12
Az Invictus játéka ala Another World
  • Axon
    #12
    Végigjátszás
  • Lacc
    #11


    Nem tudja valaki, hogy mit kell ebben a puzzleben elérni? Egyszerűen nem tudok rájönni, próbáltam már azt, hogy mindegyik rész sötét legyen, mindegyik világos, középen legyen sötét kívül világos és fordítva, az a kis háromszög gomb nem csinált sose semmit...
  • CodeRed
    #10
    Another World-nél jobb játék nem sok volt AMIGA-n ebben a témában az tuti.Egyedi világ, csodálatos animációk, gyögyörű grafika, iszonyat jó zene!!A Flashback az örök második...
  • Mr. Perfect
    #9
    Ja én is keresem. Annyit sikerült kideríteni, hogy az eredeti amiga verzió CD-jén rajta volt. Nem tudom elképzelni, hogy ne lenne meg sehol.
  • Lacc
    #8
    Végigjátszást a készítők írtak, ami nincs fent az oldalukon :D És máshol se találtam még, pedig kerestem jódarabig. Szóljatok ha láttok valamerre ilyesmit.
  • Esrohnoil
    #7
    Nem tud vki letölthető végigjátszást?
  • Esrohnoil
    #6
    Én meg már nem emlékszem rá...
    Ott menj a piros izéhez közel, aztán guggolj le, és mikor elkapja az egyik repülő lényt, gyorsan gördülj át alatta közben.
    Én megtaláltam a pisztolyt, de fogalmam sincs h. most merre... A falon kör alakban vannak rendezve síkidomok, de nem lehet velük semmit sem kezdeni.
  • joebacsi
    #5
    hát van pár módja, hogy megpusztuljon a csávó :)

    a barlangban ott a plafonról lógó piros izénél nemtudok átmenni, mindig megzabál, akárhogy probalkozom :/

    mondjuk nekem semmi előismeretem nincs, mert mikor ezek a gammák a hőskorukat élték, nekem még ott fityegett a tojáshéj a popómon :)
  • Esrohnoil
    #4
    "Igen, ezeket - Onescape-t beleértve - még amigáról ismerem."
    Ebből sztem egyértelmű h. tisztában vagyok vele. :)
  • Mr. Perfect
    #3
    Na ja, de ez PC-s verzió ám, ha esetleg nem mondtam volna még :)))))
  • Esrohnoil
    #2
    Igen, ezeket - Onescape-t beleértve - még amigáról ismerem.
    Nekem nem volt, de haverom 1200-esén rengeteget játszottunk.
    Hired Guns nevű gaméval egy gépen 4-en nagyon sokat ökörködtünk. :)
  • Mr. Perfect
    #1
    Nem tudom van-e valaki aki emlékszik még az Anothe World és a Flashback játékokra. Annak idején korszakalkotóak voltak pl. a karakteranimáció terén. Én a magam részéről még ma is szivesen eljáttszok velük. Most fedeztem fel viszont az Invictus lapján, hogy nekik is van egy nagyon hasonló játékuk ami ráadásul teljesen ingyen letölthető és full verzió. Akit érdekel az itt érdeklődjön: http://onescapee.invictus.hu/