4828
1421062838.jpg
  • Paddy
    #343
    Mindegy, remélem kihúzza a sorozat a maradék 4 részt.
  • zorden
    #342
    Akkor a honlapjuk elég érdekesen megy, mert ha jól láttam az epizód tartalma elérhető, mintha már lement volna.
  • mukika
    #341
    mivel csak a jövő héten lesz a 18as. :)
  • zorden
    #340
    Én egyszerűen a 18-as részt például nem is lelem...

    Paddy: Egyetértek, a második évadból hiányzik a történet
  • Paddy
    #339
    Húúúú a mindenit, a sorozat nézettsége az UsA-ban a béka segge alatt van...vagyis a listán a legutolsó a legutóbbi adatok szerint. Még az is lehet, hogy kap egy baszott nagy cancelt az évad vége előtt. Szerintem ilyen kilátásokkal a harmadik évad tuti ki lesz lőve. Fenn tartom a vélemény: a sorozatnak egy szezon volt az arany élete, kettő már a bukása.
  • Pipör
    #338
    XD
  • Malakai
    #337
    Smallville esete kicsit más, ott sok szereplő átszerződött máshova.
  • Kandurex
    #336
    Azért mert a népnek inkább egy újabb született feleségek, vagy Bety csúnya lány kell! Azaz a jövőben várható, "Született férjek, "Béla a csúny fiú" c. sorozatok, amik előreláthatólag berobbannak az élmezőnybe


    Sajnos az ilyen típusú sorozatra kisebb az igény
  • Paddy
    #335
    Az esály megvan, csak nehogy az legyne mint a smallvile esetében----->jó volt a nézetség az 5 évad végén és filóztak a csatornaguruk, h megszüntetik a sorit.hol itt a logika a csatornaguruk részéről?minek azt baszkurálni ami jól megy?
  • Malakai
    #334
    Most nem nézek utána, de úgy tudom, hogy a The CWn belül nincs olyan rossz helyen nézettségileg (a The CWt kevesen nézik), szóval sztem jó esélye van.
  • Paddy
    #333
    Szerintetek lesz 3adik évad?
  • 5w0rdf15h
    #332
    komolyan :( április 19.-én lesz a következő (2x18 - Hollywood Babylon címmel) csak :(:(:(
  • Kandurex
    #331
    Mi? Ne idegelj már bazz!
  • Kandurex
    #330
    ja, ja csak időzavarban vagyok, úgy nézem, hogy kivárok két hetet, mert egy episodal csak felkeltik a kíváncsiságom, aztán így mindig várom a következő hetet is. Aztán mindig úgy tűnik, hogy késnek egy résszel, pedig nem :)

  • 5w0rdf15h
    #329
    sajna csak 2 hét múlva :(
  • Mayday
    #328
    Holnap reggel lesz mar? (pentek reggel szokott, ha van, nem?)
  • Kandurex
    #327
    Nekem össz - vissz eddig 2 -3 volt ami nem volt szimpatikus, és ebből talán 1 ami kifejezetten nem tetszett. Szóval ezeddig nagyon jó arány :)

    Csak még mindig nincs S02E18 :(
  • zorden
    #326
    Gondolom az utso par reszben majd ismet elojon, hogy maradjon valami csattano a vegere. Nekem is jobban tetszett volna, ha az elso evad jellemzoit tovabbviszik es kicsit jobban kapcsolodnak a reszek.
  • Malakai
    #325
    Nono, azért van itt kis karakterfejlődés is, gondolom furán venné ki magát, ha az első évad közepére benyomnák azt, ahogy Sam attól fél, hogy vmi szörnyeteggé változik át. :D

    Amúgy a 2. évad eleje is teljesen a főszálon volt még persze, reméltem, hogy ez megmarad, de aztán mostmár igen hosszú ideje letértek rólla és csak néha dumálnak róla és kész.
  • Mayday
    #324
    Az en velemenyem az, hogy minden resz egy-egy kulonallo kis epizod, tokmindegy, hogy az elso vagy masodik evadban adtak volna le, tolem ossze-vissza keverhettek volna, akkor is ugyanitt vagyunk :)

    Annyi persze a ket evad kozott a kulonbseg, hogy az elsoben konkretan mentek egy cel fele, amire a reszek vegen tettek utalast, de konkretan a "foellenseggel" ritkan foglalkkoztak a reszek.

