67
Ha újra kezdhetném...
  • Braveheart
    #67
    Nem szoknék rá a cigire...
  • bcrics
    #66
    :O..farokkal meg minden?
  • Anaid
    #65
    Én nem kezdeném újra...
    Ha választhattam volna férfi lettem volna...de mivel nem választhatunk, nem kezdenék újra semmit. Volt ami volt, múljon el a múlt....
  • debussy
    #64
    Miért nem próbáltad meg újra?
    Én is oda készülök, de ha elsőre nem sikerül, akkor visszamegyek akár százszor is megírni a vizsgát.

    Van egy film erről. A pillangóhatás. Teljesen világossá válik, hogy nem lehet tökéletes életet leképezni és emiatt hiába kezdi a főhős újra és újra, mindig csak rosszabb lesz. Ettől függetlenül én is újrakezdeném :P
  • Stupid Peach
    #63
    még megpróbálhatod, nem?sztem sosem késő..
  • plak
    #62
    Orionk: ment egy pü :)

    üdv
  • megalodon
    #61
    Köszi! :)
  • drsenorita
    #60
    jah ez télleg húzós topic. először nem is akartam írni,mert már annyiszor átrágtam ezt a dolgot magamban és a barátokkal. mondanom sem kell- fölöslegesen, úgy sem tudunk visszamenőleg változtatni. pedig lenne jó pár dolog,amit máshogyan tennék részben vagy teljesen.és valszeg nekem is kb 10 éves koromig vissza kéne bandkolnom az időben. de ha nem is 10,akkor 14-15...engem ami a leginkább bánt,az a gimi...és hogy nem kerültem be orvosira :(
  • Orionk
    #59
    jó gondolatmenet
  • Orionk
    #58
    mi az az xma?
  • Nightwish006
    #57
    Én csak egész egyszerüen nem gyujtottam volna rá 2001 12hó 5.én. Kb. minden elbaltázott baromságom visszavezethető arra a momentumra_:DD Sok rossz "barát" akiknek a segítségével csináltam sok rosszat... Persze nem kényszerítettek semmire, és valszeg előbb utóbb előbújt volna ez az énem, de talán jobb lenne a helyzet, mint most:D Jahogy eztmost rajtam kívül senki se érti oké kikapcsolomcső
  • megalodon
    #56
    a pár betühibáért sorry de sötétbe irok
  • megalodon
    #55
    A kérdés érdekes mert hogy kezdhetném ukra?, Egyszercsk bumm vissza pl 10éves korig vagy akármeddig és nem emlékszem semmire?, mert igy bizony nem fognám fel,hogy ujra van kezdve.
    De ha pl 10éves koromig viszaugranék(25vok) a mai eszemmel-felfogásommal akkor lehet hogy másképpe pár dolgot,de ki tudja lehet hogy jobban odafigyelnék a tanulásra tudnám,hogy a tanárok milyen csínytevést türnek még el +a csajokkal is jobban szót tudnék érteni stb akkor lehet hogy 15éves koromra már vagy egy jobb életem lenne mint volt 15évesen vagy roszabb.
    Ezért hatalmas változtatást nemhiszem hogy csinálnék,mert lehet hogy az a sok jó dolog ami eddig törtét velem nem fog megtörténni.
    Jó lehet más jó dolgok viszont történnének,de kivel tudnám megosztani a mostani jó dolgokat?? csak magam lennék ezekkel az emékekkel mégha mindent megpróbálnék ugyanugy csinálni mint most.
    Vagy fogadásokat kötni eb-vb cimekre és meggazdagodni?? vagy esetleg terrorista merényletek robbantások helyszínére mennék??Megakadányoznám??
    Ez egy elég húzós topic:)
    Sokan azt felelnék,hogy jobban tanulnának,jobb melókt vállalnának stb mindent jobban csinálnának.
    De akkor már nem az az ember lennék aki ujrakezdte.+ egy régi haver régi szerelem lehet pont elkerülne és hiába törném magam,hogy ugyanugy egymásba szeressünk,haverokkal együtt lógjunk nem lenne ugyanaz mert én mindent tudnék róluk.
    Tehát vagy csak a közeli multba lehetne urakezdeni vagy nem emlékezve semmire!
    Bonyolult kérdés ez!A világot lehetne megváltoztatni akár.
    Hisz ha valaki ezért kezdené ujra akkor nagy emberré nöné ki magát és tehetne az emberi gyarlóság és a pusztitás ellen.Vagy még nagyobb háborut szítana!
    Minden attól függ ki milyen természet és hogyan érezné magát ha ujrakezdhetné!
    Huhh elég sokat irtam,de remélem érthetö voltam!?
  • red13
    #54
    Ha újra kezdhetném akkor tanulnék mint a hülye, már nagyon korán elkezdenék nyelvet/ket tanulni. Igazából mindent másképpen csinálnék. Egyáltalán nem vagyok megelégedve semmivel.
  • Molnibalage
    #53
    Szerintem ilyenen nem kell sokat morfondírozni.

