26
undorito ujsag,megis ez kell a nepnek
  • banok
    #26
    Kurir már nincs.
  • kisviku
    #25
    Hányadék újság.Sajnos a főnököm is ezt olvassa...bár inkább nézegeti a képeket...
    Blikk,mai nap, kurír...mocskos hazug revolverújságok, amiknek a lényege a folyamatos köpködés, gyalázkodás, mocskolódás.
    Óriási betűk,színes "fotók", figyelemfelkeltő, egyszerű,primitív.Semmi értéket nem közvetít.
    Ha már nem tudnak miről írni, nincs "szenzáció" vagy "esemény/történés", akkor vagy előkerül Zámbó Jimmy vagy az a címlapsztori, hogy elviselhetetlen meleg van.
    Krumplipucolásra esetleg alkalmas...
    A szánalmas meztelen nős képeket valamelyik szar internetes szigorúan ingyenes oldalról szedik.

    Ennek az újságnak a "folyékony" változata a TV2 és az RTLklub.Az igazi agymosás, butítás, ingerlés,gyalázkodás,köpködés.
  • Dragooon #24
    hahó valaki segítsen kérem. kellene egy tipp, hogy hol jutok hozzá egy régebbi (2001-es) blikk újsághoz? a szerkesztőségnél kellene próbálkoznom?
  • OrigiH1R
    #23
    az ujsag honlapjan -ahol ugyanaz van tobbnyire, mint a nyomtatott verzioban- kivantam hozzaszolni egy temahoz anno.. irtam 10 percig.. kuldom a velemenyemet,erre annyi ido nekik eleg volt, hogy kileptessenek a rendszerbol... gondoltam akkor fuck.. otthagytam, azota nem olvasom a szennylapot, csak ha kollega mutat valami fortelmesen nagy baromsagot benne, nevetni egyet jo.. ja,mellekesen ajanlom helyette mindenkinek a HVG-t hetente.. tobbet er. sokkal.
  • sz4bolcs
    #22
    Én meg szoktam nézni néha a vasárnapi főoldalát, aztán ha találok vmit, amiről valószínüsítem, hogy Cifu írta, vagy SG-s cikk, akkor örömmel nyugtázom magamban, hogy "na talán néha oda(Blikkbe) is eljut a kultúra". (ellopják)
    Amúgy mióta megláttam benne lopott cikkeket, nagyon haragszom rájuk, és amit nagyon nem szeretek, hogy anyám mindig jön a blikkből vett tudományos hírekkel amit valami iszonyatos áltudományossággal írnak le, és úgy marad meg anyámban is, és hiába mondom neki, hogy már két hete kitárgyaltuk itt az sg egyik fórumán, neki az internet olyan, mint a hazugságok lelőhelye, és mindig lenézően beszél róla, ha valaki internetről tájékozódik, mert akkor az csak hiányos ismeret lehet. Most nagyon megrémültem, szerintem megpróbálom leszoktatni anyám a nőklapjáról, meg a blikkről, meg apámat a piáról, bár ő csak ma volt kicsit becsiccsentve, ma meg hétvége van, csak lehet azért zavar, mert én egész héten ezt csináltam. :-)
  • franco
    #21
    volt már ilyen nevű újság
  • Darkboy
    #20
    Na ezt pont ma láttam a buszon :DDD
  • NuCLEARScoRp
    #19
    Szerintem a Blikket át kéne keresztelni Kacsa magazinra...
  • akyyy
    #18
    :D:DD
  • JohnnySmith
    #17
    A legjobban azt útálom amikor : valaki mond valami tényleg épületes baromságot és te vissza kérdezel hogy honnan veszi ezt a hülyeséget, erre a válasz a blikkben olvastam.....
  • blackgamer
    #16
    öregapó felszállt a buszra, blikket olvas, az újság másik oldalán egy pucér nő
    vele szembe ül egy öreganyó és hunyorítva nézi, hogy jól lát vagy mit lát
    közben fél busz dől a röhögéstől
    lol, ez a blikk
  • JohnnySmith
    #15
    Én nem olvasom néha kezembe került egy egy darab, de tényelg egy rakás semmit mondó szar.
  • Garfield
    #14
  • akyyy
    #13
    mindne pénteke jár nekem aBlikk, alkalomadtán meg suli előtt is megvesszük, hogy órán legyen mit olvasni, a sportoldal a tanárnak, tuti 5-ös
    Péntekiben meg van BuliBlikk
  • Dzsini
    #12
    tudod, ez az amikor nézed a tévét, és közben szidod, hogy milyen vacak a műsor. ne mondd, hogy nem láttál még ilyet :)
  • Garfield
    #11
    Alcím:
    "undorito ujsag,megis ez kell a nepnek"

    Első hozzászólás:
    "Eddig se szerettem ezt a szart de tegnap nagyon bepoccentem.
    Arrol zagyvalt hogy a Lokit 4-1-re alazta x csapat."


    Akkor most mi van? Szar a Blikk, de azért olvassuk?
  • Dzsini
    #10
    hír, mert veszik. akit nem érdekel nem veszi, aki meg rájön, hogy nem neki szól, az onnantól nem veszi. én sose vettem :) nincs szükségem rá.
  • NuCLEARScoRp
    #9
    A Blikk egy szennylap.... a Debrecen meg félek hogy a Zalaegerszeghez hasonló sorsra fog jutni... a húzóemberek elmentek külföldre és máris meglátszik a csapaton sajnos...
  • katze
    #8
    "Ameddig az embereknek konnyen emesztheto cikkre van szuksege"

    Kimondtad a lényeget :|

    Blikknél ott tellett be a pohár, mikor a főcím az volt, h Pongó rapoperát ír Stohlról... ezhír? :o
  • Trade
    #7
    ah topicot se erdemel ez a szar csak ugy felidegesitett amit a Lokirol irt
  • Bandee1987
    #6
    Sajnos direkt ilyen az újság. A főoldalra kiirják pl. hogy xy meghalt, és közben a 10. oldalon meg azt írják, hogy lehet, hogy meghalt. (Azért csinálják ugyebár ezt, hogy többen felkapják a fejüket erre a főoldalon lévő szövegre, és megvegyék az ujságot)
  • Dzsini
    #5
    egy újabb "nahát, a bulvárlapok bulvárstílusban írnak" topic... üdvözöllek a világban.
  • sferrari
    #4
    Én akkor jöttem rá hogy csak össze-vissza ir mindent ez az újság amikor pár éve ez volt a Fő cím : A ferrari kiszáll a Forma 1-ből, na ugye ilyen címre azért megveszem mert kiváncsi vagyok miért száll ki kedvenc csapatom az F1-ből.
    Elolvastam a cikket : A ferrari lehet hogy 2008-ban kiszáll az f1 stb többit már tudjátok hogy azóta már szerződés hosszabított.
  • akyyy
    #3
    a sportot a forma 1 en kivül sose olvastam!
  • akyyy
    #2
    szeretema blikket!
  • Trade
    #1
    Eddig se szerettem ezt a szart de tegnap nagyon bepoccentem.
    Arrol zagyvalt hogy a Lokit 4-1-re alazta x csapat.
    Es miert is alazta???Csak nem azert mert nem budapesti csapat,
    mert teljesitmenye meghaladja a magyar valogatottet.
    Ez csak egy kiragadott pelda.
    Ameddig az embereknek konnyen emesztheto cikkre van szuksege addig
    fog menni a blikk szekere