200
X-Men Legends II - Rise of Apocalypse
  • mucsácsó
    #121
    hát én nem vok az, és nagyon tetszett!
    olyanokat lehet zúzni benne xD
    csak még úgy elakadtam benne a 3. pályán mint a huzat, de nembaj, már úgysincs meg a game...
    de télleg, csak ajánlani tudom, NAGYON JÓ GAME!
  • Dragonman
    #122
    szasztok!
    tud valaki arról hogy az első rész megjelent e pcre? vagy ha konzolos akkor emulálható e?
  • Caine
    #123
    Ez itt mi?
    Most vagyok az ACT1 végén (Great Hall) és most vettem észre. Vagy ott van az elejétől fogva?
    köszi

  • Szega87
    #124
    lol , vicces gyerek vagy , ezt komolyan kérdezted?
  • Caine
    #125
    Nagyon úgy tűnik, hogy valami alapvető dolgot hagyhattam ki... De igen, komolyan kérdeztem. Ez nagyon gáz?
    Várjunk csak, nem az Extraction pointra gondoltam, hanem az alsó lilával keretezett részre. Az az öt négyzet, az első beixelve. Az ACT-ot jelölné?
  • Szega87
    #126
    ja én nem is néztem hogy lila karikázás is van , az az act ot jelöli , azt hittem a mentés és extraction re gondolsz !
  • Caine
    #127
    Akkor ezt most hogy?
    A második ACT-ben vagyok, most vettem fel a földről valami világító kék X-et, és a második négyzetben megjelent a lent látható háromszög. Valami gyűjthető izének lehet a kijelzője? De beacon-ből van most 4, data discből meg kettő. Akkor mi lehet? Valaki tudja esetleg?

  • Caine
    #128
    Ez az!
    Ilyen izéket vettem fel az előbb, mostmár nem engedi felvenni, úgy tűnik tele van a box... De mi ez?

  • Toodmayne
    #129
    Nos, a második képednél, ahol csak egy negyed van a második kockában, ott lehet látni, hogy az a kocka világosabb, mint az utána levő 3. Amennyi kocka viágosabb, annyi tud betelni ezekkel a kis háromszögekkel(ami a földön az a viágító X-ezt ha megölsz vkit akkor kapod-és egy X az egy kis háromszögecske).
    Ugyebár minden karakternek vannak támadásai, és bizonyára észrevetted, hogy valamelyiknél több, valamelyiknél kevesebb megy le abból a kék csíkból, ami azt jelenti, hogy mennyi ereje van ahhoz, hogy különleges támadást használjon.És néhány támadásnál, mint pl.: Jean Grey-nél a Phoenix force - nem abból a kék csíkból megy le, hanem ezekből a háromszögekből. Ezek olyan támadások, amik sok emberre hatnak, tehet akkor érdemes használni ha sokan jönnek ellened. Tehát ezek elég értékes ki izék, mert ha nincs elég, bizonyos támadásokat nem tudsz használni. Remélem megértetted, és segítettem. VAgy csak jól összezavartalak, mer ennyit még soha nem írtam egy hozzászóláson belül.
  • Caine
    #130
    Akkor ez most rekord
    Amúgy sokat segítettél, köszi, erre magamtól nem jöttem rá. De most hogy mondod, egyszer fel kellett támsztanom Wolverine-t és akkor le is szedett 4 ilyen kis háromszöget. Pedig a tutorial sem említette sehol.
  • mucsácsó
    #131
    hátjha, arra valóak azok a háromszögek, hogyha 4 összejön, akkor lesz 1db rublikád, amit nagyon erős és durva képességekre tudod felhasználni, persze későbbiekben lesz olyan, hogy 3, 4 rublikát fogyaszt el az a képesség, de az már atomcsapás...ezeket érdemes tartogatni, és főellenségeknél bevetni! :)
    amúgy meg most olvastam, hogy készül az X-men Legends 3!!! most szedek egy videót róla:
    "[2005. december 07. @ 08:22 - Berkenye]
    Várható volt, hogy a filmmel egyidőben érkezik majd egy játék is. A kiadó próbálta úgy időzíteni, hogy a videóelőzetes nagyjából ugyanakkor érkezzen, mint a filmé. Az októberben megjelent X-Men Legends II: Rise of Apocalypse folytatásáról egyelőre nem tudni, mikor érkezik. De biztos jóóó lesz!"

    ha kell valakinek, akkor itt van, tessék:
    X-men Legends 3 TRAILER
  • Toodmayne
    #132
    De ez nem az X-Men Legends 3 Trailere, hanem az x-Men 3 filmnek az előzetese!!!
  • Kurt Wagner
    #133
    Hy all. Vki segítsen. Hogy lehet elindítan a tournamentet. Vagy azt hogy Wolverinnel az adamantium beültetés után tudok menekülni. Vki írja meg. Amúgy nagyon király a játék.
    A segítséget előre is köszi
  • Lacc 16
    #134
    Hát Kurt én nemtom most milyen részről beszélsz ha ezt egyáltalán ide szántad, mert én nem találkoztam iylennel.
  • Lacc 16
    #135
    Lenne egy kérdésem hátha tudja vki.
    Olvastam egy angol oldalon hogy ha végigviszem az act 1-et és act 2-őt akkor kapok vmi új ruhát pár karinak. Lehet csak ps-n van de ha nem tudja vki azt hogy adhatom rá az embereimre?

