1089
Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • Panther
    #201
    Rejtélyek városaaaaaaaaaaaaa????????????? Micsoda? Vannak angol címek, amiket nehezen lehetne lefordítani, ilyenkor ki kell találni valamit, de az "Invázió" mindent elmond és magáért beszél. Micsoda banda.....
  • Panther
    #202
    Hol láttad? Úgy rémlik, a feliratok.hu-n nincs.....
  • _Vegeta_
    #203
    Kampanyolnak ezerrel, mint a losttal is tettek. (LOST-ELTUNTEK)

    Csak azt nem ertem miert vettek meg. Elkepzelheto ebbol is cancel lesz. :)
  • #204
    www.reteksub.atw.hu
  • qper
    #205
    Rejtélyek városa :DDDDDDDDDDDDDDDd


    Ki vót az a tökhülye aki ezt a címet adta? Ülj le fiam, egyes!
  • qper
    #206
    A Rosie-t játszó kiscsaj remélem megtanul magyarul, és szinkronizálja saját magát. Nem vagyok egy habos-babos lelkületű pedofil, de annak a kislánynak kifejezetten bájos hangja van :)
  • mrzed001
    #207
    Ááá Cancel nem lesz az Invasionnak.
    Gondolom rendesen megfizették a megfelelő nagyságú (hasra)nézettségi számokat, mert elég nagyok vannak :))
  • winnie
    #208
    mintha nem lett volna még cancel sorozat a magyar tévében. ha kint nem is megy le a sorozat teljesen (azért le fog, ha csak nagyon el nem intázi a heist), itthon attól még mind a 22 rész adásban lesz.
  • _Vegeta_
    #209
    Az addig oké, de megéri megvenni egy 1szerias sorozatot? :)

    mrzed: szurkolok az invasionnak, még ez a legertelmesebb a surface-invasion-threshold harmas kozul, jolenne ha maradna, de nembiztos hogy maradnifog. :(
  • levi121212
    #210
    Az első részt februárban adja az RTL Klub
  • mrzed001
    #211
    Nekem a Threshold jobban bejött, valahogy kevésbé volt vontatott és szájbarágós (talán értelmesebb embereknek készült, ezért is lett cancel).
    Ami az Invasion-t illeti, az valahogy eddig elég jól haladt, és most egy kissé vontatott lett, szemben a Surface-el, ami meg éppen most gyorsult és durvult be (csak az utolsó 3-4 részt nézve a Surface jobb volt, mint az Invasion szerintem)
  • _Vegeta_
    #212
    A threshold inkabb rohejes volt, de tetszett azert. :)
    A szurfész is inkabb gyerekes mintsem komoly ál"scifi". :)
    Legalabbis nézetem szerint.
  • mrzed001
    #213
    És mi váltotta ki eme reakciókat belőled ? :))
  • _Vegeta_
    #214
    Threshold
    Kristalyerdo, alakot valtoztato halálgömb, nemááá. :) Egyetlenegy dolog volt jo benne az pedig a szineszi munka, szentem azt nagyon jol megoldottak a szineszek. De ez a stargate/4400 gyurjuk a kettot ossze hatha kijon belole valami jo, nagyon otlettelen. :(

    Surface
    Talan mar emlitettem is. Szokasos gazdag amcsi kolykok, eddig relytozkodo a fold alatt elo az embernel fejlettebb civilizacio.. nagyon gyeregbeteg. :)
  • Hunnenkoenig
    #215
    Hat ma megneztem a 9. reszig. Eddig az elsö negyet lattam a sorozat kezdesekor.
    Hat szerintem nagyon vontatott szar. De valami miatt azert megis nezem...

    Most mar kezd kicsit törtenni is valami, de az eddigieket bele lehetett volna tömöriteni 4 reszbe amx, akkor meg izgi is lett volna.
  • Hunnenkoenig
    #216
    Na megneztem 13.-ig... hat mostmar kezd beindulni a cselekmeny...
  • mrzed001
    #217
    Threshold
    Az első nem katonai, normálisan és értelmesen felállított védelmi központ (SG jó példa volt a katonaira, de oda az is kellett, mivel elsősorban külső támadók elleni védelem volt a cél)

    Surface
    most indult be igazán, az első pár (~5-6) résztől nekem is forgott a gyomrom (amikor egy ágyban aludt a srác Nimivel, nos, az volt a mélypont sztem), de az utolsó 2-3 rész piszokjóra sikeredett.

    de ezt inkább a saját fórumaikban
  • _Vegeta_
    #218
    SGben ugytudom a felfedezes a legfobb cel, mint star trekben(legalabbis az SGC-n belul). A kulso tamadok elleni vedelem csak masodlagos.

