35
  • cs
    #35
    kezdtem..
  • cs
    #34
    Ó yes-yes-yes.... má nemtom mit kedtem volna winmx nélkül!!!!....
  • Corv_[HUN]
    #33
    Üdv.
    Találtam egy cikket amiben lehetséges megoldást javasoltak a winmx problémákra. Nekem működött, érdemes megpróbálni annak aki szeretné használni.
    hogyan kapcsolódjunk a winmx-re
  • Altare
    #32
    Üdv mindenkinek!
    Én egy olyan ember vagyok aki inább a winmx-et hasznáta szivesebben, mert ott legalább nincs köcsögösködés. A dc felhasználói köszt sok az olyan ember aki azt hiszi magáról hogy mekkora arc mert hogy mennyi adata ven, mert megosztott szaros 20gb-ot. Dc-t tipikus olyan emberek használják(nem mind) akik istenkednek hogy mekkora arcok, és aki mondjuk fel akar menni a hub-ra azt lebaszák ok nélkül mint ahogy engem nem egyszer, pedig én szaros 138gb adattal mentem hogy ugyan má had tölcsek le egy biz zenét....baszott rám és megtagadta azt hogy belépjek.
    Mindegy szerintem kár lenne ha megszünne Winmx...
  • zhy
    #31
    Hy! Ezek a Támadasok csak a DC-nek kedveznek .. ugyanis olyanyira fejlödöképes,hogy egyik ismim is müködtet hubot: reges és csak otthonrol üzve van már 150 felhasználoja
  • imat
    #30
    A WinMX szerintem mar meg is szunt, nem tudok ra felcsatlakozni.
  • [HUN]PAStheLoD
    #29
    Azureus , BitComet féle Kademila protokollt használó Distributed Hash Table elméleten/technológián alapuló, jelenleg, 600 K usert eltartó trackermentes hálózat hogy hangzik ? :))

  • [HUN]PAStheLoD
    #28
    eDonkey amúgy is szar , eMule sokkal jobb, plusz ki használ manapság eDonkey-t ? ott a Torrent :]
  • Evil Merodak
    #27
    Shareaza lives 4ever! =)
  • concrete
    #26
    már késő ...
  • Pönye
    #25
    A Dc éljen mindörökké
  • Hegyikecske
    #24
    Na, akkor hogy is volt az a "fájklcserélőket nem lehet megszüntetni"? majd jön az ismesh, aztán a kazaa mer mindkettőről volt már cikk itt az sgn is aztán ha magyarországra is eljut ez a szar, akko dc... és már is bukta, mer ha az emberek csak 70%a tér át az új technikára már megérte nekik (ugyse fog mindenki váltani)
  • PLaci #23
    LOL! Vajon ki terjesztette el ezt az eDonkey "rémhírt"? :)

    A belinkelt cikk szerint már egy éve nem New York-ban, hanem New Jersey-ben van az a bizonyos eDonkey iroda! :D
  • takysoft
    #22
    filemegosztót üzemeltetni NEM illegális. DC-HUB sem az. a múltkor az FTP szerverüket elkapták, az egy dolog, de a serveren nincs konkrét adat. Azon az ember a családi videóját is megoszthatja.

