32
Másolásvédett CD készítése
  • szeki13
    #32
    sziasztok.a másolásvédelemmel vagyis ellene lenne egy kérdésem.az újabb dvd-ket nem engedi semilyen progival másolni vagy esetleg grabbelni.ha tudtok ilyen progit amivel ezt meg lehet oldani akkor légyszi írjátok meg a nevét.előre is köszi.
  • gordonmail
    #31
    hm
    Ott van a Neroban, hogy CD lejár (dátum) pl.holnap
    Nade ez hülyeség, akkor milesz, nemlehet olvasni? sztem ez kamu
    Ha igaz, tegyük fel, akkor megváltoztatja a rendszeridőt a páciens.
    Mi az észrevételetek?
    Nekem egy program kellene másolásvédelemre, mit ajáblotok? (a legjobbat!)
  • waracsk
    #30
    audio cd-re sem lehet másolásvédelmet?
  • keeper2
    #29
    A chaos theoryval sem végeztek még, pedig már régebb óta kintvan, de azon nem csak "szimpla" sf3 van, hanem még egyéb módon is védve van. Erről jut eszembe, láttam már olyat is, amikor a védelmet rárakták az összes lehetséges fájlra, és egy másfajta védelemmel védték ezt a védelmet a módosítástól :)
  • Frank99
    #28
    még van amivel nem.
    az új Worms játék egy hónapja kinn van, és nincs törve...
  • keeper2
    #27
    A másolásvédelemnek nem célja a feltörhetetlen védelem létrehozása, mivel ez lehetetlen (bár sokan így hirdetik a sajátjukat, mivel ez olyan szépen csengő reklámduma, lásd pl. a starforce készítőinek rendszeres hazugságait.), mindössze arra irányul a védelem, hogy a feltörésére fordítandó energia több legyen, mint amennyit a rajta tárolt adatok megérnek, mivel akkor elviekben nem törik fel, hiszen több a munka vele, mint amennyit nyernek az töréssel. Azért, ilyen védelem sincs. Azthiszem, a legdurvább védelem a starforce 3.6 A 3.4-et saját szememmel is láttam ,hogy fel van törve (lásd pl. a cossacks 2), de szerintem az újabbakkal is végeztek már :)
  • tudatlanka
    #26
    #3 ha csinálsz egy egyedit azt aztán próbálhatod másolni......
    na megyek il divo-t digizni
  • tudatlanka
    #25
    Keresd meg PPétert tud egy okosságot mondani ez ügyben.De amugy tényleg nem nagy ördögösség ilyet kreálni anno volt ezekről pár cikk pé cdrwinn-l is simán lehet kreálni egyedit...
  • Frank99
    #24
    nem akarsz ásni, mi????

  • DJviolin
    #23
    Jó topic!

    Én általában azon szoktam molyfondírozni, hogy hogyan szabadítsam meg.
    De néha nem árt a másik oldalt is megvizsgálni.

    #5
    Ha csak a fájlaidat akarod titkosítani, akkor ajánlom a winrar-t, ugyanis ott a tömörített archívumot jelszóval lehet levédeni. Asszem tudja ezt a winzip is, de nem biztos. Ha az office dokumentumaidat akarod levédeni, akkor asszem az alkalmazásokban is van jelszóval levédés. Szerintem a komplett cd levédése hosszas vesződés lenne, amely nem érné meg.

    De lehet hogy azért hoztad létre a topikod, hogy a cd-n lévő fájlokat csak olvasni tudják, de ne tudják lemásolni a cd-t, vagy felmásolni a computerre. Ezesetben tényleg marad a cd másolásvédetté tétele.

