675
  • STREEX
    #1
    Magyar Black Hole Entertainment által fejlesztett RTS játék készül a Namco Warhammer fantasy licensz alapján. A Black Hole hozta el nékünk az EXIGO-t!! Brutális hangulatú festői eszményi grafika tombol a képeken! Óriási csaták, orkokat lövő muskétások, mozifilmbe illő ember és elf hadsorok foglalják el a harcmezőt, míg szem ellát. Négy nemzet háborúzik egymással: a Birodalom, Káosz, Skaven és a High Elf. Ágyútölteléknek harcba korbácsolták kisebb fajokat is, ezek a következők: Orkok, törpék, vámpírok, goblinok. Nobuhiro Kasahara szan, a Namco elnöke szerint enyhébb hangsúlyt fektetnek az unalmas bázisépítésre, így a játékosok figyelme sokkal inkább az összecsapásokra összpontosulhat. Úgy legyen!

    Történet:
    A Nagy Háború óta egy év telt el. A Káosz csapatai végigdúlták a Birodalmi domíniumokat. Rengeteg kisebb csetepaté folyik még mindig a Régi Világban. A megvert Káoszcsapatok egységei jórészt visszakotródtak az Északi Pusztákra. A többit szétverte az ellenség. A megmenekült törzsek közt új hősök emelkednek hatalomra és megpróbálják újraegyesíteni a káoszcsapatokat. De ezek közül mind elesik. Egyikük sem képes akkora erőre szert tenni, mint lemészárolt vezérük: Asavar Kul. Az egyesült Birodalmi és High Elf erők pedig módszeresen vadásszák le a káoszhordák maradékait. Győzelmük azonban nem teljes, mert veszélyes csatamészáros falkák még kegyetlenül fosztogatnak a Határvidéken.

    [b]INFO: HardWired
  • STREEX
    #2
    Képek:







  • Hmuda
    #3
    1: normálisan írd le legközelebb a topic címét, mert a full nagybetűs, ötszáz felkiáltójeles topiccímek nehezen tűrhetőek.
    2: az 1024-es képeket illik linkelve berakni.
    3: ha már máshonnan másolgatod a híreket akkor abszolút minimum, hogy megemlíted, hogy honnan csórtad.

    Utálom az ilyen hirtelen felindulásból összehányt topicokat javítgatni.
  • haxoror
    #4
    Hehe azt hittem Warhammer40k, olvasom az első kommentet Birodalom oké, Káosz oké, Skaven és a High Elf... mivan? :DD
  • STREEX
    #5
    Megjelent egy kis videó is!
  • ShaiHulud
    #6
    vegre hogy nem 40k :) en speciel wh fantasy hive vagyok :) de undead nem fullosan jatszhato :(((
  • Sir Quno Jedi
    #7
    Nékem má kicsinység túl sok fantasy RTS, ezé kéne folytatás a 40k-nak még, dehát ez van...
  • ShaiHulud
    #8
    hat warhammer fantasybol kurvara nincs sok rts imo. viszont 40k gamebol annyi van mint a szemet.
  • Sir Quno Jedi
    #9
    Most nem WF téren mondtam, úgy általában uncsi az F RTS.
  • Gábor
    #10
    Utoljára WH fantasy a hmm....mi is volt a címe? Jó régen volt.
    Na mind1, ott csak a hadakat kaptad ,mint a táblásban, emberekkel lehetett gyakni az undead frakciót singleben. De nagyon jó volt! Az egyik legjobb taktikai játék, amihez szerencsém volt!
  • [NST]Cifu
    #11
    A Skavenek aféle patkányemberek, vicces kis dolgaik vannak, nekem a goblinok után a másik kedvenc WHF fajom. :)



    A High Elfek meg egy dekadens ősi faj. :)

    Kiváncsi leszek én erre a játékra, bár az utóbbi időben sajnos a Games Workshop menetrend szerint elmegy a popularitás felé, lásd Dawn of War...

