45
Kepes András műsora
  • Tobacco
    #45
    a karaoke discokban, klubokban ilyen nagy méretű optikai lemezt használnak a 70-80-as évek óta...
  • Police88
    #44
    Figyelte vki a japó hi-fijét? akkora cd volt benne mint egy bakelit
  • Police88
    #43
    nagyon remélem h lesz valamilyen folytatása.
  • Aspyrin
    #42
    A mai a befejező rész:

    Kepes András egy évig járta a világot. Most, hogy a forgatás véget ért, András azt állítja, megtalálta a világ közepét. Persze a mongolok teljes joggal gondolják, hogy a világ közepe Mongóliában van, a marokkóiak azt, hogy Marokkóban, a japánok, hogy Japánban, az indiaiak, hogy Indiában, és egy perui indián legenda biztosan állítja, hogy a világ közepe Cuscoban van. És mindenkinek igaza van! Mert a világnak pontosan annyi közepe van, ahány kultúra létezik a világon. És még ez sem ilyen egyszerű! A filmből ugyanis kiderül, hogy Japánban is születnek magyarok! Csak éppen egy kicsit ferde a szemük.

    Forrás
  • Aspyrin
    #41
    Cirka pár évvel
  • Police88
    #40
    le vok maradva milyen interjú?
  • Aspyrin
    #39
    Nálam is ott vesztette el a hitelességét.
  • Mike
    #38
    Kepes műsora fényévekkel jobb mint Frei
    igaz számomra Frei bukott ember az ominózus interjú óta, és semmi keresnivalója a képernyőn
  • Aspyrin
    #37
    A mai rész:

    Mi hagyományosan azt állítjuk: ép testben, ép lélek. De sokfelé úgy tartják, hogy ez inkább fordítva igaz: ha ép a lélek, ép lesz a test. A dalai láma orákuluma a testi panaszokat a lélekben gyógyítja. A mongolok ugyancsak a tudati világban keresik a testi panaszok okát, s a gyógyírt rá, vagy a gonosz szellemeknek egyszerűen elhegedülik a nótáját. Indiában a hermafroditáknak tulajdonítanak varázserőt, de azért a szent folyó segítségét is kérik. Az iszlámban testgyakorlatokkal jár a lelkigyakorlat, az afrikai katolikusok pedig vidáman táncolnak a mise alatt. Japánban eközben a sintó körmenet egyenesen olyan, mint egy karnevál. Test és lélek összefüggéseiről kultúrákon át...
  • LittleL
    #36
    HÁt igen, mindenki a maga sorsát irányatja.

    nem vagyunk egyformák
  • Inquisitor
    #35
    Olvasd el a Dr. Csörgőkígyó c. könyvet. Egy Svéd manusról szól, valami gazdag család unatkozó kölyke ... nagy kavarások során elkerül Dél-Amerikába, a dzsungelbe. És ott lesz gyógyító. Aztán sok évvel (évtizeddel) késöbb hazalátogat Svédországba. Majd gyorsan visszamenekül. Ha elolvasod és megérted az indokait, akkor érteni fogod mire gondoltam.
    Ja persze az egész egy megtörtén sztori.
    Másrészt van az a fura szociológiai jelenség, hogy vannak hajléktalanok, akiknek lenne lehetősége a normális életre, de akkor fel kéne adniuk a szabadságukat és nyugalmukat. Megdöbbentő nekünk, de van aki inkább azt az életet vállalja.
  • LittleL
    #34
    Hát nemtudom, lehet hogy azok az emberek boldogok,
    de csak addig boldogok amíg nem éltek itt nálunk.
    Ha itt élnének a "jóvilágban" nálunk 1 évet, lehet hogy vissza sem mennének
    a hazájukba ezután.

    Egyszer beszélgettem itt kínaiakkal. - ruhaárusokkal
    Meegkérdeztem őket hogy hol jobb, Kínában vagy minálunk ?

    Azt felelték hogy nálunk sokkal jobb, Kínában sok embernek még élelem sem jut az asztalra.

    Szó szerint így mondta : " It, jobb, Kína sok ember nics hapa-hapa. "
  • Inquisitor
    #33
    "jó hogy Magyarországonm élünk, mert ezeknek az embereknek
    semmijük sincsen."
    Pedig engem mindíg meglep, ha valakinek "semmije" sincsen, hozzánk képest, még is boldog, ne adj' Isten boldogabb nálunk. Vessünk csak számot azzal, mink is van nekünk igazából?
    Egyesek szerint mindent csak kölcsönkaptunk, semmi se a miénk, a miénk csak az, amit a halál el nem vehet ;)
  • FFX
    #32
    ó fakk már megint lemaradtam róla és csak 5 percet láttam :/
  • LittleL
    #31
    A legjobb szerintem még amikor reklámozzák.

