6
  • lpapi
    #6
    Cat tudod/tudom FSF nem vette meg kilóra ezeket az önjelölt informatika profeszorokat, azért nincsenek ott...
  • aDannyBoy
    #5
    Kiderül a következő írásomból :) figyeljétek
  • Cat #4
    "Hihetetlen, hogy biztonsággal kapcsolatos előadásra még mindig előbb megy az M$, mint az FSF"

    És ki akadályozza meg hogy elmenjen az FSF? az égvilágon senki...
  • ddfg
    #3
    Nos, vegye flame-nek, aki akarja, nem az a celom. De! Ha szabad szoftveresek (nem feltetlen linuxguruk) eloadasat hallottam biztonsagrol, igenyessegrol, programozasrol, az mindig erdekes, targyilagos, konnyen ertheto volt. Ha nagyceges eloadast halgattam (most cegnevek nelkul) az unalmas, hasznos informacioban szegeny, demagog egyoldalu statisztikakat bemutato reklamhadjarat volt. Kovezzetek meg, ha akartok, de nem vagyok hajlando nagyceges, hozza nem erto eloadoknak, politikusoknak es hasonlo embereknek szamitastechnikai kerdesekben hinni. Mert elvakultak, es/vagy nem ertenek hozza.
  • lpapi
    #2
    ehez a témához, már 2 hozzászólásom le lett pucolva, kiváncsi lennék rajtam kívül még hány, csak mostmár tényleg azt nem értem miért van megengedve a hozzászólás? kultúrált negatív vélemény is baj? sztm az idióták és hülyék jelzővel semmi baj nics, lehet vitatkozni rajta, csak olyan nincs aki az ellenkezőjét álítaná...

    Tudatlanok előadás a még nagyobb tudatlanoknak, egyétek csak amit M$ ad...

    Jah, meg persze Kovács Kálmán bácsi szerint mindenki hacker, nem igaz, máár írok neki 1 felvilágosíto mail, hogy tudja miről beszél...

    Hihetetlen, hogy biztonsággal kapcsolatos előadásra még mindig előbb megy az M$, mint az FSF(Free Software Foundation)...

    Megint gazdasági érdek irányította agymosás volt!
  • dnes82
    #1
    A kultura fejlodese lenne a legfontosabb, de ez keptelenseg ugy, hogy az iskolakban sem informatikat tanitanak, hanem "picipuhas szamitastechnikat"; raadasul meg inkabb el akarjak rejteni a lenyegi dolgokat az emberek elol, ahelyett, hogy egyertelmu kepet kapjanak.
    Az eloadasokat eppen az ellenkezo celert rendeztek meg. Nincs ezzel semmi baj, de akkor ne ez legyen a cikk cime, illetve az alkalom neve sem. Lehetne pl. "Osszefogas a tovabbi agymosasert; tema: az Internet"