13
nálam semmi különbség nincs
  • Lammer
    #13
    /flame on
    Igy van!!! A God of War sokkal jobb!!!
    /flame off
  • Lammer
    #12
    megegy topik ennek a bena jateknak
  • Petyus_
    #11
    Tényleg béna vagy. =)
  • Sephi
    #10
    Ahh nem csak az a kemeny 2-3 mozdulat kicsit unalmas tudd lenni.
    Es egy jatek ne legyen mar olyan hogy ujfajdalom miatt ne tudd jaccani.
  • Petyus_
    #9
    Én se találtam olyan vészesen nehéznek, illetve de, első két bosszal iszonyat sokat szenvedtem (mai "tudásommal" már nevetségesen könnyű lenyomni őket normal módban =)), utána viszont olyan bosszokat lenyomtam csuklóboól, akik miatt telesírják a fórumokat.

    Persze sokat tápoltam a pénzügyi helyzetemet + a tudásomat olyan helyeken, ahol újratermelődő ellenfelek voltak. =) Meg volt olyan is, hogy focimeccs nézés közben PIP segítségével írtottam a folyamatosan újratermelődő pénzforrás denevéreket. :D (kvázi csít)
  • aabyssx
    #8
    Pedig nem kell bele. A normal nem nehéz egyáltalán. Csak a sok türelmetlen, kreativitáshiányos gyökérnek kell, akik nem képesek pár percet szánni, hogy megismerjék az ellenfeleket.
  • aabyssx
    #7
    > Oszinten megvallom nekem a NG soha sem hozott akkora jaekelemenyt mint pl a GOW.

    Talán mert béna vagy?
  • Petyus_
    #6
    Állítólag van benne easy mód, szégyen. =))
  • Petyus_
    #5
    A NG mint "játék" talán jobb (legalábbis nekem jobban bejött a harcrendszere), viszont Kratos mindenkinél állatabb! =))
  • aabyssx
    #4
    Ninja Gaiden Black = Ninja Gaiden + offline hurricane pack 1-2 + néhány extra

    Valszeg' a többit majd unlock-olja, ha játszol vele és elérsz szinteket.

  • Sephi
    #3
    Oszinten megvallom nekem a NG soha sem hozott akkora jaekelemenyt mint pl a GOW.

    Jo attol is fajtak az ujjaim :D
  • chriss
    #2
    bővebben: nekem teljesen olyan a game, mintha za elöző epizódot tettem volna be. ugyan za az intró, grafikailag semmi változás. lehet azért van, mert nem nyomtam végig az elsőt az inhüvelygyulladás miatt?
  • chriss
    #1
    miért van az, hogy az első pálya teljesen ugyanaz, mint a ninja gaiden-ben?