41
Kid Rock
  • kidlacee
    #41
    Na kinek mi a véleménye a Born Free lemezről?Nekem nagyon bejön.Az oldalamon meg tudjátok nézni a beszámolót az albumról ha érdekel valakit.Ott kifejtettem mindent részletesen,ha valaki esetleg még nem hallotta.
  • ChevyG #40
  • kidlacee
    #39
    Új lemezt ad ki Kid Rock november 16-án Born Free címmel.A dal a hivatalos honlapon meghallgatható.
    Ha rámentek az oldalamra,(link lejjebb) akkor a Hírek közt megtaláljátok a klip linkjét is.
  • kidlacee
    #38
    December hatodikán volt szerencsém kijutni Bécsbe a koncertjére és eszméletlen jó buli volt.Szerencsére sikerült a színpadtól kb 5 méterre elhelyezkedni így jól látható volt minden.A honlapon van egy beszámoló a hírek között,ha esetleg valakit érdekel elolvashatja.
  • Fido4life
    #37
    ez az új All Summer Long szám is jól sikerült. jól besunyít a Sweet Home Alabama-nól kölcsönzött alap.
  • ChevyG #36
    a Rock And Roll Jesus sztem a legjobban sikerült album!
  • kidlacee
    #35
    Kid Rock Hungarian Fansite
  • kidlacee
    #34
    Megjelent az új lemez a Rock N Roll Jesus...Megrendeltem ma jött meg.Nagyon jó album lett és változatos zeneileg.További infók itt:

    http://www.kidrock.atw.huHungarian Fansite[/URL]
  • ChevyG #33
    kalóznak drága lenne:)
  • kidlacee
    #32
    2007 tavaszára esetleg nyár elejére várható az új lemeze

    a teljes hír fenn van a home page-en ha valakit érdekel

    www.kidrock.atw.hu
  • kidlacee
    #31
    Elég olcsón szerzed be akkor...kalóz vagy használt?
  • Fido4life
    #30
    700 ft-ért megfogom venni eredetiben..:)
  • Fido4life
    #29
    KUrva jó ez a History Of Rock album...
  • kidlacee
    #28
    De.Tervbe van véve hogy fel lesz téve az oldalra...Angol nyelven természetesen.bár egyszer találtam magyarul párat de sajnos nem tudom hol...
    FIgyeld a honlapot előbb-utóbb fel dobjuk a szövegeket is.
    http://www.kidrock.atw.hu
  • Szotyi1991
    #27
    Dalszövegeket nem tudnátok valahonnan szerezni???
  • Fido4life
    #26
    Megtettem :)
  • kidlacee
    #25
    Ja én is bírom azt az albumot.Végeredményben az összeset bírom.Frissítve lett a honlap és még lesz is.Amúgy írhatnál néha abba a fórumba is.
    Az nem sűrűn van használva
  • Fido4life
    #24
    Nekem nincs meg a Kid Rock album, csak a History of Rock volt meg, meg a Cocky.. Mindenesetre kíváncsi vagyok... Azért bejött a Cocky-n, ez a félig Country/Szövegelős stílus, pl.: What I Learned Out On The Road, az egy jó szám.
  • kidlacee
    #23
    Hát de a Cocky-n se volt annyi rap már.És a Kid Rock című lemezhez mit szólsz?Mert azon aztán tényleg nincs rap,max az Intro.
  • Fido4life
    #22
    Hát szerintem azért teljesen nem, hiszen a Cocky albumot, teljes egészében végig hallgatom, és ráadásul tetszik is :))) Végülis amíg marad ez a stílusa, és nem megy át TOTÁL Rock-ba (és nem fog), én mindig csípni fogom...
  • kidlacee
    #21
    Ja végül is frankó de én örülök neki nagyon hogy a rap-el teljesen leállt,és csak a rock-ot nyomja.Főleg a Cocky és Kid Rock albumokon.Sőt ez inkább ilyen country-s feelingű volt.A Devil még rock/rap de azon meg legendásan jó számok vannak.Meg az volt a legkeményebb albuma.
  • Fido4life
    #20
    Hát nekem mindkét oldala tetszik, nagyon csípem ezt a Rock/Rap stílust...:)
  • kidlacee
    #19
    hát... én jobban szeretem a rockos dolgait... a rapből nem mindent de van amit meghallgatok sőt van amelyik tetszik is
  • kidlacee
    #18
    Köszönjük szépen!A frissítés folyamatos egyenlőre...
  • Fido4life
    #17
    Naggyon jó oldal !
  • Fido4life
    #16
    az e.m.s.p a világ legjobb száma !
  • kidlacee
    #15
    Köszönjük!!
  • kidlacee
    #14
    Történt egy kis frissítés az oldalon... Sokkal jobb így hogy ketten dolgozunk rajta
  • ChevyG #13
  • kidlacee
    #12
    http://www.kidrock.atw.hu/
  • kidlacee
    #11
    Web oldalt csinálok róla,tudtommal az első magyart.Akit érdekel nyugodtan nézze meg van pár jó cucc az oldalon...
    http://www.kidrock.atw.hu/
  • Fido4life
    #10
    Én csipázom, kurva jó számai vannak ? Van új albuma ?
  • ChevyG #9
    rosszul irod kicsit az englist, de legalább jo a kiejtésed
  • Carlos
    #8
    Emerekien Beeedeesz...
  • ChevyG #7
    Kid Rock – „Tökös egy kurafi vagyok.”

