1089
Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • Gorvik #41
    B*ssza meg, most néztem meg a második részt, de szarul veheték fel, és pont akkor lett vége, mikor a serif a lánynak bevallja, hogy ő is látta a fényeket. GÁDDEMIT
    Történt utána valami érdekes?

    Amúgy rohadtul tetszik a sorozat, izgalmas.
    Furcsa, de a képi beállítások miatt mindig arra várok- mikor közelről mutatnak egy arcot-, hogy mikor torzul el...
  • mrzed001
    #42
    Sztem az ott a vége, és direkt hagyták ott abba a film készítői.
    Sajna a ripperek sem olyan jók már, mint régen, a végén tényleg hagyhatnának legalább 1-2 képkocka akármit, hogy tudja a user, hogy itt a vége, és nem marad le semmiről

    Egyébként lessed, a további részek még jobbak lesznek :)
  • Gorvik #43
    Nézem, nézem^^
    Érdekes a harmadik rész vége.
    Kíváncsi vagyok hogy kerül a képbe a rendőrfőnök volt feleségének hullája...
  • mrzed001
    #44
    Én most néztem meg a 6. részt. Jóóóóóó :)))
  • Gorvik #45
    Így a 6. rész megnézése után tökéletesen elbizonytalnodtam. Amit eddig sejtettem, annak betett ez a rész. Na mind1.

    Azért remélem nem a 2. évad 25 részénél derül ki, hogy mi történik valójában...

    Mrzed001
    Van valami tipped, sejtésed, hogy mi a rák törpénik???
  • qper
    #46
    szívesen nézném, de a feliratot teljesen elfelejtették hozzá....
  • Gorvik #47
    Ha az angol beszédet "úgy-ahogy" megérted, akkor nyugodtan nézzed.
    Általában nem értek teljesen minden mondatot. De az előzményekből, beszédstílusból, egy-egy kulcsszóból meg lehet érteni, hogy mit mondtak.
  • Bandy
    #48
    Húúúú gyerekek ez a 6. rész odabaszott rendesen iszonyat jó volt, komolyan mondom egyre érdekesebb és izgalmasabb. Tényleg kár hogy nincs hozzá magyar felirat és emaitt kevesen nézik, pedig tuti top 5ös lenne a sorozat :). Valakinek van valami selytése már az idegenekkel kapcsolatban?
  • Bandy
    #49
    Az a hulla nem a jelenlegi feleségének a teteme?:) De mivel nem tok jól angolul lehet neked van igazad :).
  • Gorvik #50
    Nem hiszem. Ugyanis Larkin testvére felvett a seriféknél egy fényképet, amin a serif, és volt felesége volt rajta. Mikor letette, az a szöveg volt látható a hátoldalán, mint ami a gyűrűre van írva.
    + ha jól értettem, az ő gépük is a közelben zuhant le.
  • Gorvik #51
    Ötletem sincs. Nagyon bekavart a 6. rész.
  • Bandy
    #52
    ahh igazad van tényleg az volt ráírva :), ez a 6. rész tényleg nagyon bekavart de sztem ezek az idegenek valahogy belebújnak az emberekbe, legalább is szerintem, és a serifbe már akkor belebújhattak mikor lezuhant a repülőjük.
  • Gorvik #53
    Valahogy az az érzésem, hogy az alkotók nem a szokásos "idegenkbelebújnakazemberbe" történettel állnak elő. Valami más lesz.
    Talán ezt az is bizonyítja, hogy a templomban a serif ezt mondta: "Because we already have." (és vége a filmnek)
  • Bandy
    #54
    Elképzelhető bár akkor nem értem hogy miután elkapja őket az a fény utána meztelenül jönnek ki a vízből. Sztem ez a meztelenkedés jelenti azt, hogy nem az jön ki aki bement a vízbe, bár remélem tévedek mert ha ugy van ahogy mondod akkor legalább nem a szokásos dolgokhoz nyúlnak vissza.
  • Gorvik #55
    Nagyon spoileres...

    Viszont ezzel ellentmond, hogy a buvárt, a srácot (istenért sem tudom megjegyezni a neveket), valamint Larkin testvérét "csak" megsebezték.
    A meztelen testeken még sebzés sem látszott.
    + ha tényleg a serif felesége hulláját találták meg, és feltéve ha ő is kijött a vízből, hol van?

    Bár nemtom mire gondoljak a 6. rész miatt. Mint tudjuk Larkin férje követővel meglőtte, és emberi alakban látta viszont.
    Akkor ezek szerint a többiek is át tudnak változni, csak még nem "tudják" hogyan?
  • Bandy
    #56
    Spoilreses ez is :P

    Igen meglötte azt az izét és utána emberi alakban látta viszont na nem akarok találgatni majd kiderül, hogy mi zajlik ott, most már tudjuk, hogy a sorozatot nem véletlen hívják inváziónak :D.

