5789



AvP Univerzum | Alien, Predator infók | Film hírek


  • W B
    #5789
    Ez a kép a predator concrete jungle.


    Predator szavon kívül még a "yautja" szóval is keress. Predatorok így nevezik magukat.
  • repvez
    Szüli
    #5788
    ezeket én is megtallátam én is igy kerestem,de valami ilyesmire gondolok,de jobb kivitelben ahol a filmből vagy realiszkitusabb render formályában és ne csak profilból.
    ilyenre
  • The Protector
    #5787
    Ezek közül valamelyik?
  • repvez
    Szüli
    #5786
    Remélem valaki még nézi ezt a topicot és tud segiteni, tud e olyan képet küldeni linkelni amin a predator guggoló vagy térelő pozidióban van és az egyik keze kicsit ki van nyujtva vagy ökölbe ? Az sem hátrány ha jól körbe lehet vágni PS be .
    Köszi
  • bcrics
    #5785
    avp másképp
  • rotator
    #5784
    Csodavárás.
  • W B
    #5783
    5782 hozzászólás, ezzel már 5783
  • setuh
    #5782
    egy filmhez h lehet 5781 hozzaszolast irni?mi volt itt?
  • Jrex
    #5781
    Ebben én is egyet értek.
  • W B
    #5780
    Véleményen nem változott, jó hogy volt predalien... a gond az egész filmmel volt.
  • baddeni
    #5779
    Na így 2 év távlatából élvezted a Predalient??? Ugye ugye..... máskor óvatosabban a beszólásokkal ....
  • Jrex
    #5778
    Bocs ez az:
  • Jrex
    #5777
    [IMG]http://www.kepfeltoltes.hu[/IMG]
    Sztem jó film lenne:P
  • W B
    #5776
    bocsesz de két napja vettem meg:p
  • Legend Killer
    #5775
    én téged ismerlek :D.

