46
Sword of fhe Samurai
  • Yeltzin
    #46
    így van, aki mortal kombat után próbálja ki, az valszeg nem fogja érteni, mi történik :)
  • Kazuma92
    #45
    kösz az ajánlást, de a gothichoz hülye vagyok, a blade of darkness meg valamien okból állandóan lefagy a gépemen :(
    már nemis annyria utálom ezt a sword of the samurai-t, de inkább nem játszok vele. és ez télleg ien samurai fanoknak ajánlott!
  • oasis UK
    #44
    bratyo kivitte sztem egy rakas shit ez a jatek..
    meg ne vegyetek!!!!
    max ha ilyen hadonaszos kardos edzesekre jarsz azoknak vmennyire tetszeni fog..
    fuckin musashi...
  • Esrohnoil
    #43
    Ha a tps kardozást szereted, akkor ajánlom a Gothic játékokat, esetleg a Severance: "Blade of Darkness"-t.
  • Kazuma92
    #42
    najó... ez a világ egyik legszarabb játékainak egyike, nincns értelme, nincs háttérzenéje, olyan lassú a harc mint a szar, a super mario bros 3 ezerszer jobb mint ez a szar, bárkinek eladom akár egy ezresér is ha valaki vmilyen perverzió miatt végigakarja játszani... (jó álapotba van, eredeti)
    kész hihetetlen... ekdvenmc stílusom a tps kardozás de ez...... szégyen... (mondjuk a time atack és a versus az kurvajó) de ez a quest mód...
  • Kazuma92
    #41
    amúgy nem vittem végig, idegesít h nincs háttérzene... hol kell karaktert csinálni??
  • Kazuma92
    #40
    remélem vki válaszol!
    most én végig olvastam ezt a topicot és.... amiket leírtatok nálam egyik se volt benne XD kardnyerés, másik dojo, torunament nyerés...vittem a tournamentet de csak jöttek az ellenfelek és bushido questbe nincs háttérzene, ezért mindig elalszok... hogy mentek máshova??
  • Yeltzin
    #39
    hali

    van még itt vki, aki játszik ezzel?
  • mephisto11
    #38
    Pedig egyszerű:Az az értelme hogy csinálsz magadnak egy Samurájt és azt felylesztgeted mag viszed tovább hogy minél nagyobb és híresebb mester váljon belőle!Ezek melett a játék csak valós és élő karaktereket dolgoz fel!És az a szép benne hogy egy az egyben vissza-adja a régi feudalista japánt!De már lejebb is hangsújoztam hogy inkább megszállottaknak valo ez a játék....
  • God of War
    #37
    egyébként én ezt a játékot nem értettemm meg azt elisadtam,
    az még oké hogy vannak ijen "tornák" vagy mik de a játék értelmét nem láttam meg
  • God of War
    #36
    na mostmá pörög a topic:)
  • mephisto11
    #35
    Köszi srácok!Megpróbálok csak jót tenni,aztán meglátjuk....
  • Jagi
    #34
    touzrnamenteket lehet nyomatni? Akkor azokat.
    Sztem ez vhogy úgy lehet mint a Fableben, ha gyereket , nőket meg ilyesmit keresel, megbosszulsz vkit stb akkor jó leszel, de ha csak gyiklolsz akkor...
    én sem látnék szivesen egy gyilkost a kérómban és a hitokiri-k igen veszélyesek, jóhogy nem tudsz bemenni sehová, mikor mindenki tudja mit művelsz...
    szal sztem questelj a falusiaknak... ha van
  • mephisto11
    #33
    De akkor mit csináljak????addig amig lemegy????
  • aabyssx
    #32
    Ne csinálj bérgyilkos missziókat, meg az illegális kardos párbajokat is mellőzni kellene.
  • mephisto11
    #31
    Ugyhogy tanácstalan vagyok mert ezekkel legalább vagy 10 órát eltöltöttünk már...és nem sok minden változott most 19000 a bad fame...És nem engednek be egyik dojoba sem...Holnap ujra próbálkozunk...
