26
Segítsetek pls!
  • Tomicsek
    #26
    Például ezzel jelszavazás.
  • Phoenix500
    #25
    Sziasztok!Tudja v.ki,hogy lehet jelszavazni tetszőleges fajl mappát,programot.WinXP Home Edition-ban?
  • Csiaki
    #24
    Üdv. Hogy én mekkora láma fasz vagyok! Újra lett rakva az xpm, faszán lekódoltam az én felhasználói fiókomat!Eddig jó, csak az a baj nem jut eszembe a jelszavam mert másikat kezdtem el használni!Igen tudom hülye vagyok! Erretudok is 1 hirtelen megoldást a formatot, de az nem jó mert elég fontos dolgok vannak berakva a dokumentumokba! Szóval nekem abban segítsetek hogy teljessen levédtem a felhasználói fiókomat és valami progival vagy bármivel amivel lehet azzal nekem meg kellene fejetnem a kódot!Nagyon fontos lenne!Kérlek segítsetek!
  • Sanyix
    #23
    98-ban is volt beállítható jelszó amit indításkor kért.
  • Montanosz
    #22
    ja és magyarul kommunikál, ami ilyenprogramnál jól jön)))
  • Montanosz
    #21
    ez a tökéletes mivel jelszót nem tárol, letitkosítja a rendszer merevlemezt is ha akarod
    Free_Compusec_v4.18.1_by_CE-infosys.zip
    vigyázz a jelszó megadásával mert alapból angol a bill.induláskor, ha rosszul nyomogatod, particiót pakolhatsz újra.
  • PetruZ
    #20
    Az sem kell hozzá: ctrl+c simán megszakítja. :]
  • Dodo55
    #19
    Ha meg win9X alá kell:
    Turbo Pascal, aztán:

    uses crt;
    var pwd,gpwd: string;
    label loop,ok;
    begin
    gpwd:='Jelszó';
    loop:
    readln (pwd);
    if pwd=gpwd then goto ok else goto loop;
    ok:
    end.

    A kódban a 'Jelszó' helyére a kívánt jelszót berakni, aztán compile, aztán berakni autoexec.bat-ba, aztán w9x boot előtt kérni fogja.

    Persze egy bootfloppyval simán fel lehet törni az autoexecből való kiszedéssel.
  • Ben C
    #18
    -.-
  • Tertovan
    #17
    pgp
  • akyyy
    #16
    bevalottad, FASZ VAGY!!!!!!
  • soulhunter
    #15
    nos, erre jo a rendszergazdai megkerülés
    legjobb védelem:
    a rendszergazdát alapbol átnevezni pl. "XPhacker" nek
    aztán a KLASSZIKUS INDITÁSra klikkelni

    XPtweak pl. tökéletesen alkalmas erre

    előnyök:
    a bejelentkező neved is magadnak kell beirnod, és amig vki nem tudja,addig sziv

    rendszergazda helyett is (jelen esetben XPhacker-t) más nevet kell beirnia, tehát rendszergazdaként sem tud bejelentkezni


    hátrányok:
    hosszadalmas bejelentkezés, alternativ bejelentkezés kizárva, bejelentkezés felülbirálása kizárva

    nahh, topic zárható, kérdés tökéletesen megválaszolva
  • Laky
    #14
    ez jó :))))))))))
  • joebacsi
    #13
    minr mondta volt egy bölcs kollega: nem mindenki utp kábellel a seggében született :)

    streetracer:
    Vezérlőpult -> Felhasználói fiókok -> katt felhasználóra -> jelszó létrehozása
  • 0ppika
    #12
    Vezérlőpult/Felhasználói fiókok
    kiválasztod a sajátodat és ott van hogy jelszó létrehozása ...
  • streetracer
    #11
    ok, köszi a segítséget! A topicot töröljétek, bocs, hogy fasz vagyok! :PP thx
  • 0ppika
    #10
    Fikázás helyett inkább segítenétek szerencsétlennek ...
  • Laky
    #9
    behalok :c

    Vezérlőpult --> Felhasználói fiókok --> (a te fiókod) --> Jelszó létrehozása
  • streetracer
    #8
    azt hogy kell?
  • Rafaelo
    #7
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    loál ez a topik
  • 0ppika
    #6
    + xp
  • 0ppika
    #5
    Akkor az jelszavas védelme miért nem jó?
  • streetracer
    #4
    de XP-t
  • bertino
    #3
    lál
  • 0ppika
    #2
    Nem XP-t használsz?
  • streetracer
    #1
    Hi srácok! Egy olyan program kéne nekem, ami a Windows indítása előtt kér egy jelszót és amíg a jelszót be nem írom addig nem enged belépni a Windowsba. Aki tud ilyen program, az legyen oly kedves és ossza meg velem. THX