723
(Ezüst fülbevaló, Awakened, Arséne Lupin, Jack the Ripper stb.)



  • hykao #1
    "A Frogwares bejelentette Sherlock Holmes játéksorozatának harmadik darabját The Awaken alcímmel. A Múmia rejtélye és az Ezüst fülbevaló után a The Awaken valamikor jövő októberben fog érkezni. Ez az első, teljesen valós idejű 3D-s rész, a rejtvényvek bonyolultsága nem változik, sőt a fizika, a fények és a grafika segítségével még bonyolultabb fejtörőket eszelhetnek ki a készítők."

    Forrás: GAMESTAR

    Az első concept art-ok: KATT IDE
  • biomage
    #2
    jó játéknak néz ki bizto hogy megszerzem ha kiadják
  • hykao #3
    Hát én is remélem, hogy jó lesz, legalább olyan szintű, mint "Az ezüst fülbevaló esete", bár messze még a megjelenés, ha csupáncsak concept art-ok állnak egyelőre rendelkezésre... :)
  • biomage
    #4
    holnap körülnézek a neten infót keresni a játékról
  • hykao #5
    Szerintem még nem nagyon fogsz sajna találni, bár ne legyen igazam.
  • biomage
    #6
    úgy döntötem hogy nem várok holnapig.
    sajna csak azt az egy weboldalt találtam amit te be linkeltél
  • grebber
    #7
    Hát én csak abban merek reménykedni hogy ez nem olyan lesz az én szempontomból mint az ezüst fülbevaló ,mivel az bármit csinálok nem lép tovább a következő részre :(
  • hykao #8
    Figy. Mondtam már: a topikjában adok ötleteket. Nincs az az Isten, hogy nem lép tovább ecsém! Csak gyere oda, s garantálom, hogy a segítségemmel tovább fog lépni...már álmomból felkeltve is vágom a történetet elejétől a végéig...
  • ricky
    #9
    Képek
  • hykao #10
    Ó ezek még csak "concept art"-ok sajnos...
  • ricky
    #11
    na jó, arra gondoltam :)
  • ricky
    #12
    Nem tudjátok, az első részhez is van magyar verzió? Vagy valami hasonló játék? Az ezüst fülbevaló...-t most vittem végig és tetszett. :)
  • hykao #13
    Melyikre gondolsz "első részként"?
    Hasonló játék mondjuk a nemrég megjelent "Agatha Christie: Tíz kicsi néger" c., itt a topikja: KATT
    (magyarítás még nincs hozzá tudtommal)
  • ricky
    #14
    valami múmiás a címe
  • ricky
    #15
    jah, és kösz
  • hykao #16
    Ja igen, emlékszem. Nem tom van-e hozzá magyarítás.
  • ricky
    #17
    az is ilyen játék mint a silver earring, vagy az szarabb még? (Mármint a mistery of the mummy)
  • hykao #18
    szarabb
  • ricky
    #19
    És ezekről hallottál valamit? :

    # S.Holmes-The case of the Rose Tattoo
    # S.Holmes-The case of the serrated scalpel
  • hykao #20
    sajna nem
  • ricky
    #21
    Nem tudnál segíteni abban, hogy az Agatha Christie... játékot, hogyan tudom magyarosítani? Azaz mivel tudom átírni a szövegeket?
  • hykao #22
    Hát én belenéztem, de úgy láttam, hogy speciális formátumú fájlokban vannak a szövegek, egyszóval nem olyan könnyű a helyzet...
    Próbálkozz itt az SG-n a "Játékmagyarításról tudtok-e?" topikban, illetve a Magyarítások Portálon, hátha segít valamelyik programozói tudással is rendelkező emberke.
  • ricky
    #23
    ok, már a portálon írtam mailt, de írok itt is a topikba
  • kirol
    #24
    Most októberben fog megjelenni?
  • hykao #25
    Hát jó kérdés. Egyelőre semmi új hírrel nem találkoztam. Se egy ingame kép vagy valami, úgyhogy nehezen hihető, hogy októberben kijön. Egyelőre marad az Agatha Christie féle Gyilkosság az Orient Expresszen, ami talán nemsoká kijön.
  • kirol
    #26
    Új infók, képek
  • hykao #27
    Hát a történet nemigazán hangzik Sherlockosnak...de a grafika úgy tűnik immáron teljesen 3D-s lesz, csakúgy, mint a 80 nap alatt a föld körül játék esetében...csak ne komolytalankodják úgy el, mint ez utóbbit...(és a színek is valami hihetetlen harsányak, hiteltelenek voltak a 80 nap alatt-ban...)
  • hykao #28
    Itt akad pár kép, melyek még nem voltak szerintem. (két oldalas a galéria)
  • hykao #29
    ...és itt is :)
  • hykao #30
    A játék hivatalos oldala elérhető a bannerképre kattintva.

    A hivatalos oldalon elég sok információ olvasható a történetről, a szereplőkről, helyszínekről stb.
    Kíváncsi leszek mi fog kisülni ebből a SHERLOCK vs. CTHULHU keveredésből...
  • kirol
    #31
    Az egyik képen rajta vagyok, a másikon nem.
    Most akkor ez milyen lesz?
    Mint a Silver Earring, vagy a gagyi csak állóképek és forgok közöttük, mert az szörnyű lenne.

    Jó lenne egy kis videó.
  • hykao #32
    A hivatalos oldalon le van írva, hogy milyen lesz. (kb. 80days - csak egér irányítással)
    A képek egy része a helyszíneket és a grafikát mutatja be, nem játék közben készültek nyilvánvalóan.
    Amúgy a Silver Earring állóképes volt, ami a háttereket illeti.
  • kirol
    #33
    Te mindig ilyen kötekedős vagy?
    Amúgy biztos minden le van írva valahol, de akkor meg felesleges ez a topik.

    Arra gondoltam, hogy olyan e, mint pl Barrowhill, vagy pl Tunguska.
    Mind a kettő állóképes, max egy két effekt van benne, de míg az előbbi kakit se ér a számomra, legalábbis én rühellem az ilyen megoldást, addig az utóbbié tökéletes számomra.
  • hykao #34
    Kötekedős? Miről beszélsz? :O Válaszoltam a kérdésre lol. Persze a kérdések előtt érdemes mindig olvasni... :P

    Az általad említett két játékot nem ismerem. Ha elolvasod amit a hivatalos oldalon találsz infót (és ismered a 80days-t és az Ezüst fülbevalót), kb. képet kaphatsz, hogy milyen lesz.
  • kirol
    #35
    Hát akkot a Tunguskat ismerd meg, nagyon szuper játék!

    A 80Days az iszonyat szerintem, az Ezüst... az jó.
  • hykao #36
    A lényeg, hogy kb. játékmenet és irányítás szempontjából az Ezüst fülbevaló-félére számíts, képi világ - környezet szempontjából pedig 80days. Tehát a grafika immáron teljesen 3D-s lesz, viszont meghagyták a klasszikus kalandjáték irányítást, játékmenetet, azaz egérrel irányíthatjuk majd a karaktert.
  • hykao #37
    Trailer
  • hykao #38
    vagy jobb minőségben, letölthető formában: KATT
  • kirol
    #39
    Hát. Engem nem nagyon győzött meg.
    Az ablakon kibámulós rész a Silver Earring -ból nagyon ismerős jelenet volt.

    Nov. 23-án jelenik meg ez igaz?
    Sherlock Holmes: Die Spur der Erwachten - Release 23.11.2006
  • hykao #40
    Nem tudom. Én 2007 elejéről tudok.