127
A Nokia \"új játéka\"
  • CaviaR
    #87
    Nekem 4 sikertelen, a többi sikeres. Hogy-hogy a mai élet az én életem? És miért van akkor az odaírva, h "Új élet kezdődik"?
  • zolo
    #86
    Ezt honnan tudod?
    Az én statisztikám:
    8 élet sikertelen
    10 sikeres
  • Arthas
    #85
    A 20. élet a te életed...
    A végére nem is lett rosz eredményem:
    4 életem sikertelen
    14 sikeres
  • zolo
    #84
    Mindegy inkább nem számolom meg,majd csak egyszer beadja.Megyek f1c-zni:))
  • zolo
    #83
    Dunya:))))
  • zolo
    #82
    Elírtam dinya voltam.:)Egyszerűen azt írja ki új élet kezdődik.Phil is a tegnapi életről beszél,videó se mutatott.Olyan mintha váratna magára.MIndjárt megnézem hányas számú élet hiányzik!
  • akyyy
    #81
    ürítsd ki a sütiket meg az idéglenes fájolkat töröld! hátha
  • zolo
    #80
    Miért nem mutatja meg a 20. életet?Azt írja új élet kezdődik és ma kellett volna jönnie.A tegnapi rész után sem mutatta meg a videót a mairól.Tanya voltam tegnap.
  • akyyy
    #79
    Ma fekete pákó vagyok
  • akyyy
    #78
    Akikenk kellenek, innen letöltheti a nokiás számokat (Cat Wolfe életéből)
    Könyvtár
  • akyyy
    #77
    Amiket Cat Wolfe életébe kell meghallgatni zenéket az elején, azokat nem lehet vhol megszerezni?:D
  • CaviaR
    #76
    Jah, tényleg, az sem sikerült nekem.
    Ott voltam, hogy betölt a kép, állok a pult mögött, és nem történik semmi, csak egy gombot tudok megnyomni, amin az van h "Mára ennyi elég". Megnyomtam és kiírta, h nem sikerült az élet.

    Viszont a mai sikerült, a Bobby-s.
  • akyyy
    #75
    nekem egyiket se engedi hogy ujra játszam, pedig a szakácsnő is fagyott, csúszott a felirat meg késett mindne, áhh..
  • zolo
    #74
    Hogy hívják azt a lányt akit guynál kell választani a crystal palaceban követőként?Jane,Sarah,bárnál lévő,piros ruhás,sárga ruhás?
  • zolo
    #73
    Davidet visszaadta,hogy játszam újra mert az még a lefagyós időkben volt az életem.Sikerült egészen a crystal palace-ig eljutnom,nem mondta mit kell csonálni rányomtam az egyok lemezre és kiírta hogy szar a zene és nem sikerült az élet címmel vége lett.Szal köcsög volt,mit kellett volna csinálni?Az első három életet adta vissza hogy játszam újra
  • akyyy
    #72
    a mai kissé zűrösen indult, mert azt hittem el van cseszve, meg minden, de ott tényleg csak a végén kell ügyesnek lenni hogy ne ess le, a többit el is ronthatod se lesz baj (persze azért jobb nornálisan csinálni p a szemészetet:D )
    jah, a kaszkadőr voltam
  • CaviaR
    #71
    Nekem is ez a Guy volt tegnap. Mekkora szar volt az a rész, nagyon nem tetszett. Mekkora gáz szövegek voltak benne. És amikor csak az a duma jött be a szöszi csajnak, h "mennyi az idő", a "szőkék jobban buliznak" majd h "menjünk fel hozzám", akkor azt mondtam h minek játszok én ezzel egyáltalán?

    Különben is azt írta, h két csajt kell felszedni a bárban, erre az első után már tovább vitt a köv helyre, szal elég zűrös dolog...
    Semmi gondolkodtató nem volt benne, csak ott osztályozgatni kellet a színészeket, majd a döntő helyszínen meg sem mondták normálisan, mit kell csinálni, csak utólag. Pff persze nem sikerült az élet...
  • Gyadi
    #70
    Azt én is inkább feladtam, mert szánalmasan volt megoldva...
  • akyyy
    #69
    nekem ma az abuzi guyz volt, nem sikerült az élete. mindig mgamtól jöjjek rá, hogy épen mit kéne mondai! ekkroa fasságot! LOL
  • fifi
    #68
    a filmrendezős élet egy hihetetlen agyatlan idiotizmus volt...

    még most sem tértem magamhoz
    a programozó monnyonle'!!!
  • akyyy
    #67
    LOOL, azt észrevettétek már, hogy amit küldenek sms-t, azt a teló időben ugy tárolja, mint amennyi a játékban van épen idő. ki van írba hogy most az életedben 19:00 van, akkor az sms akkora van érkezve, leszarja ha most még 5óra van pl:D
  • akyyy
    #66
    újra lehet játszani pár életet az elejéről
  • zolo
    #65
    Nem sijerült az élet:(:Valami sean volt el kellett árulni bobbyt az énekest és az utolsó ablakban nem találtam meg a crystal palacet:(Utálom az ilyen keresőset:(Sarahval se sikerült megtalálni guyt:(Az eddigi ami egyedül sikerült az rossi az aranyifjú volt:)cool telefon az n90
  • fifi
    #64
    na mind1
    ment úgy ahogy mondtam?
  • akyyy
    #63
    én még akkor írtam, azt hittem arra válaszoltál:DDDDDDDD
  • fifi
    #62
    írtál privátot, de én is küldtem neked egyet a lépésekkel a városban...
  • akyyy
    #61
    hanyas firefox?
  • Arthas
    #60
    Nekem a játék IE-n fagy..
    Firefoxon jól működik!
  • akyyy
    #59
    csak ne töltött volna 2 óra hosszát:(
  • akyyy
    #58
    nah sikerült!!! :)
  • iko
    #57
    Inkább a neveket írjátok le mint az élet sorszámát :). Amúgy télleg picit gagyi a játék... Lehetne logikásabb. Én kipróbáltam firefox alatt és sztem ott simábban ment :)
  • grizzly21
    #56
    ez egy fos. uninstalállni akarja f player 8at...lol
  • akyyy
    #55
    nem igaz, mostmeg a monitor képernyőjén lefagy:(:(:(:(
  • akyyy
    #54
    mikor a keresőbe kell keresni
    meg amikor a "város szélén" vagyok, és különféle emberekhez kell menni és igérni fűt fát!
  • fifi
    #53
    az a fotós?

    melyik részt nem érted???
  • akyyy
    #52
    A Gonzonál mit kell csinálni?
  • akyyy
    #51
    Sikerült ez az élet!
  • akyyy
    #50
    én most filmrendező vagyok, és most a hoteles résznél vagoyk. Elindítom az akciót, és sorrendbe kell tenni ajeleneteket. először előbujik az ipse, utána megcsörgetema telót, kihívni a csajt, majd a kaszkadőrt az ablakba. de ezután mi kell? vagy ki hagytam vmit?:S
  • fifi
    #49
    na ez az amire nem sikerült rájönni sok embernek...
  • Arthas
    #48
    Én ma séf vagyok ,de sehol se találom a bort és a fokhagymás öntetet... Hova kéne kattintanom?