1089
Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • mukika
    #361
    nem. 3/8/2006... ekkor jön majd csak.
  • DEXTER92
    #362
    Egy kicsit mintha a Világok Harcából koppintották volna ezt a "vihar, hurrikán, villámlás, közbe ufó importálás" dolgot, nem?
  • zorden
    #363
    Fene ezekbe a szunetekbe...
  • Serpa
    #364
    a 14. rész elég lagymatag volt.

    egyedül azon lepődtem meg kicsit, hogy Underlay ismeri Surát
  • maffe
    #365
    15. rész felirata 2 helyről is szedhető!
  • mukika
    #366


    ugye ezután a kisebb szünet után is vállalod/vállaljátok a fordítást?
  • Geeryy
    #367
    áá kintvan a felirat, es elfelejtettem letolteni a reszt.nemtudom miert nem szedtem akkor rogton. ilyenkor megtudnek orulni.meg kb~28perc es nezhetem.
  • Geeryy
    #368
    Hát ez egyre jobb lesz.
  • ac3
    #369
    15. resz rulz :)

    thx a forditoknak :)
  • icewolf
    #370
    Bizony... nagyon durva.

    Spoiler!
    Szerintetek Kira meghal? ki húzta ki a vízből, vagy magától jött volna ki?
  • mrzed001
    #371
    Spoiler:

    Elég uncsi rész volt egyrészt, egyrészt végre elkezdték vizsgálni, hogy miben is különböznek az emberektől.
    Kira meghal-e jó kérdés, hiszen leszívta (egyrészt/teljesen?) a lény, másrészt miért ne szívta volna le teljesen?
    Szóval meg kellene, hogy haljon, és egy másolat feltünjön. Aztán lehet, hogy nem hal meg, és egy másolat feltünik :DD


    Ami a magyart illeti, Mariel-en kívül SENKINEK nem volt nyerő a magyar hangja.
    Tényleg, a főtűzzótó mesternek ugyan minek kellett új hangot adni, miért nem volt jó neki a 3.műszakos?
  • Kingsley
    #372
    Hello... a sorozat zenéjéről nem tud vki vmilyen infot esetleg? :)
  • DieHard
    #373
    sziasztok. kiírnám dvdre az első 12 részt. a 10. rész elég xar. tudtok egy jól működőnek linkjét adni, amihez van magyar felirat. köszi
  • Serpa
    #374
    spoiler
    én úgy láttam, hogy vér volt rajta, amikor az apja megtalálta (na már most a "másolatokon" semmilyen külsérelmi nyom nem volt) tehát az "eredeti" feküdt a homokban
  • mrzed001
    #375
    Spoiler
    [szin=white]
    jaja, az eredeti Kira volt, csak az a kérdés, hogy hogy került oda (akit elkapnak behúzzák és elsüllyesztik)? Szóval valamiért nem kellett a "halacskának", vagy miért vitte vissza?
  • zorden
    #376
    Sziasztok!

    E heten lement a 16-os?
  • qper
    #377
    SPOILER

    a katonai búvár is kikecmergett valahogyan a lény fogságából, őrajta is ott voltak a csápok nyomati, véres volt, aztán a kórházban meg is halt.
    Bár gondolom Kirára nem ilyen sors vár, sz.tem túléli és valamiféle überképességekre tesz szert úgy, mint Miles a Surface-ben.
  • qper
    #378
    heló!


    úgy tudom, hogy lement
  • mrzed001
    #379
    Spoiler
    [szin=white]
    Ez igaz, a búvárt el is felejtettem. Mondjuk arról nem kaptunk infót, hogy a búvárból jelent-e meg másolat.
    Überképességei remélem nem lesznek, viszont ha megjelenne a másolata is az elég érdekes lenne :))
  • Hunnenkoenig
    #380
    A neger ficko, aki elmondta a del amerikai eseteket (azzal a csajjal együtt) az is azt mondta, hogy ö sem kellett nekik, de mar nem emlekszem, hogy miert. Asszem valami betegsegben szenved. Mutatta is a sebeket.

    Szerintem ugyanez van a kiscsajjal is.

    Emlekszik meg ra valaki mi volt a baja a negernek?
  • mukika
    #381
    még nem volt...

    16: The Fittest 3/8/2006
  • Serpa
    #382
    asszem rákos.
  • winnie
    #383
    valaki nem csinálna a sorozatnak egy bannert?
  • Geeryy
    #384
    Miért kellett atnevezni?
  • qper
    #385
    hogy az is megtalálja a fórumot aki az RTL-en nézi a sorozatot.
  • Geeryy
    #386
    ami ugye negativ "rank" nezve.jon majd a honnan lehet leszedni?mivan a vizbe ?szinkrosan van vhol? es egyeb ilyen tipusu kerdesek tomkelege mint annak idejen a lost topicba .előre felek :D
  • Hunnenkoenig
    #387
  • mukika
    #388
  • mukika
    #389
    lost topicba még most is jönnek ezek a kérdések...

    elég lett volna a hosszú címbe is a rejtélyek városa. a kereső úgy is kidobta volna. nem tetszik nekem ez a cím.
  • Serpa
    #390
    banner faxa, a cím bővítés egy rossz ötlet volt.
  • Hunnenkoenig
    #391
    Ja, en is kerestem vagy 5 percig, mire ratalaltam...
  • Hunnenkoenig
    #392
    Ha mar nagyon fontos, akkor inkabbInvasion - Rejtélyek városa (TV) legyen
  • Geeryy
    #393
    nice banner.
    ja a magyar es angol nevet a topic cimbe meg lehetne forditani, javitana a helyzeten
  • Geeryy
    #394
    ez gyors volt :D
  • The FlashBack
    #395
    help!
    az invasion részek nél vannak "r" fileok (r01 stb)
    az lenne a kérdésem, hogy ezekre sztükség van e, mert a film egy külön .avi-ban van....
    htx
  • Aramir
    #396
    Miután kitömörítetted a filmet a rar-ból (darabolt rarnál .rar, .r00, .r01 stb), akkor már nincs rájuk szükség.
  • The FlashBack
    #397
    köszönöm
  • sadvagabond
    #398
    ma 2 filmben is feltűnt a sheriff.
  • sadvagabond
    #399
    mármint a tv-ben...
  • mrzed001
    #400
    Jó a banner, teccik :))