  • mephisto11
    #30
    Mert kipróbáltuk azt is hogy csináltunk pár küldit ami elvileg jó mert vip emberkéket védtünk meg rezidenciát éjjel.Ezekkel valamelyest kb 100-200 pontal csökkent is a bad fame...De közben elküldtük aludni az ürgénket is és teltek a napok maguktól,de nem ment lejebb magától...
  • mephisto11
    #29
    Ez a fura hogy a recruiter küldiknél van amikor levesz belőle van amikor rátesz....De ugy vettük észre hogy az idő teltével sajna nem megy lejebb...
  • mephisto11
    #28
    ja és a Recruiter küldiket csinálhatom???
  • mephisto11
    #27
    de kb mennyi idő kell???
  • mephisto11
    #26
    Ez idáig ok
  • aabyssx
    #25
    A "rossz híred" lassan-lassan csökkenni fog, ha abbahagyod az olyan tevékenységeket, amiket nem néznek jó szemmel.
  • mephisto11
    #24
    A Gémmel kapcsolatban meg annyit hogy szerintem nagyon jó!!!!És csak megszállottaknak ajánlom mert elég elvont....De ez a jó benne,és akit érdekel a Samurájok világa az nem tudja letenni!
  • mephisto11
    #23
    Egy kicsit felpörgetem a topicot...
  • mephisto11
    #22
    Egy kicsit felpörgetem a topicot....
  • mephisto11
    #21
    Egy kicsit felpörgetem a topicot....
  • mephisto11
    #20
    Egy kicsit felpörgetem a topicot....
  • mephisto11
    #19
    Ja meg lenne egy kérdés a gémmel kapcsolatban!Haveromnak megvan és nála toljuk.Most az a helyzet hogy már régen végigvittük az első tornát és Edo-ban vagyunk a Samurájunkal.Csak az a bökkenő hogy a Bad Fame felment 20000-re és kicsaptak az uj dojomból....És most állandóan azt nyomja a sensej hogy tünjek el innen!Val.szinűleg attól ment fel a bad fame ennyire mert a tétmeccsen egymás után 7-8 kardot is nyertem...Vagy nem tom.Az a kérdés hogy hogyan tudom lenullázni vagy lejebb vinni a bad famet?A Fame az meg kb.22000 körül van most!De ha jól tudom akkor az a jó tett a bad fame meg a rosz....
    Kösz a választ!
  • God of War
    #18
    egyébként szerintem nem nagy szám a gém:)
    csak hogy 18legyen:)
  • Jagi
    #17
    ja és a fele szpem^^
  • Jagi
    #16
    XDDDD
    lassú vagyok :)
  • God of War
    #15
    faxán pörög a topic:)
    13hsz gratz!!!!:DDD
    ja mostmá 15hsz:)
  • Jagi
    #14
    hát ja az O3 PC-re tényleg egy fos...
  • God of War
    #13
    az Onimusha 3ról tudok hogy kijött PCre borzalmas irányitással.
    De a Sword of the Samurairöl nem tudok az biztos hogynem
  • Jagi
    #12
    nem láttam sajna ilyesmit max az Onimushákat dobják ki néha borzalmas irányítással...
    aki akar ilyesmivel játszani vegyen PS2-öt azt tudom tanácsolni, nekem rohadtul bejött :)
  • mephisto11
    #11
    Sziasztok.Én láttam PS2-n ezt a gémet sőt játszottam is vele...De itthon csak pcm van!Nagyon bejön a játék!!!Nem adtak ki valami hasonló Samurájos gémet pcre?Nem találok sehol semmit....
  • Jagi
    #10
    Nem túl új játék gondoltam mindenki ismeri. Képet azért nem raktam be ról, mert sajátjaim meg nincsenek. ami van az meg itt található (német nyelvű) review-val együtt. Nem láttam értelmét.
    De ha zavar sry.
  • Guer
    #9
    ez miez?
    bedobhatnál rola pár képet meg némi infot ha már nyitottál neki tpoicot...
  • Jagi
    #8
    Nekem is bejön, csak még zs-m megrendelni, de ami késik nem múlik.
  • aabyssx
    #7
    Nem. Ez a Sword of the Samurai a Kengo 2.
    Ennek van egy elődje, ami a Kengo.

    A Way of the Samurai egy másik játék (amúgy az egyik kedvencem).