    A nemrég hazánkban járt Run DMC szerint Kid Rock az, aki a DMC és az Aerosmith frigyéből születne. De vajon tényleg annyira csibész-e, és el tudjuk-e őt cibálni Pamela Anderson mellől, hogy kérdéseinkre válaszoljon? Rögtön kiderül.

    Mennyire vagy ördögi?

    Steven Tyler felhívott valamelyik nap, és megkérdezte, milyen a csúcson lenni. Azt válaszoltam, „kib…ottul jó, Steven!” Időnként beszélünk, és amikor odaadta a telefonszámát, csak annyit mondtam neki, „ezt jól elb---tad öreg, mostantól fogva halálra foglak nyaggatni!”

    Mi volt életed első koncert élménye?

    Elton John a Pontiac Silverdome-ban. Öt éves voltam és a szüleim nem tudtak babysittert találni. Komolyan kamázom Elton John-t.

    Milyen voltál az iskolában?

    Egy okostojás. Időnként piáltam, vagy szívtam suli előtt, és az utolsó évemben már megvolt a lemezszerződésem, úgyhogy hagytak lelépni.

    Mi lennél, ha nem lennél rock-sztár?

    Akkor is gondoskodnék a családomról, de sokkal többet dolgoznék, sokkal kevesebb léért.

    Mi a legkedveltebb, legfontosabb tulajdonod?

    Talán a házam. Detroittól északra, negyven mérföldnyire van az erdőben. Mindig is ez volt az álmom: keményen dolgozni, és venni egy szép házat. Most három van belőlük. A legnagyobb egy kicsivel kevesebbet ér 1 millió dolcsinál, abból a pénzből jó nagy kérót lehet venni Észak-Michigan-ben.

    Melyik felvételed a legrosszabb?

    Mindegyik segített abban, hogy azzá legyek, aki most vagyok, ezért egyiket sem pöckölném ki.

    Mikor sírtál utoljára?

    Amikor Joe C meghalt. A temetésén az egész zenekar ott volt és együtt énekeltük az Only God Knows Why-t a tiszteletére.

    Mivel mérgezed magad?

    A jó öreg Jimmy Beam-mel. Bár amióta elértem a 30-at, egyre rosszabbak a másnapok, de a kukoricakenyér és a jeges tea sokat segíthet.

    Válassz 5 szót, ami a legjobban jellemez téged.

    Laza. Laza. Laza. Laza, és valószínűleg még egyszer laza. Egy tökös kurafi vagyok. Amikor kicsi voltam, sokan mondták, hogy önimádó leszek, és tényleg: imádom magam!

