56
Nem! Ez nem Balaton topic!:P
  • tigeroo
    #56
    meterologus mihály
  • davidragon
    #55
    jah akkor semmi :)
    korod alapján próbáltam következtetni.
  • Rockynhooo
    #54
    feladtam most egy hirdetést hátha jelez vki meg én is bujom az oldalakat: ) melodiák nem hiszem h foglalkozna velem mer év eleje óta már nem vok tanulo.
  • davidragon
    #53
    alternatív megoldás a MelóDiák. Velük lehet egyezkedni (időbeosztás és munka típusa terén) Viszont a jól fizető munka kevés, sokat lehúznak maguknak. Asszem a legtöbb munka 400Ft/óra.
    Tavaly rajtuk keresztül voltam a parton kölcsönzős Zamárdiban, napi 8 órára de egyáltalán nem szakadtam meg, jó kis meló volt szerintem.
    Ha nem melódiák, akkor az a lényeg hogy időben kezdj el munkát keresni és akkor találsz neked megfelelőt.
  • Rockynhooo
    #52
    sejtem , gondolom ott nincs olyan ,hogy na szombat este hagy menjek már el partyzni főnök :| :) csak faterom azt akarja h menjek le és szerezzek melot, mert tavaly voltunk és rengeteg ilyen 18-20 éves dolgozo volt ott és akkor mekkora yo lenne ha én is :D bár jol is jönne a pénz de akkor elmegy a nyaram :S Neten már nézegettem de annyira nincsenek még hirdetések inkább csak akik keresik, lehet majd feladok én is egyet.
  • Zséé
    #51
    Elég könnyű, de akkor az éjjel-nappal meló lesz :)
  • Rockynhooo
    #50
    mennyire könnyű melot találni egy szezonra Siófokon?
  • davidragon
    #49
    nagyon áll a topic, de azért rákérdezek ki hol szilveszterezik, van valami jó ötlet, jó hely?
  • apu
    #48
    Készítettem egy link gyüjteményt a városról: http://siofoklap.extra.hu/
  • Zséé
    #47
    Szinte az egész városban találtok ilyeneket. Rengeteg helyen kinn van a tábla. Nem nehéz találni. A part környékén meg szinte a házak 70-80%-ánál adnak ki szobát.
  • Geeng
    #46
    cső!

    aki Siófokon lakik légyszíves segítsen..hol találunk valami olcsó szállást ilyen kiadó szoba serüséget vagy mind1..:)
    kösz előre is:)
  • tinka77
    #45
    Segítséget kérnénk. Siófokon keresünk társbérletre kiadó kisebb irodát, illetve irodahelységet. Heti 2 napra, napi 4-6 órára. (Berendezés, internet, telefon -elöny) Köszi.
    Mail: [email protected]
  • Kölyki
    #44
    Tegnap volt valami városnap. Ebből a felindulásból ingyen forraltbort osztottak a népnek. Minket sem kellett félteni, a "katonai szeszellátó" készletei alaposan megcsappantak. Én nem szoktam magam leinni holtrészegre. Sokkal jobban élvezem a haverok fetrengéseit, mert már cssak én ilyen szemét vagyok. Péntekente szoktunk így egybegyűlni. Egész szép kis rocker-punk-... csapat jön össze...
  • Kölyki
    #43
    Art a legjobb hely Siófokon. Nekem. Sulki után szinte mindig ott henyélek.
  • skeagen
    #42
    mi az eredeti neved?
  • 9csöves9
    #41
    én is siófoki vagyok
    az Art Café tényleg jó hely én is ott iszogatok minden héten :)
  • davos80
    #40
    Ja bocs.
  • skeagen
    #39
    Éppen most akarnak a Sió áruházból Sió plázát csinálni

  • skeagen
    #38
    Képzejjétek el én a Flört mellett lakom
  • Davidus
    #37
    Ott ilyenkor már semmi nincs:)
  • ThePartyFace
    #36
    Holnap megyek le Siofokra...akkor ne szamitsak arra, h nyitva lesz a kedvenc kavezom a Petofi setanyon?
    Bacardi Cafe?
  • Kit--Kat
    #35
    na és ha van barátnőm?:/ Nem csalom meg feltétlenül, ha nem muszály:)
  • davos80
    #34
    au=az
  • davos80
    #33
    Ott van a koleszban egy csomó elsős bula, ha téged au untat, akkor valahol gáz lehet.
  • Kit--Kat
    #32
    Hát jahh, de kicsit szar lesz, hogy van aki meg a félévét végig bulizhatja mondjuk Debrecenbe én meg ott fogok szívni(már ha felvesznek 1általán).
  • davos80
    #31
    De amúgy ne az alapján válassz fősulit, h hol van...
  • davos80
    #30
    Nem, ott az Art Rock, oda sokan járnak bebaszni, mert olcsó, meg jó.
  • davos80
    #29
    Ja, azt hallottam.
  • Kit--Kat
    #28
    na jó, de akkor a kolesz és a fősuli falain kívül dög unalom van??
    Áhh cc bezzeg a szegedi meg miskolci egyetemen vannak bulik meg ilyesmik, itt ezekszerint az ég világon semmi nincs a nyáron kívül:(
  • Davidus
    #27
    jövőre még ennyien se lesznek... foci VB:)
  • davos80
    #26
    Nagyon ki akarják tolni a szezont, de nem fog menni.
    Idén már nyáron is alig voltak.
  • davos80
    #25
    Sztem a koleszban vannak más koleszosok is, és valszeg nem 1edül vagy...
  • Davidus
    #24
    Állítólag 2006-ban elkezdik építnei a plázát. Legalább mozi lesz:) Bíztatót nem lehet mondani:C Ez egy falu teszkóval:D
  • Kit--Kat
    #23
    ehh na valami bíztatót is:s!!!
  • Davidus
    #22
    2 hétig vannak emberek... 350 nap HALÁL! Még mozi sincs:D
  • Kit--Kat
    #21
    De azért a kollégiumba nem unja bele magát az ember ugye?:S
  • davos80
    #20
    Már aug.20 óra nincs egy lélek sem.
  • Kit--Kat
    #19
    Van itt 1 jó kis fősuli!
    Lehet idemegyek, de télen suli idején a holt szezonbe pont akkor tök uncsi ez a hely, nem?
  • davos80
    #18
    Naja, szar javás belépőrendszer...
  • ThePartyFace
    #17
    de úgy őszintén. ez mi? :P

    saddalim:gasekgasko
    trencséni:dávid
    member3:password3