    dumáltunk régen msnn :D.
  • tysonbaba
    #5774
    Ááááá...most vettem észre hogy Yvonne Navarro:Rekviem (Aliens) könyve kétszer van meg (gyári ára:1790 volt)(:))..megszabadulnék tőle...akit érdekel írjon és megbeszéljük!:)
  • W B
    #5773
    pl. Aliens Kelepce.... Vaterán tudtam csak 3000 ft-ért megszerezni.
  • Legend Killer
    #5772
    milyen régi könyvek?
  • rotator
    #5771
    Tegnap néztem meg az unrated verziót. Nem szabad fanboyokra bízni a rendezést. Nem működött az első résznél sem, nem működik ennél sem.
  • W B
    #5770
    inkább NE forduljon meg!
    még elrontják a könyvek jó kis történetét...
    inkább a régebbi könyveket adnák ki újból.
  • Legend Killer
    #5769
    én most olvasom az Acéltojást, az is nagyon jó... Aliens könyvekből is rengeteg olyan van, ami jól mutatna moziban... és összesűrítve pár történet szintén.
    de sztem nekik ez meg se fordult a fejükben.
  • highlander15
    #5768
    A Préda-Háború-Vadászok bolygója hármas nagyon jól mutatna a vásznon!
  • Legend Killer
    #5767
    és remek könyvek vannak aliens és predator részről is. ezeket is lehetne alapul venni, vagy ezeket megfilmesíteni, vagy összesűríteni egy nagy egészbe.
  • r4pt0r
    #5766
    Egy kérdés, megnéztem megint az Unrated verziót de mintha nem ez lenne a teljes. Mert én úgy emlékszem hogy a végén a csajt a simában csak felkeni a falra, az extraban felkenés után leesik az alsó fele. Jól emlékszem vagy valami képzavar van nálam? :D
  • highlander15
    #5765
    Nem a köcsög Strause-éknak kellett volna rendezniük...
  • gabe paul logan
    #5764
    ja "jóóó" ötlet, csak ez kb olyan mint ha adnék egy majomnak egy öngyújtót, az meg feltalálná az f18ast...eredeti
  • akyyy
    #5763
    nekem nem tetsztt az "első" batmen film. főleg az a traktor benne.
  • Esrohnoil
    #5762
    Ez ugye csak vicc? :D
    Ennyire unatkozik vki? :)
  • Pretorian
    #5761
    Kéne egy kis vérfrissítés. Egy fasza forgatókönyv, egy tehetséges producer/rendezőpáros, jó színészek, fasza sztori. Nézd meg, mit csináltak a Batmannel a '90-es években. És akkor évekkel később jött ez a Christopher Nolan Angliából, összeszedte a legjobb angol és ausztrál színészeket, elment lóvéért hálivúdba, és összerakott két olyan Batman-filmet, melyek közül a legutóbbi akkorát ütött, hogy abba még az IMDB is beleremegett. :D
    Az a baj, hogy az AvP filmeket még mindig az ostoba, agyatlan gyakás irányából próbálják megközelíteni. Ma már nem elég annyi, hogy összeeresztünk egy csapat Predatort egy tucat Aliennel, meg dobunk közéjük néhány embert is, aztán szedjék szét egymást. Sztori kell, fasza hangulat, konspiráció, fasza színészek.
  • Micsu
    #5760
    sose tudtam felfogni hogy egy ilyen fasza jól bejáratott világból nem tudtak 2 épkézláb filmet összerakni, b+, az is jobb lett volna ha a préda című könyvet megfilmesítik
  • Pretorian
    #5759
    Inkább kettőt.
  • Micsu
    #5758
    5ftot ért a film
  • W B
    #5757
    hülyeség. Ama vállöveg az alapja a modern űrhajó hajtóműveknek. és ha nem zavarna, el mondták hogy az AvP3 az alienek anya bolygóján játszódna. (proteuson)
  • XxTyl3rxX
    #5756
    azééé az első részben mikor magyarázzák hogy a predátoroknak ez játék, hogy alieneket ölnek, mert kurva sok van, de most mikor az egész Földet belepnék, akkor egy nyanvadék predátor öli meg mindet!!! kár h nem készült
    egy home video a többiről, ahogy nézik plazmatévén, hogy szerencsétlenkedik az az 1 predi.......
    jah és a 3. rész lesz a legjobb az alien vs. predator vs. humans, mert ugye a fegyverért tuti visszajönnek a predik, és az emberek basznak rá, de ha már itt vannak biztos akad egy alien tojás valahol, és hopp máris végítélet lesz!
  • W B
    #5755
    izéé... ez a film topikja...
  • BIG UNIT
    #5754
    Hali-gali!
    Vlki vlmien elérhetőséget tudna adni, hogy pl honnan tudnám leszedni a gammát? pls
    THX
  • gabe paul logan
    #5753
    mivel már nincsenek meg a zidegenek(ez lemaradt)
  • gabe paul logan
    #5752
    Most megnéztem az unrated változatot, így már egész jó film, sőt amúgy se rossz , csak ne baszkurálták volna el az idegenek életciklusát, az az egyetlen hiba. Nemtom mé nem lehetett egy 3-4 napot felölelő sztori, amíg tűnögetnek el emberek, mindenki feszült, addig kicsit jobban megismerhettük volna a szereplőket, stb.

    "Nem is a mi világunkra szánja, ugye ms yutani?" - eehhh irány a zűr, a zidegenek bolygója, tengerészekkel, begyűjtéssel a bolygó felrobbantásával(valahogy meg kell oldaniuk) és aztán jöhet az alien, amikor is annnyira ráizgul a társaság a tojásos hajóra.
  • Jrex
    #5751
    Meg a Nublar-ra:)
  • W B
    #5750
    akkor hogy magyarázod meg? Elmentek a Sorna szigetre?

    (rykov....)