    Micsoda durva arcokat mutogatnak benne. DD

    A legjobb az egyfogú cigányasszony.

    Ha megnézed a műsort biztos hogy rájössz, hogy
    jó hogy Magyarországonm élünk, mert ezeknek az embereknek
    semmijük sincsen.
  • Police88
    #30
    Nagyon bejön a műsor (most is nézem) . Csak miért kell ilyen későre tenni? Biztos a Győzike fontosabb :S
  • Rage47
    #29
    uh látom te is ezt irtad;)
  • Rage47
    #28
    nekem nagyon rövidnek tűnt. 1 órás simán lehetne sztem. mintha össze lenne kapkodva...
  • FFX
    #27
    vazzeg lemaradtam róla :(
  • Dzsega #26
    így jobb. mert egy korszakot mutat be, hogy hol mi lennél ha x idős lennél. így mmindig össze lehet shasonlítani kinek mi tetszik ill mi nem.
  • Aspyrin
    #25
    Hm, megnéztem a műsort. A reklámok alapján arra gondoltam, hogy egy rész csak egy országról fog szólni. Kicsit csalódtam, úgy tűnt, mintha egy svédasztalról kellett volna csipegetnem minél gyorsabban. Mindettől független a műsor témája tetszett, várom a következő hetet.
  • Dzsega #24
    szerintem is. az értelmes műsort néznék nem pedig a vicces ember(arra a dagatt köcsög cigóra gondolsz aki hülye mint a segg???) szal szerintem.
    nem tudom mi benne a vicces... végülis ízlések és pofonok...
    ha már két rossz közül kell választanom inkább a való világ mint a cigó. pedig a vv is egy nagy rakat szar...
    mostanában nem is névek tv mert emberi időben csa ilyen "vicces emberek" vannak!
  • winnie
    #23
    vicces lenne, ha a világfalu lenne hamarabb. szerinted mit néz az ember. egy vicces embert, akin lehet röhögni, vagy indiai gyerekeket, aki nyomorban tengődnek meg ahogyan halottakat égetnek?

    szerintem egyértelmű.
  • winnie
    #22
    ennek a formátumnak 40-45 perc az ideje - vágni pedig minden tévés csatorna szokott, ezt nem értem.
  • AnuluWork #21
    Szerintem volt az korábban egy órás is. Csak ugye közismert a retek és a vágás.

    Megjegyzem: ha ez lenne Győzike előtt/helyett, akkor ezt néznék többen. Persze nem uaréteg, hanem az értelmesebbje ...
  • Dzsega #20
    és érdekli vajon őket vagy csak azért nézik hogy nézzenek valamit???
  • Ramore
    #19
    azért mert azt nézik a legtöbben lol

    egyébként sajnálatosan rövid a Világfalu, szerintem símán lehetne 1 órás is :(
  • AnuluWork #18
    Miért teszik ez ilyen későre? Bezzeg Győzike az már korán butítja a népet. Ritka barom logika uralkodik Magyarországon ...
  • csonkahuga
    #17
    ez tök coooool volt
  • Ronny
    #16
    vagy trutykó[tudja, hogy nem RTL]
  • Ronny
    #15
    jó ötlet, de mivel az RTL keze is benne van ezért szvsz ne várjatok sokat.Majd nézhetővé teszik a nagyobb tömegek számára is, pár érdekes ferdítéssel(alá Frei tomi)
  • Szega87
    #14
    Szerintem érdekes lesz ...
  • Dzsega #13
    ezdődnek = kezdődnek
    malóhelyemen = melóhelyemen

    már most fáradok...
  • Dzsega #12
    Csak azt nem értem hogy az ilyen értelmes műsorok miért olyan későn ezdődnek??? A XXI század is marha későn kezdődik olyankor már rég alszok. Egyszerűen annyira elfáradok napközben hogy nem bírok ébrenmaradni. Bezzeg a szaros győzike valagát állandóan nyomatják csűcsidőben. miért nem lehet az értelmes (XXI sz., frei dosszié (bár az nincs olyan későn))műsort akkora rakni ezeket a szarokat (való világ, győzike, big brader stb..) meg késő estére.
    mindenesetre ezt meg fogom nézni legfeljebb keddenként elalszok egy kicsit a malóhelyemen .
  • _Vegeta_
    #11
    Nem tvzek, de asszem erre enis raszanom azt a keveske idot legalabb az elso adaskor. :)
  • Blasta
    #10
    Nekem elég lenne csak az élmény, amit szerencsétlennek a műsor kedvéért át kellett élnie, plusz még fizetést is kap ugye érte...
  • PLackó
    #9
  • Aspyrin
    #8
    köszönöm ;-)
  • forza milan
    #7
    lol!vilgágfalu!énis szoktam elirni dolgokat no!!!:D
  • Vlala #6
    Aspyrin: utólagos engedelmeddel kértem a topic címének helyesbítését.