    Amugy ha a felesége is kijött a vízből akkor fogalmam sincs hogy hol lehet :), biztos ő lesz a főgonosz :DD
  • Gorvik #57
    Mindenesetre remélem a következő rész ad majd egy-két választ...
  • BADE
    #58
    Valaki elküldené a 2.rész(invasion.s01e02.hdtv.xvid) feliratát a mailemre?
  • mrzed001
    #59
    Hát, van 1-2 tippem (aztán vagy bejön, vagy nem :)))
    Spoiler

    Nekem vlami olyasminek tűnik, hogy ezek a "halacskák" használják az emberi testet, mint egy parazita. Elkapják azokkal a kampós karokkal, aztán egy 3-4 órás procedúra alatt átveszik valahogy felette az uralmat, de nem teljesen, meghagyják az emlékeiket, és a döntési képességüket is (nagyrészt)

    Amikor a serifék gépe lezuhant gondolom mindkettőjüket megpróbálták adaptálni, de a feleség allergiás/immunis volt rájuk, vagy egyszerűen túl komolyak voltak a sérülései, így mindketten belehaltak. Gondolom az ipse előkészítette a többieknek a terepet, és segíti az átállást (kell is, mivel megmarad egy jelentős rész az eredeti emberből)

    Hogy hogyan került a jeladó az ipsébe? A "halacska" egy része gondolom a transzfer alatt átkerül a gazdatestbe.
    Hogy miért nincsenek sebek a megtaláltakon? Csak egy tipp, de talán azért tart olyan sokáig az egyesülés, hogy a nyomait elfedje
  • Gorvik #60
    Ebben van valami, de akkor Kirát (a lányát) mért nem dobja bele a vízbe, Larkinnak mért mutatta meg hogy kivesznek valamit a vízből...? Valamint a katonaság biztos tudja hogy mi a helyzet, mért nem avatkoznak közbe (bár egyértelmű mért nem...)?
    Na mind1, a következő részből biztos (legalábbis remélem) választ kapunk legalább 1 kérdésre :)
  • Bandy
    #61
    Már megy a feliratok.hu szal le tudod onnan is szedni.

    Hát én is kiváncsi leszek a köv részre mert egyre érdekesebb dolgok derülnek ki.
  • mrzed001
    #62
    Spoiler

    A lányát próbálja távol tartani a "halasaktól", a srácnak is megmondta, hogy nem az ő "típusa". Gondolom ami megmaradt benne mint ember ragaszkodik a lányához, és hogy ne történjen baja.
    Mivel mások kirugták "normál" férjeiket/gyerekeiket, így valószínű, hogy egymás között akarnak/kell szaporodniuk

  • Gorvik #63
    Igen, az utolsó mondatban van valami. Nem is gondoltam bele, hogy direkt távolítják el maguktól...
  • Gorvik #64
    A következő rész 9-én jön ki. Ráadásul a nyolcadikkal együtt. Geees...
  • mrzed001
    #65
    Kíváncsian várom :))
  • Bandy
    #66
    áhh zsir egyszerre kettő már alig várom :D
  • mrzed001
    #67
    Hát, ez a mostani részt nem volt egy nagy durranás. Tartalom volt benne, félrevezetés megy 1000-el, de valahogy az egész rész olyan bugyuta volt.
    Nem ehhez a színvonalhoz szoktunk, szóval remélem ez csak az író pillanatnyi elmebajának tudható be
  • Gorvik #68
    Előre látom, majd csak a 2. évadban kezdenek el mindent szépen lassan megmagyarázni...
    Legalább megmutatták a "halat", már ha persze az sem félrevezetés volt.

    Felfedeztem egy bakit, a 8-dik perc 30-33 másodpercénél, mikor a seriffet mutatják háta mögött a tóval, nézzetek a kép jobb szélére... Elég amatőr baki
  • mrzed001
    #69
    A hal félrevezetés volt, a serif szervezte :)
  • Gorvik #70
    jah, másodszori megnézésre megértettem a szöveget... :)
  • mrzed001
    #71
    :))
    Egy kcsit uncsi volt a rész, de azért még a nézhető kategóriából :)
  • Bandy
    #72
    :)) én még csaok most nézem meg de kiváncsi vagyok mi lesz.
  • mrzed001
    #73
    Na a tegnapi rész az már megint minőségire sikeredett
    Spoiler:

    Szóval az már egyértelműen kiderült, hogy a pucéran talált "eltűntek" valamiféle másolatok. A klón nem jó szó, mert a DNS is megváltozott, a vércsoport is megváltozott, szóval másolat. Azaz a testet talán valahogy úgy másolták le, hogy a saját testüket alakították át a "halcskák" a lemásolt személyhez hasonlóra. Érdekes, hogy az emlékeket és az érzéseket is le tudták másolni.
    És ami igazán érdekes, hogy bár a serif már jópár éve "idegen", mégsem tud mindent. Meglepő volt, hogy eddig nem tudta, hogy ő csak egy copy (sztem azt hitte, hogy csak megváltozott).
  • Bandy
    #74
    nah alig várom hogy meglessem azt a részt :)
  • mrzed001
    #75
    A Lost-nál érdekesebb, az tuti :))))
  • Bandy
    #76
    hát nem tudom nekem egy szinten van a kettő, de nekem az etalon a battlestar galactica :)
  • mrzed001
    #77
    Aminek az etalonja a Babylon 5 :))))
  • Bandy
    #78
    aminek meg a star trek :))
  • mrzed001
    #79
    Hát, erősen kétlem :)
    A Star Wars inkább :)))
  • winnie
    #80
    azért a star trek több mint egy évtizeddel megelőzte a star warst