 26 megás képfájl.
    Az ÜberSoldier 2-t meg egy teljes képfájllal lehet elindítani, ha egyáltalán el lehet indítani, ez is kérdés.