260
Minden veszprémi ide
  • Ironman2
    #260
    Utcazene programja:

    http://www.utcazene.hu/
  • Ironman2
    #259
  • sonic syndicate
    #258
    hello

    tud valaki szakmai gyakorlatra helyet mérnökinfós témában? veszprém környékén, ha lehet
  • mila69en
    #257
    nem hinném, hol halottad? beba**na:DDD
  • Ironman2
    #256
    Azt hallottam hogy jövőre Füreden lesz az utcazenefesztivál.Igaz ez?
  • Ironman2
    #255
    Ja.A Balaton miatt megéri idetelepülni azért
  • Ironman2
    #254
  • Szabi84
    #253
    na meg persze mostanában ráálltak a bringa utakra, persze a kurva házgyárit kifelejtették ezek a parasztok
  • Szabi84
    #252
    Cigány kevés van, putri csak a váév szállóban van, szórakozási lehetőség nagyon nincs ahogy munka sem. De közel a balcsi, van egy szép fekvésű vár, a gyönyőrű parkok, állatkert. Igaz most szétbaszták a belvárost de elvileg az is szép lesz, utcák tiszták szóval a kinézettel semmi probléma nincs nemtudom milyen városokban laktatok még de a környéken magasan a legszebb, na meg persze Füred.
  • Ironman2
    #251
    Na azééé nem egészen,mert én itt vagyok
  • mila69en
    #250
    nos igen akárhogy is nézzük ez a Veszprém már nem a régi Veszprém, a sétáló is olyan szinten kipusztult lett, hogy az valami hihetetlen:/
  • Ironman2
    #249
    Fesztiválok,rendezvények kellenének ide minden hónapban.Sose felejtem el 1999 szilveszterét,mikor óriási tömeg imbolygott a Kossuth.u-n,és a Posta elött a minusz 10 fokban mindenki táncolt,meg énekelt,a szinpadon meg élő zene ment.
  • Ironman2
    #248
    Hát igen.Nem sok minden látnivaló van itt,de a vár azért szép.Néha én is úgy érzem mintha megmaradt volna a középkori hangulat a városban
  • Rage47
    #247
    ja rendőrök tényleg vannak:D


    ha valaki saját és családja jövőjét biztosan meg akarja alapozni, akkor nem ide költözik - ha már van lehetősége választani - szerintem.
  • mila69en
    #246
    ennyi.. és tényleg nincs itt szinte semmi, nyáron azt utcazenén kívül, de már azt is megakarták szüntetni, építettek egy plázát, de minek? építettek egy sportcsarnokot, de minek? fotex meccsen kívül nagyon ott sincs semmi....jaaa de egy valami van itt, van egy fasza modern börtönünk:DD EU egyik legmodernebb börtöne, nahh az kell:) jahh meg rendőr az van dögivel:D
  • Rage47
    #245
    nincs semmi Veszprémben. Pécsen éltem 3 évig, inkább oda menj:)
  • mila69en
    #244
    laktam a belvárosban én is:) és nem is a cigányokra gondolok... egyre több a hajléktalan ahhoz képest hogy kis város szerintem túl sok van, napról napra évről évre egyre több embert látok nap mint nap akik a kukákat túrják, és ez a belvárosra is jellemző, Veszprém szép város én is szeretem ezt a várost de attól függetlenül egy hatalmas fostanya:)
  • Ironman2
    #243

    én a belvárosban lakom,itt kevés cigány van,de az mind dolgozik
  • Rage47
    #242
    inkább mennék én is nyugatabbra, minél közelebb a határhoz, ha már választani lehet.
  • mila69en
    #241
    nincsenek putri telepek? nézz már körül itt a haskovo lakótelepen:) mi ez ha nem egy nagy putri telep:XD
  • Ironman2
    #240
    Veszprém szép város,már régóta nincsenek putritelepek,mert felszámolták őket.Attól függően cigányok vannak,mint mindenhol,de az ne zavarjon téged.Keress lakást lakótelepeken,vagy a belvárosban.
  • mila69en
    #239
    ez itt egy nagy fostanya:) kb ennyi:D
  • Rowlend
    #238
    Üdv. Nem tudom jó helyre írok-e, de költözés előtt állunk, és Veszprém várost néztük ki magunknak. Olyan dolgokra lennék kíváncsi, hogy a lakosság hány százaléka (körülbelül) Külföldi vagy cigány, és hogy milyenek a munka lehetőségek.
  • mila69en
    #237
  • Ironman2
    #236
    Hajrá Veszprém!
  • Fresh Duke
    #235
    Talán jövőre, idén sikeresen elkerültem. :D
  • mila69en
    #234
    alap
  • vigyori14
    #233
    Üdv.
    Régről megmaradt Dragon Ball os kártyákat keresek. Akinek van esetleg bármiféle ilyen kártyája és már nincs szüksége rá, szívesen megvenném tőle. Csak írjatok privit, és ott megbeszéljük a részleteket.
  • lucifer9393
    #232
    + 1, én támogatom
  • Ironman2
    #231
    Ha akarjátok lehetnék itt házigazda mivel itt lakom,csak irjatok támogató hozzászólást.Megcsinálom a bannert is
  • Ironman2
    #230
    Sört azt biztos a boltban veszem,mert a tavalyi is egy nagy szar volt.400 ft-ért vizet ittam.
  • maxtor
    #229
    hm azok a veszprémi lányok.......
  • Lacee
    #228
    azért első napon is lesz ez-az :)
  • Ironman2
    #227
    Na ki jön az utcazenei fesztiválra?
    Jul 13-16

    Kár hogy már csak 3 napig fog tartani.Ez igy nem szép dolog
  • lolka01
    #226
    Igen, ismerek, ha még aktuális.
  • Szabi84
    #225
  • PeeTeR
    #224
    +1
  • mila69en
    #223
    nem
  • Rage47
    #222
    csak itt tanulok
  • Fec papa
    #221
    Legszebb városa: Balatonfüred!