    Üdv:
    DJviolin
  • rushman
    #22
    egyik védelmi-rendszer fejlesztő sem erre törekszik, hanem egy olyan megoldásra. ami feltörése jelentősen megnehezíti (értsd időben eltolja) a feltörést. De van egyéb más jól bevált módszer ezekre
  • rushman
    #21
    van sok ingyenesen kipróbálható programvédelmi rendszer

    egy pár:
    ASProtect
    FLEX1m
    ShareLock
    Vbox
  • Darkboy
    #20
    na muta :D:D
  • lck
    #19
    OFF
    - Hol terem a legtöbb CD ?
    - Hát, a diszkréten !
  • Impi
    #18
    #10 #11
    Az én kertem tavasszal és ősszel televan eldugott CD-vel.
    Nem akarjátok megkeresni? kb. 35-40 cm mélyen vannak.
    Írom a címet
  • NuCLEARScoRp
    #17
    Karcold össze egy körzővel.... tuti senki nem másolja le utána
  • ReTeK
    #16
    aztán egyszerűen titkosítja pl. TrueCrypt vagy egyébb freeware programmal
  • Botond #15
    De fog,mégpedig az a 2 ember. :-D Meg eleve személyes adatokat akar dvdre írni,a személyes adatai a neve,címe,szül. hely/dátum,taj szám ilyenek :-D na azt dvdre írni úgy,hogy ne lehessen másolni a dvdt,az a nem gyenge :-DDDDD
  • Garfield
    #14
    Ehh bazze, ne legyünk már ennyire "informatikailag-hűű-de-tájékozottak".

    Lehet dobálózni mindenféle másolásvédelemmel, de illenék figyelembevenni, hogy azért törték meg őket, mert nagy az érdeklődés iránta. Kisszériás CD-knél, szoftvereknél jóval egyszerűbb a helyzet, mert senki sem fog bíbelődni azzal, hogy feltörjön egy olyan programot, ami 2 embernek kell.

    Szvsz fogod a cuccokat, benyomod RAR-ba, majd levéded egy minimum 10 karakter hosszú, kis- és nagybetűket, számokat és írásjelet tartalmazó jelszóval és kész a másolásvédelem: belátható időn belül nem törik fel.
  • Cvd
    #13
    A Plextor T3 íróm pl. tud olyat ami neked jó lenne. Nem másolásvédelem, habár lehet hogy másolásnál is bekavar és így másolni sem lehet. Írásnál lehet megadni hogy kódolva írja meg az egész lemezt, onnantól kezdve csak a jelszó ismeretében lehet bármit is a lemezről visszaolvasni, vagy egyáltalán a lemezhez férni, egyébként értelmezhetetlen a tartalma. Magán a kiírandó adaton semmit nem kell variálni. Brute force-szal mondjuk ezt is vissza lehet fejteni gondolom, de ahhoz nem árt némi képzettség meg pár év gépidő.:)
  • Lammer
    #12
    piszok dragak, a megoldasok starforce securom vedelem liszensze naon draga... :C
    szerintem forget it...
  • tomo
    #11
    ne a saját kertedbe ásd el, hátha felássák, gondolván , hoyg elástad... :)
  • haxoror
    #10
    Ásd el a CDket a kertben amikor nem használod
    DE NE MOND EL SENKINEK HOGY HOVA MERT KIÁSSÁK!
  • Botond #9
    akkor nem másolja a cd-t,hanem kinyomtatja :-D passwordözve van akkor meg se tudja nyitni :-D meg különben is minek írod a neved/címed,születési dátumod dvdre?:-DDDDDDDDDDD
  • alert
    #8
    Teljesen felesleges, ha valaki fel akarja törni az felfogja :) jobban jársz ha kiírod cd-re és eldugod vagy be a páncélba..
  • hmhm
    #7
    starforce 3 at is már törték aszem.
    ( a cossacks 2 azzal van, nem ? )

    személyes adatok megvédésére másolásvédett cédé ? tisztában vagy a fogalmakkal??
  • gercse
    #6
    de fájlokat titkosítani lehet nem? jelszót rendelni hozzá?
  • dave69
    #5
    Igazából csak lelkes amatőrők elöl akarom megvédeni a személyes adataim.
  • Frank99
    #4
    vedd meg a starforce legújabb verzióját.
    sztem 1-2 százezer dolcsiért odaadják.
    ezzel ideig-óráig megvédheted az adataidat
    :-)
  • jefferson83
    #3
    Ez még senkinek sem sikerült tudtommal
  • gergod
    #2
    Öregem, ha tudnék rá tuti módszert akkor sem mondanám meg, hanem inkább meggazdagodnék belőle :)
  • dave69
    #1
    Hali!

    Tud valaki olyan progit amivel másolásvédetté tehetek egy CD/DVD-t????