  • Lacc 16
    #136
    És aki végig vitte a bonusokat majd megkapta X Professort, Iron Man-t és Deadpool-t azoknak hogy tettszik? Nekem naon bejönnek

  • Toodmayne
    #137
    Én csak Deadpool-t kaptam meg, mert végigvittem a játékot, de X Professzorhoz meg kell találni az danger romm disc-et. Már 800-szor mégigmentem az összes pályán, de nem találom a többit. Úgyhogy valaki nem tudna végigjátszást a játékhoz??? Egyébként tetszik Deadpool, de nem a legjobb.
  • Toodmayne
    #138
    bocs nem danger romm discet, hanem danger room disc-eket!
  • tcsabi
    #139
    Hello megkaptam egy havertól másoltba a játékot van hozzá crack jó feltelepítem az jó, de amikor elindítom elindul ott az a képernyő azt rögtön kiszáll. vki tudja mi a baj??
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #140
    up!
  • Grayback21
    #141
    Remélem még nehányan nézi ezt a helyet. ACt1 végéig juttoma azt a kék csávot levertem ,aztán elmenül a hajóval. Na én ott akadtam ell, elvben a bombákat kell vissza "adni" neki.
    A csapatom: Farkas, Magneto, Cyclpos, Juggeranut.
    Magnetoval vissza tudnám adni de mire oda érne már ferlobban a bomba.
    VKi plz segitsen.
  • Toodmayne
    #142
    Grayback21: Juggernaut-tal menj oda egy bombához, és nyomd meg az "E" gombot! Ekkor ha minden igaz felemeli. Ezután odamész a hajó szélére, a másik hajó felé fordulsz, és megint lenyomod az "E" -t! Ekkor nekidobja a hajónak. Ezt megismétled párszor, és lezuhan a hajója, ő meg átugrik a tiédre ...
    Ha még elakadsz, akkor írj!
    Egyébként nem tud vki magyar vagy angol nyelvű végigjátszást a játékhoz?
  • Grayback21
    #143
    Toodmayne:
    Sajnos én sem talátam/találok.
    De megont elakattam.
    Act3-ban Core és Facility az kész és nincsen missom mindekivel dumcsizstam minemről. Vkinek vmi ötlet?
  • Toodmayne
    #144
    Grayback21:
    Arra emlékszem, hogy ott én is elakadtam, de sajnos már nem emlékszem hogyan oldottam meg. De még gondolkozom.
  • Liio
    #145
    Hello!
    Elakadtam a game-ben az utolsó pályán Sekmeth templomában vagyok és van egy fal amin nem tudok átmenni próbáltam Nightcrawlwrrel átteleportálni,Jeannel telekinézissel áttörni és Farkassal betörni de nem sikerül!Légyszi segítsetek!
  • Liio
    #146
    Megoldva!:D
  • levo0811
    #147
    Hello! Segítsen valaki.Megszereztem Iron Man-hez mind a 4 cuccát, de mikor kiszabadítom és beszélek vele mindig elküld a fenébe, hogy keressem meg a páncélját.Aki tud segíteni a [email protected] küldje a választ. Köszi
  • xy21
    #148
    Ez télleg jó gém:D
    Most zúzom rendesen.
  • xy21
    #149
    Lehet egy gépen ketten nyomni???
  • Khadgar18
    #150
    Hello Lacc16.

    El tudnád nekem küldeni a mentett játékodat?

    Nagyon megköszönném. Khadgar18
  • Khadgar18
    #151
    Hello Lac16. Kellene a mentésed. Légyszi irj ide a forumba. Fel akarom veled venni a kapcsolatot. Köszi Khadgar18
  • david508
    #152
    Én egy nap alatt viszem végig a játékot
  • david508
    #153
    De én már 5 ször meg csináltam
  • david508
    #154
    Én nem david508 Vagyok hanem az öccse
  • Toodmayne
    #155
    david508, mind a 3 plusz karaktert is megszerezted? Nem tod elmondani, hogy melyik pályán hol vannak azok a cuccok, amik ahhoz kellenek, titkos portálok jelenjenek meg a főhadiszálláson, ahonnan az Iron Man Amorokat lehet felszedni?
    Ha nem, akkor tudnál küldeni egy mentést, aminél már megvan mnd a 3 plusz szereplő? :P
  • Lacc 88
    #156
    Lacc 16 vok bocs de az a nevem már rég nem él és régen voltam ebben a topicban is de most vok megen. Ha tok akko segítek. Fullosan kész a game ha jól emlékszem éa ha megvan még a gépen akko megkeresem a mentéseimet és elküldöm ha kell vkinek.

  • C7
    #157
    szerintem jó csak néha unalmas, Mikhail-nál elakadtam. ott vannak a számítógépek, de mire elég piros x-eset kinyírtam 1-2 emberem maradt, egyet a csákó nyírt ki, aztán hirtelen egy idő lassításnál visszamentem a pajzsos terembe, és sehol se tudtam menni, aztán meguntam, és egyszer próbáltam, de kinyírtak, milyen emberekkel érdemes menni?
  • Lacc 88
    #158
    Én arra lennék kíváncsi hogyan lehet egyes szereplők ruháit cserélni. Láttam képeket és videókat amin nem az eredeti volt rajtuk. bár lehet PC-re nem csinálták meg vagy vmi kiegésztő.
  • C7
    #159
    amikor cseréled őket, ott a SKIN mellett álló billentyűt nyomd meg, több ruha is van, ha messzebb vagy, de szerintem az eredetik a legjobbak
  • C7
    #160
    a páncélok, gyűrűk közül hogy lehet eldobni vmit? mert olvastam mi kell Iron Man-hez, és egyszer én már találtam egyet, de nem tudtam felvenni