    Eddig a ket evad osszes resze kozul csak 1 nem tetszett, megpedig asszem a 15. resz volt az, amikor volt mar minden benne ufo, stb. De a 16. peldaul nekem az egyik kedvencem volt, az nagyon bejott, igazan hangulatos volt. A 17-nek is megvolt a maga egyedisege.

    A velemenyeket meg persze en mindenkiet elfogadom, de a "higfos"-ozast, anyazast, parsztozast nehezen toleralom, lehet itt mashogy is beszelgetni szerintem.
  • Paddy
    #323
    Csak az első évadnak ott volt az előnye:
    Sok újabbnak nevezhető témából tudott dolgozni(Wendigo, szellemek, démonok stb stb stb)
    Szerintem a ha a második évad erőteljesebben haladt volna ezen a vonalaon, de egyúttal rákoncentrálnak erőteljesebben a főszálra, lehetett volna egy sokkal ütősebb második évadunk.
    Jöhet a nagy kérdés??
    A csatorna guruk látnak vajon fantáziát egy harmadik évadban?
  • zorden
    #322
    OFF: Olyan jo, hogy Te vagy nekunk. :-)
    ON: Nekem is hianyzik, hogy egy nagy tortenet haladjon elore, ugy, mint az elso evadban.
  • Cmdr
    #321
    Tényleg nem vagyok cigány, sajnálom, ha ezzel csalódást okoztam! :) Viszont, én utálom a cigányokat, szóval tehetsz egy szíveségget!
  • Paddy
    #320
    Hát kisfiam meg kell mondjam, hogy ilyen válaszokat tipikusan tinik adnak...tudod kik azok? Akik pubertáskori zavarokkal küszködnek. Nem vagy komoly gádzsó, innentől szarok rá mit írsz, nekem a fórum téma a lényeg.
  • Lacika 79
    #319
    ez elég lol
  • Cmdr
    #318
    1. én okosabb vagyok mint te!
    2. én szebb vagyok mint te!
    3. téged oktatni kell, mert szellemi fogyatékos vagy!
  • Lacika 79
    #317
    Minden egyes topicban ezt csinálja :)
  • Paddy
    #316
    Bazd meg te engem ne oktass ki! A második évad sokkal szarabb lett mint az első. Jobb lenne ha befejeznék és ezáltal megmentenék a sorozatot a bukástól. De mivel iq nq nálad a sorozatok terén, ezért nem várok el tőled értelmes hozzászólást, csak mindenféle anyázást.
  • Lacika 79
    #315
    Nincs vita. Tényeket közöltünk, erre meg jön a kapás-ásós dumával. Nem őriztünk együtt nyájat, hogy így beszéljen velünk sztem.
  • Csaba007
    #314
    Látom nagy a feszültség!!
    De mi a vita tárgya??? Egyéni vélemény!
  • Cmdr
    #313
  • Lacika 79
    #312
    Nagoyn sajnálom a környezetedet, ha tényleg valós az életkorod ami a profilodban van írva, és ennyi idősen ennyire korlátolt, nagyképű, és másokat baszogató vagy.
  • Lacika 79
    #311
    Egy ilyen tapló paraszttól mint te, még ennyit sem. A kapa és az ásó neked való inkább.
  • Cmdr
    #310
    Egy olyan arctúl akinek Lacika a nickneve, nem is kell többet várni! :D
  • Lacika 79
    #309
    A 2. évad egy kalap hígfos az elsőhöz képest. Ez a rész nem volt annyira szörnyű, de az előzőn majdnem lehánytam a hátam közepét.
  • Cmdr
    #308
    Mi uncsi te szerencsétlen? Az elmult két rész volt a legjobb! Te inkább mennyél kapálni, vagy gödröt ásni!
  • Paddy
    #307
    Szerintetek lessz harmadik évad? Ez a második az elsőhöz képest már kissé uncsinak tűnik.
  • grebber
    #306
    Hihi szerepelt benne a Stargate doktornője is :D
  • Cmdr
    #305
    Nagyon jó rész volt, az egyik legjobb!
  • Csaba007
    #304
    Supernatural.S02E17.HDTV.XviD-XOR

    http://rapidshare.com/files/22335487/sn.0217.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/22335498/sn.0217.part2.rar
    http://rapidshare.com/files/22335483/sn.0217.part3.rar
    http://rapidshare.com/files/22335453/sn.0217.part4.rar