20
tudtok-e görkoris játékot
  • cicai
    #1
    létezik görkorcsolyás játék?
    ha igen akkor mi a játéknak a neve
  • DanielT
    #2
    8-10 éve volt ilyen, atomszar volt :D
  • CaviaR
    #3
    Csak egyről hallottam, az az Agressive Inline, viszont már régi, szal grafika tré.

    Google ezt adta, keress vmit róla, de szerintem nincs is kint PC-n.
    http://gameswelt.de/konsolen/previews/a/aggressiveinline-ps2/index.php
  • ChevyG #4
    minek jáccol gépen, ha meghteheted élöbe is

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1113990654
  • alert
    #5
    Ugyan csak kicsit hasonlít a témához de volt régen jópár éve valami légdeszkás játék olyan mintha gördeszkáznál csak lebeg (mint a back to the future-ben :)). És futurisztikus pályákon kellett játszani futurisztikus emberkékkel. Nem tudja valaki véletlenül a nevét??
  • jefferson83
    #6
    Gördeszkás van a Tony Hawks asszem, de még nem játszottam vele, csak mobilon :) Görkorcsolyásról nem hallottam.

    OFF
    Kézilabdás játékról tudtok ? Én azt nagyon hiányolom :)

    ON
  • HiPPoNaX
    #7
    nem a trickstyle-ra gondolsz?
  • [HUN]FaTaL
    #8
    trickstyle
  • alert
    #9
    Azaz köszi szépen :) egyik haverom halálra kereste már a nevét.
  • SamS
    #10
    minek jáccol gépen, ha meghteheted élöbe is ----> kevesebb a fájdalom :D :D
  • bld
    #11
    csak azokon a bizonyos dobozokon (se felsorolni se minősíteni nm akarom)jelent meg göris gém pc-n nm ha talász vmi zsír emut akkor tod nyomni ha megszerzed a konzolos verzsönt
  • Yeltzin
    #12
    Jet Set Radio Future XBOX-ra

    érdemes kipróbálni!
  • magus
    #13
    kezilabda azert pottyet sokkal bonyolultabbmint a foci abbol nem lehet csak ugy jatekot csinalni:)
  • Lammer
    #14
    ez igaz, de ott nem 22+1 biro+2 assziszt ugyi, akiket egy grafiaki motornak meg kell hataroznia... hanem ugye 14el +biro, vonalbiro ugyi... viszont sokkal osszetettebb a dolog meg igy is... (kedvencem a kezi) de sajna nincs ra igeny ugylaccik... :CCCC a fos EA omleszti a gagyibbnal gagyibb trendi sportjatekait... KEZILABDAT AKAROK!!! :DDDDDD

    NAon remeynkedek eccer megtorik a jeg, foleg jonnek a nextgen gepek(pc oldalon meg fizikai kartya) hajra lehet szamolgatni az utkozesket, belemeneseket, hagy rodjanak a terdek meg gyurodjenek riiiltajm a mezek :DDDDD
  • jefferson83
    #15
    Azt én sem hiszem el, hogy kézis játékot nem lehet összedobni. Van kosárlabda, jégkorong, rugby és még baseball (mondjuk ez lehet csak nekem bonyolult én máig nem értem, hogy játszák :) is. A kézi se bonyolultabb ezeknél. Szerintem ... Nem lennék nagy kézis játékfan, de szívesen kipróbálnám. Mindenesetre érdekes, hogy nincs.
  • ChevyG #16
    de pótóolja a játék-élmény!
  • magus
    #17
    sztem nem lehet, ott nem abbol all a jatek hogy passzolgatsz aztan majd lesz vmi, ott mindig van taktika
  • Garfield
    #18
    Hmmm, nem volt már ilyen topik a napokban?
  • Falconer
    #19
    BARBIE ROLLERSKATE,
    über alles, elhihetitek :D
  • Lammer
    #20
    huu nemond... :P