    Mi van a zsebedben?

    A fiam fényképe, Bobby Junior-é. A sheriff névjegykártyája. Amior bajba kerülök, csak felhívom. A rendőrség szeret engem, mert én is komázom őket. Van vagy 600 dolcsim és néhány német Márkám, vagy mi a f… ez. Ja, és egy gitár számlája.

    Ki volt az utolsó ember, akit megütöttél?

    Néhány évvel ezelőtt volt, egy bárban belémkötött egy fickó. Mondtam neki, hogy kopjon a p---ba, de továbbra is csak szarakodott, úgyhogy kihívtam őt a hóra és lecsaptam.

    Mi volt a legutóbbi lemez, amit megvettél?

    Találtam egy Bob Seger vinyl-t a bolhapiacon.

    Mi az a dolog, ami miatt panaszt tennél egy szállodában?

    Ameddig kényelmes az ágyam, van egy zuhany és egy klotyó, boldog vagyok.

    Milyen tulajdonságokat örököltél a szüleidtől?

    Okos üzletember vagyok, ezt az apámtól kaptam. Szerető és gondoskodó figura vagyok, valamint jól főzök, ez valószínűleg az anyám hagyatéka.

    Mi a legrosszabb tulajdonságod?

    Az önelégült vigyorom. A tanáraim és a szüleim állandóan veszekedtek velem, hogy töröljem már le azt a hülye grimaszt a képemről, de ez van, én ilyen vagyok.

    Az előbb említetted, hogy főzni szoktál, mi a specialitásod?

    A mélyhűtött pulykát úgy tudom megsütni, hogy a múltkor még az anyám is majdnem elsírta magát a gyönyörűségtől. Szegény, a fél életét a konyhában töltötte, én meg lazán megcsináltam két pulykát, amiről ő csak álmodott. A titok, hogy Sprite-tal locsolom meg, amitől ropogós és édeskés lesz.

    Mi az, amitől a legjobban félsz?

    Az, hogy történik velem valami, és nem fogok tudni gondoskodni a fiamról.

    Milyen zenét szeretnél, ha játszanának a temetéseden?

    A Simple Man-t a Lynyrd Skynyrd-től. Az Only God Knows Why-t. És talán valami vidámat, hogy beinduljon a buli és ne legyenek túl szomorúak az emberek. A Hey We Want Some Pussy –t a 2 Live Crew-tól.

    A világ legjobb filmje szerinted?

    Forrest Gump. Egy nagyszerű amerikai történet egy fickóról, aki talán lassú, de csodálatos személyiségével és kitartásával eléri céljait.

    Tudnál idézni a kedvenc versedből?

    Azt hiszem, a kedvenc versemet Eazy-E írta, és így hangzik: „Eazy-E vagyok, döngenek körülöttem a csajok, lehet, hogy neked is vannak cafkáid, de a nagy ász akkor is én vagyok.”

    Mitől indulsz be?

    Jó zene, szép nők, jó whiskey. Nem hiszem el, hogy még mindig nem kérdeztél a barátnőmről (Pamela Anderson). Azt hittem, voltam már szerelmes, de már tudom, ezelőtt még sohasem. Kikészít, hogy turnéznom kell és nem lehetek vele.

    A boldogság számodra?

    Barátok és család. Tavaly karácsonykor nem volt otthon a fiam, az tök szar volt. Egy csomó szomorú dalt írtam egymagam a stúdióban akkoriban, egy üveg Beam társaságában.

    Innen hová mész tovább?

    Felkapom a fiam és meglátogatjuk az öreglányt Kaliforniában. Otthon maradunk, vagy kimegyünk a partra. A kölykeink jól kijönnek egymással, együtt játszanak, mint egy nagy családban.

    Forrás: Q
  • ChevyG #6
    igen, de ki nem?!
  • franco
    #5
    dukta pamelát?

    [hozzátesz]
  • cyrus #4
    bikozávonöbi a kábojbbéééjbiii
  • ChevyG #3

    igen
    jo szám
  • Pyx #2
    kábojbéjbi