    A régi WHF játékok a Shadow of the Horned Rat (ez is a Skavenekről szólt) és a Dark Omen (ez pedig az élőholtakról). Mindkettő mestermű a maga idejében, nem elég, hogy nagyon jól voltak megcsinálva, de hűek maradtak a játék világához is. Őszintén remélem, hogy a Mark of Chaos fel tud nőni az elődökhöz....
  • Clueso
    #12
    Először volt a Warhammer: Shadow of the Horned Rat még valamikor a 90-es évek közepe táján, majd utána jött a Warhammer: Dark Omen, ami tényleg egy ütős (és meglehetősen nehéz) taktikai stratégiai játék volt.
    Nekem kimondottan tetszett, hogy nem kellett gyűjtőgetni, meg építgetni. Viszont az egységeidre nagyon oda kellett figyelni, mert vitted őket tovább pályáról pályára és új egységek beszerzésére nem volt túl sok arany.
  • Sir Quno Jedi
    #13
    Ja, ezt lehet én is kipróbálom, de ha nem tetszik...
  • [Jakuza]
    #14
    Igen mert azok istencsaszar jatekok voltak es akkor meg nem csak a csilivilire mentek a programozok.
    Pedig akkor meg a Windows-t az igazi hardcore fanok fentartasokkal kezeltek es ugye azok a jatekok Win95 ala irodtak.
    Ennek ellenere azok a jatekok remekmuvekkent sikerultek.Remeljuk ez is az lesz.
  • Gábor
    #15
    Ámen!
  • ReTeK
    #16
    így van "azok istencsaszar jatekok voltak"
    és végre nem 40k !
    nem is értem miért nem készült eddig folytatása
  • JohnnySmith
    #17
    Most szedem a demot :))
  • Hmuda
    #18
    Szvsz el vagy tévedve. Próbálkozz a DoW topicban...
  • JohnnySmith
    #19
    ja igen :) kicsit szétcsúsztam sorry :D
  • [Jakuza]
    #20
    Nehany kep a modemesektol sry.



  • STREEX
    #21
    Megjelent pár új kép
  • STREEX
    #22
    Ez különösen jó.
  • Voltan
    #23
    Uhhh. Durva.
  • Hmuda
    #24
    1024-nél nagyobb képeket maximum linkelve.
  • Serpa
    #25
    ma akadtam rá erre a remeknek tűnő játékról.
    nagyon ígéretesnek tünik.

    egy videt is találtam, nem tom egyezik-e a #5 ben linkelttel (nem hoz be semmit nekem).
  • STREEX
    #26
    megjelent valami interjú
  • Serpa
    #27
    hivatalos oldal
  • grebber
    #28
    Képek
  • [Jakuza]
    #29
    Na igen aki jatszott valaha is a Warhammer: Shadow of the Horned Rat es a Warhammer: Dark Omen jatekkal az tudja, hogy micsoda remekmu van szuletoben.
    Remelem a hangulataban eleri a regi jatekok minoseget.
    De ha mar a kozelebe jut, akkor is egy nagyszeru jatekot kapunk.
  • Bucser
    #30
    ÉS aki játszott valah ezekkel a mütyűrökkel az tudja csak igazán mit is jelent warhammerezni:)

    (ugyanez igaz Battletechre is:D)
  • Laky
    #31
    nagyon jól néz ki :)
    http://www.hardwired.hu/g.php?idgs=623&img=17310
  • Serpa
    #32
    100 megás intro
  • Serpa
    #33
    ez vmi orbitálisan brutális!!!
    "MUSZTSZÍ" kategória!!!
  • ShaiHulud
    #34
    ez valami felelmetesen szuperjo!
  • Bucser
    #35
    Nekem hirtelen meg kellett hogy nézzem 4-szer egymas utan:D

    Felmerül bennem a kérdés.. vajon miért a Warcraftból csinálnak moviet és nem ebből??? Ez sokkal látványsabb lenne:D
  • Serpa
    #36
    várható még egy outro is.


    tűkön ülök.
    :))
  • ShaiHulud
    #37
    ugyszinten:D egyszeruen muszaj votl egymas utan vagy 4 szer megnezni:D
  • [Jakuza]
    #38
    Istencsaszar.
  • ReTeK
    #39
    eszméletlen intro, húúdejóó
    az ingame videókat elnézve marad minden ahogy volt, mocskos zöld gomblin seregbe beleágyúzni ...de jó lesz
  • [Jakuza]
    #40
    Mar keszitik is a loport a torpjeim. :P