16
Generic Host Process for Win32 Services hiba és leáll a net és win98 stílus jelenik meg
  • sugga
    #16
    Hali! Hozzánk az új nettel együtt költözött be ez a hibaüzenet, mindkét gépünk el szokta játszani, előtte pedig soha nem fordult elő, tehát gondolom, a modem vagy a szolgáltató hibája (miközben írom, megint előjött a drága :D).
    Szóval bekapcsolom a gépet, össze van dugva a modemmel, van, hogy már induláskor, de van, hogy csak egy óra netezés után fogja magát, feldobja a hibaüzenetet. Innentől kezdve semmi nem tudok megnyitni, ami meg már megy, az csak idő kérdése, hogy mikor döglik meg. Kikapcsolni a gépet normálisan nem tudom, mert ha a kikapcsolásra megyek, végeláthatatlan homokozásba kezd... Ilyenkor restart, aztán lehet reménykedni, hogy még sikerül elvégeznem a dolgomat a következő hibaüzenet felbukkanása előtt.
    Néha még az avast is értesít mindenféle vírus miatt, az Ad-Aware múltkor több általa károsnak ítélt cuccot is talált a gépen.
    Ja és igen, nem valószínű, hogy az általam látogatott oldalak váltják ki ezt a reakciót, mert ugyanazokat nézegetem, amiket már pár éve minden nap (e-mailek, Totalcar, stb., semmi korhatáros :)).
    Más fórumokat megnéztem, megpróbáltam telepíteni, amit ott ajánlanak, csak épp az SP3 már állítólag tartalmazza azt a frissítést, tehát innentől kezdve ez kilőve.
    Segítsen valaki... Előre is köszi.
  • zsdi79
    #15
    nekem is Generic Host Process for Win32 Services hibat mutat a szamitogep es idokozonkent megszakad emiatt az internet kapcsolat.Tuzfal,Nod32 frissites bekapcsolva.SP2 telepitve
  • pisti1968
    #14
    nekem is Generic Host Process for Win32 Services hiba

    WindowsXP-KB921883-x86-HUN frissités töltsd le
  • Prince of Máté
    #13
    nekem is ez van csak a tűzfalam azért nem kapcsolom be mert akkor nem enged tölteni a LimeWire ről...
  • moonman
    #12
    A biztonsági javítások minden xp-re jók, akár gyári akár warez. A nem biztonsági javítás jellegű cuccokhoz kell csak eredeti XP.

    A biztonsági javítások a Microsoft letöltőközpont-ból is letölthetők, bármilyen eredetiség ellenőrzés nélkül.

    Ezenkívül rengeteg honlapról letölthetők, pl. Droland oldaláról.
    Illetve létezik még az AfterFix Project, innen egy csomagban letölthető az összes javítás.

    Az automatikus frissítést pedig kapcsold be. Be lehet azt álltani is, nemcsak letiltani...
    Úgy állítsd be, hogy ne töltsön le semmit, csak jelezze ha van valami.

    A Tűzfalat pedig kapcsold be, a vírusírtóból pedig egyet hagyj meg.
  • yeppy
    #11
    Igen azis én voltam :D
    csak ott nemigazán válaszoltak :D
    amúgy mint írtam 2 vírusírtó van de a tűzfal ki van kapcsolva...
    a javítások gondolom gyári xp-n jók...
  • David Coulthard
    #10
    Épp most néztem egy másik fórumon ugyanilyen néven írták:

    "amúgy 1 hete a kedvesemnél is ugyan ez jött elő.. átmentem hozzá... és beállítottam a gépét.. szokásos... autó frissítés ki, tűzfal ki, értesítések ki... és utána előjőtt neki azonnal..."

    "Beállítottam a gépét"
  • saitek
    #9
    XP javítások telepítve vannak?
    XP-ben van tűzfal az legalább be van kapcsolva?
    Ja és egy vírusírtó legyen.
  • yeppy
    #8
    Sziasztok nekem is ez a problémám....
    tudnátok segíteni....
    sp2van
    tűzfal nincs
    2 vírusírtó van.... (AVG free, AVAST) és mégis ezt csinálja
    vírust sem talált..
    mitől lehet ?
  • Laky
    #7
    már lényegtelen, újraraktam a Windows-t
  • Laky
    #6
    nekem is ugyanerre a hibára hivatkozik...



    SP2 fennt van (integrálva)
    tűzfalam van (Kerio)
    Ad-Aware-t lefuttattam (semmi)

    help ! :)
  • Phat Smoker
    #5
    nincs mit :)
  • Mikilaci
    #4
    Köszi, már olvastam azt az oldalt. Tűzfalam van és úgy megy rendesen. Sp1 es a winxp-m, az sp2-t(kb 200.000kb a mérete???) simán leszedem és rátelepítem.

    Köszi szépen

  • Phat Smoker
    #3
    máskor igérd meg kisdobos becsület szavadra,hogy használod a Google-t!
    http://pcforum.hu/tudastar/24633/Generic+Host+Process+for+Win32+Services.html
  • Mikilaci
    #2
    Valaki?
  • Mikilaci
    #1
    Helló ! Légyszi segítsetek! Már volt egyszer ilyen gondom csak nem emléxek hogy sikerült megoldani... Generic Host Process for Win32 Services ablak bejön, net lassan leáll és win98 style-ra vált az xp. Spy, vírus ellenőrzés volt,(tűzfal nélkül nem csinálja)eddig még... Fontos lenne! Lehet hogy létezik már ilyen téma de nem találtam.. vírusgyártók