    Tudtátok, hogy a rohadt Artisjus a Flashdrive-okra is tetetett plusszpénzt? a mocsok anyjukat... most azon vannak, hogy a vinyók árát is felnyomják egy-két ezressel.
  • Inquisitor
    #21
    eDonkey Alive!
  • s1lkforrent
    #20
    Kétségeim vannak a Microsoft p2p fájlcsrélőjét illetően, mármint, hogy majd a mai sharez rendszereket ez fogja leváltani. Nem hülyültek még teljesen bele a pénzükbe ott Redmondban, nem fognak Warez Editiont(R) csinálni az oprendszerükből, miközben a Palladium technologikájukat fenik az asztal alatt, és a szép, új és kibaszottul jogtiszta világról vízionálnak a kiadóbeli haverjaikkal egyetemben.
  • bertino
    #19
    ez szívás
  • NuCLEARScoRp
    #18
    Szerintem az al-kaida célpontot válthatna... példának okáéer RIAA és a hasonló szervezetek...
  • aki kérdez
    #17
    Ja a kívánni és az akarni kb ugyanaz, bocs :) De azért érthető volt remélem.
  • aki kérdez
    #16
    Lehet a Microsoft megfogta az Isten lábát ezzel a beépített P2P szolgáltatással? Lehet emiatt fognak a népek Vistára áttérni? Érdekes..
    RIAA majd beperli a Microsoftot? Tekintve az MS helyzetét, kétlem hogy a RIAA tul sokat elérhetne.. Vagy ha mégis, akkor az lesz a vége, hogy betiltják a számítogépeket, az embereket meg bezarjak a zeneüzletekbe, ahol el kell költeniük minden pénzüket, utána pedig mehetnek a bontóba?

    Ja és mielőtt valaki belémkötne és elkezdene flémelni hogy éltetem a windowst meg hasonlok, megjegyezném, hogy nem kívántam állást foglalni a Windows vs Linux örök és felesleges vitában, és nem is akarok.
  • takysoft
    #15
    eddig megy rendesen..
    bár ha a nagyobb servereket bezárják
    edonkey server, razorback, sunny boy, akkor nincs is értelme emulozni
  • schakaal
    #14
    A Razorback 2 még működik.
  • [NST]Cifu
    #13
    Elvileg igen, de a jövő kérdéses, bár éppen az E-Donkey-nél előnyös, hogy többféle kliens is létezik (E-mule, Shareaza). Majd meglátjuk mi lesz.

    Amúgy a DC és a Torrent sem sérthetettélen, hub ill. tracker szerverek ott is vannak.
  • FecaA
    #12
    Hát azt megnézném, hogy 1 dc-t hogy "zárnának" be! A torrentet is lehetetlen......, (szerintem)!
    Gondolom jönnek azt letörlik a gépemről! :D :D
  • galocza
    #11
    razorback-et nem látom tegnap este óta. véletlen?
  • Dracad
    #10
    winmx serverek halottak
  • kbupdate
    #9
    De mi lesz majd, ha olyan filemegosztók lesznek, mint ami a Vistaban készül...

    Minden gépen, amelyiken fut a filemegsztószolgáltatás, az keresni fog IP-ket, amik fogadják, ahol szintén fut a szolgáltatás. És így több százezer gép talál majd egy másra, a "szerver" dinamikusan fog változni, és azért kíváncsi leszek, hogyan fognak megfoni több százezer (millió) felhasználót:)
  • Shadow_THH
    #8
    jóvan amikor utoljára bejelentkeztem akkor is egy RIAA megesz mindenkit hír volt a legfrisebb cikk :) nem maradtam le semmiről
  • takysoft
    #7
    attól hogy az eDonkey bezár, maga a protocol még élni fog, igaz, pl eMule menni fog, meg a szerverek is, igaz?
  • Inquisitor
    #6
    Már csak a DC és a Torrent van a gáton? Hmmm.
  • MacrosTheBlack
    #5
    Eszamár előtt is volt élet. Legfeljebb megint visszajön a cd írós gyerekek napja.
  • NuCLEARScoRp
    #4
    A cím a Blikket is meghazudtolja... komolyan mondom...
  • Sir Quno Jedi
    #3
    POGROM VAN !
  • pemga
    #2
    Jól értelmezem, hogy a weboldalakat és a mögöttük levő cégeket záratták be? Eléggé kísérteties:
    An eDonkey executive with a Boston phone number was not immediately available to comment. Industry sources said the phone in the New York office had been disconnected.
  • PyRex
    #1
    eDonkey-t neeee :((((((((((

    :D:D:D:D