    Surface
    Oke, eddig csak 9-ig lattam a reszeket, de lassan potolom aztan visszaterunk ra. :)
  • mrzed001
    #219
    SG1: ha belegondolsz akár csak az eredeti filmbe is, már ott is tudták, hogy a "kapu az égbe" (buta fordításuk szerint) a kütyü. Egy kapun ugyebár jönni menni lehet, tehát védekezni kell, attól függően hogy ki is jön át rajta. Talán nem véletlenül rejtették a legjobban védett bunkerbe (ahol manapság ugyebár a NORAD van) és adták a katonaság kezébe (ami a külső ellenfél ellen véd), és nem az FBI/NSA ... kezébe. Szóval előbb védekeztek, mint egyáltalán használni tudták volna

    Surface-t meg csak nézegesd, most jönnek a jó részek :))
  • _Vegeta_
    #220
    A reszek a felfedezesrol szol inkabb, ha nem igy lenne akk nem lenne NSA/CIA hanem mar O'Neillék is lopkodnak a technologiakat. :)
    Mar csorog a surface ha megneztem megyek az ő topikjaba. ;)
  • icewolf
    #221
    Hány részes a sorozat 1. évadja? Csakmert nekem megvan az 1-10.-ig és azt szeretmém tudni, hogy van e több rész...
  • icewolf
    #222
    ja.. bocsesz.. megtaláltam.. a töbit honan tudom megszerezni?
  • mukika
    #223
    torrent, dc...
  • _Vegeta_
    #224
    Nezegsd a tv.com ot. :)
  • icewolf
    #225
    én eddig filefront-os linkekről szedtem... azaz a nevek 1. rész: 101, 2.rész: 102... ha valaki szintén ezekről a linkekről töltött, megmondhatná hol talált hozzá normális feliratot, ami nem csúszkál össze vissza.. valahol 20 másodperces késleltetést kell csinálnom plusszban, vagy minuszban, és ez így nem igazán kóser.
    Előrre is köszönöm.
  • mukika
    #226
    tessék.
  • Serpa
    #227
    első rész felkelltette a figyelmemet a széria iránt.
    remélem a macskának nem lesz baja, mint a PB ben.
  • mukika
    #228
    a 10es rész lol-os verziója mekkora egy szar... inkább letöltök egy másik verziót.
  • Serpa
    #229
    ez már foglalkoztat egy ideje, mindenhol ezt olvasom.
    mégis milyen?
  • Geeryy
    #230
    tegnap kezdtem el nezni.lattam az első 7 reszt.eddig ++. kivancsi vagyok az rtl klub-os szinkronra
  • Rafaelo
    #231
    2x10 durva :O
  • Geeryy
    #232

    2x10?
    Invasion S01E13 *HDTV* *XViD* nem ez volt az utolso ?
    mirol beszelsz?
  • Rafaelo
    #233
    1x10 bocs :D
  • icewolf
    #234
    köszi
  • Bandy
    #235
    jah a 13 rész sem kutya :)
  • mukika
    #236
    benne maradtak a reklámok, de közben a film megy (hallod a beszédet, stb...) és a reklámok után tiszta káosz van... (többzör ism. ugyanazt a részt). elvileg a Xor-os verzió müxik, belepörgettem, és az jónak tünik.
  • mukika
    #237
    ez is szar. :Cc

    már csak ez maradt. Invasion.S01E10.Real.Proper.HDTV.XviD-SGC...
  • mukika
    #238
    Ezt elnéztem, jó a Xor-os csak először nem a hozzá való feliratot szedtem le. :P
  • Geeryy
    #239
    tegnaP este 1x08-al sz**tam.15kbyte-al jott. de mar lent van a 9,10,11,12 hazamegyek schoolbol nezem egybol
  • icewolf
    #240
    ma megnéztem a 1x10-et piszkosul kira ez a sorozat.. valaki megdhatna egy direkt linket hogy honnan lehet szedni... nálam valamiért nem fekszenek a torrentek, sem a Dc++ meg ilyenek... PLS help.