    1. Az ember idővel beleőrül.

    2. Miért miúlton rágódjak? Tanulságul szolgálhat, de változtatni úgy sem tudsz rajta. Akkor meg minek elmélkedni róla?
  • The Protector
    #52
    én elöbb áltam volna neki xma-t tanulni.mert 18 évesen kezdtem de van még remény
  • Orionk
    #51
    értem, és akkor a ti családotoknak hátrány volt.

    sajnálom... :(
  • Stupid Peach
    #50
    feltalált egy motort..hogy benzin nélkül menjen az autó, csak aksival..de ez már régen volt..
  • Orionk
    #49
    milyen feltalálóra gondolsz?

    ha nem sértelek meg. ha rossz helyre tapintottam, akkor bocsánat
  • Stupid Peach
    #48
    Ha újra kezdhetném???Újra hatéves lennék..
    Addig hisztiznék apunak, amíg nem adná oda a feltalálónak a pénzünket..
    Egy csomó minden megelőzhető lett volna..asszem ennyi..
  • Orionk
    #47
    Ha újra kezdhetnék valamit a mai tudatommal, akkor ujra 19 éves lennék a jelenlegi 23 helyett...

    Jobban csinálnám a sulit, stb...
  • Noninnyó
    #46
    "A kérdést kilövöm az űrbe, ha kell, hátha válaszolnak rá a marslakók" :-))
  • sz4bolcs
    #45
    "Az akarok lenni, aki akkor voltam, mikor az akartam lenni, ami most vagyok." :-))
  • toretto r34
    #44
    Én nem akarom ujrakezdeni csak 7.-es koromig visszamenni és ott megmondani magamnak hogy nem menj iskolába mert baleseted lessz és eltörika lábad onnan kezdődőtt minden rossz velem az ificsapatba azért nem fértem be mert igazoltak mást azóta nem focizok pedig elég jól játszottam. Jah és vinnék egy rakás pénzt magamnak
  • blackgamer
    #43
    [quote][i]Prosectura - Ha...

    Ha újra kezdhetném biztos elhinném
    Hogy nem én állok egyedül a világ közepén
    Ha visszacsinálhatnám megpróbálhatnám
    Hogy jókor jó helyen befogom a jó nagy pofám

    Ha újra születnék mindent másképp tennék
    Másképp tennék mégis ugyanide jutnék!

    Ha véreset hányok bölcs döntést hozok
    Pálinkából 5 decinél többet nem iszok
    Ha újra születek és szerelmes leszek
    A belső szépséget preferálom két szép mell helyett (aha, ja)

    Ha újra születnék mindent másképp tennék
    Másképp tennék mégis ugyanide jutnék!

    Ha lesz még alkalom mind megfarkalom
    Kiket kihagytam eddig azokat még megkóstolhatom
    Ha 100 éves leszek keresztet vetek
    Megbánom a bűneimet s többé nem vétkezek!

    Ha újra születnék mindent másképp tennék
    Másképp tennék mégis ugyanide jutnék!
  • Lejja
    #42
    Akor nem itt és most kezdeném újra.
  • Match
    #41
    és utána napokig fáj a karod :D
  • Hanga
    #40
    ha megtalálod azegyensúlypontot órákig is tudsz kézen állni:)
  • jazzy
    #39
    Megtanulnek kezenallni fal nelkul :D mostmar a francnak sincs kedve de az oan jo .
  • samuray
    #38
    ha újra kezdhetném akkor gazdag és szép szeretnék lenni!
    jaj !
    ne ébresszetek fel!
  • FFX
    #37
    ...a középsulit akkor rendesen tanulnák
  • DJ Skyline
    #36
    én inkább a középsulit kezdeném újra!:)
    azelőtt minden OK volt de azóta...
  • static
    #35
    Nem hülyeség a topic csak felesleges. Amúgy ez a munkába belecsömörödött középkor elején lévő szakmunkások kedvenc témája. De azok közül nem hiszem hogy sokan fórumoznának az sg-n.
  • N1ggA
    #34
    hazucc
  • Narcotic Syntax
    #33
    az a vicces h én görögöket szemeltem ki eb elött mint favorit csapat.:D fogadnom kelleett volna rájuk :O
  • franco
    #32
    sztem a tavalyié
    1 éve minden 2. haver ezt nyomatta
  • Nh Shevits
    #31
    év beszólása volt haver! [#padlónfetrengős smiley]
  • Hanga
    #30
    nem
  • rezsofiz
    #29
    Dettó.
  • Jhon Balu
    #28
    ha ujra kezdhetném megse születnék. legalábbis erre a világra nem!