15
  • C7
    #15
    szerintem a Fenegyerek közepes volt, de az Elektra nagyon király, abban viszont nagy igazad van hogy a Fantastic Four a legjobb. meg még az X-Men 1 se semmi
  • C7
    #14
    szerintem a Fenegyerek közepes volt, de az Elektra nagyon király, abban viszont nagy igazad van hogy a Fantastic Four a legjobb. meg még az X-Men 1 se semmi
  • Iori
    #13
    nekem meg az X2, az intro jelenet Kurttel vmi eszméletlen volt, beszteszt az a képsor
  • Bucser
    #12
    Kívácsi vagyok, hogy Raimiék mit fognak megint megváltoztatni a történetben de én kezdem már unni hogy mindig más a story csak a szereplők ugyanazok...
  • Mice
    #11
    jajj, ne már, a silver sablés magyar részben is úgy nyitott ajtót, hogy átnyúlt alatta :)
  • Mice
    #10
    király:) az első 2 is tetszett :)
  • 5i
    #9
    Kedvenc Képregényfilmem: Fantasztikus négyes
    Legrosszabb: Elektra és a Fenegyerek
  • irkab1rka
    #8
    A pókember még emberséges képregényadaptáció. Láttunk már rosszakat is :)))

    Nem kell mindig családi dráma, nem igaz?
  • Iori
    #7
    állítólag Venomnak elég kevés szerepe lesz , majd a 4bemn lesz nagy szerepe
  • DWz
    #6
    Topher Grace nem igazan Homokember, ahhoz izom is kene. Dehat majd a CGI megoldja.
  • 5i
    #5
    Homokember
  • KoJin Mekre
    #4
    Venom! Kész...nem lehet elrontani akkor a harmadik részt :)

  • NEOreg3
    #3
    ki az a homokember, még életemben nem hallottam róla
  • 5i
    #2
    Én rohadt kíváncsi vagyok a filmre. Már csak azért is, mert ismerem mindkét "gonoszt". Homokembert vmi idióta varázsló tett gonosszá, Venom pedig alapból az volt, hiszen Brock teljesen elnyomva érezte magát az újságnál Parker sikerei miatt. Ráadásul a "ruha" tudja, kicsoda a Pókember, hiszen jódarabig rajta "feszült".
    Amúgy meg a két karakter rendgeteg CGI-animáció kilátását hordozza magában.
  • Blasta
    #1
    Csúúú, venom és homokmen, ASZTA!!!!