44
Béres Zoo
  • desigo
    #44
    Közben Ausztrál állampolgár lett.
    Családja,rokonai is kint élnek.
    Nem tervezi,hogy hazajön.
  • desigo
    #43
    jó volt ez a telefonos interjú Zolival

    Nem kicsit irigylem...
  • desigo
    #42
    zöldséges budán xDDDD
  • spy803
    #41
    Zoo Ausztráliában is abbahagyta a műsorvezetést és Észak-Ausztráliában tengeti életét. Az oldal alján van vele egy interjú, érdemes meghallgatni. Nyalakával nem tudom mi van, mondják, hogy zöldséges Budán...

    Rengeteg műsor letölthető innen a Roxyból, Deejayből, Balaton Rádióból, Kiss FMből. Azoknak akik lemaradtak. :)
  • Lazarus
    #40
    Nemhiszem hogy ez bárkit is meglepne, aki hallgatta a délutáni műsorait az tudhatja mi a véleménye kis hazánkról :P
  • ropi21
    #39
    semelyikben
    és pár napon belül az országban se lesz már :(
  • ropi21
    #38
    http://www.deejay.hu/media/varie/nyalatka.mp3
  • Sugam
    #37
    haliho, nemtudjatok melyik radioban tengeti napjait? iszonyhatosan birtam a format, bitang nagy arc!
  • DANI BUDAPEST
    #36
    Nem tudjátok véletlen hogy a ,,megöregedett szegény nyalakát" honnan lehet letölteni?

    Előre is Köszi:
    DAni
  • H. Peti
    #35
    :) átadom!
  • desigo
    #34
    jó az ízlése a kollégáidnak
    üdvözlöm őket
  • H. Peti
    #33
    Délelőttös munkahéten én hallgatok olyan rádiót ami nekem tetszik, délutános héten meg a többiek választanak maguknak, ez a megállapodásunk.
  • desigo
    #32
    nem értem,hogy miért vagy kénytelen hallgatni ha nem tetszik?
  • H. Peti
    #31
    béres egy gyökér, unalmas, megjátszós, beképzelt, sötét ember. ennyi.
    Néha kénytelen vagyok hallgatni a munkahelyen, de amit ez művel, az siralmas. A legkönnyebb műsortéma: Fikázzunk mindent! Az nagyonjóóó! Főleg mikor egy olyan emberke fikázza a kereskedelmi dolgokat (tv, rádió), amiben ő is benne van. Vagy éppen a balfasz "médiasztárokat", amit ő is szintén képvisel(t)(4fclub). Amikor a Gálvölgyit simán tehetségtelennnek nevezte, meg egy humortalan semmilyen embernek, akkot azt hittem lerúgom a rádiót. Ja meg mondja hogy ilyen szar az rendszer, meg jaj de sajnálja a nyugdijasokat, bla, bla, bla, rá egy percre meg benyögi: Éppen egy karórát szeretne venni, csak kicsit húzós, 600.000 ft, meg a napszemüvegen is keretet kellett cserélni 60.000...na takarodj...
  • desigo
    #30
    Ha nem tetszik akkor nem kell ide írni
    thx
  • Lynx_TWL
    #29
    kb mindig hallgatom, beszt of all:)
  • GregSB
    #28
    Nó offenz. Azért volt ott a szmájli.
  • Lazarus
    #27
    Sry, azt hittem vannak az SGn értelmes lények is, de úgy tűnik tévedtem
  • Lazarus
    #26
    igen, bele... hehe
  • zaki
    #25
    én ezzel törlöm ki a bulámat :DDDDD
  • Lazarus
    #24
    A B.P.M. formáció Béres Zoo szerzői törekvése volt 2002-ben. Egy diszkózenei kísérlet, ami a visszajelzések alapján semmiben sem marad el a konkurenseitől. A betűk a közreműködők neveinek rövidítései, B mint Béres (zeneszerző és szövegíró), P mint Pacsai Márk (hangmérnök) és M mint Melinda (ének). Ennek a triónak a közreműködésével egy teljes lemezanyag készült el, amit azonban nem terveznek valaha is kiadni, ezért ingyen bocsátják a közönség rendelkezésére

    Amit a szíved érez - 5,99 MB
    Engedj el - 5,26 MB
  • GregSB
    #23
    Szerelmes vagy bele? A szobád is ezekkel a képekkel van kiposzterezve? :DDDDDDD
  • Lazarus
    #22
    Hopsz, kicsit nagyok lettek a képek :P
  • Lazarus
    #21
    Imádom ezt a formát... lehet hogy hülyén néz ki, de nagyon jó fej.

    Zoo dalok



  • Nuki
    #20
    igen amíg még a roxinál vezetett műsort addig halggattam...
  • vizes
    #19
    Hm.
    A kereskedelmi rádiók közül ez a leg idegesítőbb.
    Talán... Vagy még a Roxi.
  • desigo
    #18
    Azt hittem,hogy több fórumozó hallgatja...
  • cenobite
    #17
    Ez egy roppant értelmes és érdekes fórum. Azon túl, hogy kaptunk képet egy vigyorexről, miről is szól...? Okés, hogy műsort vezet, vagy mi a bánat, -bár én most hallom/látom először ezt a nevet- de akkor lehetne nyitni a többi tízcsilliónak is.
  • GregSB
    #16
    Törném a karját annak a fotósnak aki ezt a képet csinálta. Foltos, maszatos háttér + padló, gagyi felbontás (látszik hogy valami gagyi kitobival készült a kép ha nem kompaktal).

    deejaynek nincs pénze fotósra? :D Mert ezt mintha egy barát haverjának az ismerőse csinálta volna...
  • desigo
    #15
    Miért nincs a Deejayn?
    Tegnap se volt és ma se...
  • desigo
    #14
    De jó fej!!!!
  • zaki
    #13
    szerintem szánalmas
  • desigo
    #12
    Nem egyszerű a feje...
  • 0ppika
    #11
    Csini a cipője
  • Guer
    #10
    hogynézezmáki?
  • Rafaelo
    #9
    tenyérbemászó képe van ennek a mesügének
  • GanXstaZoleeWrk
    #8
    na mivan süllyed a topik? pedig jo kis fikázós rádióműsor egesz jó zenékkel :)
  • desigo
    #7
    De meg a Nyalaka.
  • Dynamic
    #6
    Jaj, nem ő volt az egyik 4F Club tag?
  • desigo
    #4
    Rádio Deejay műsorvezető minden hétköznap du 4-től este 7-ig.