15
  • Sas Alexander
    #15
    Én max Anime+t, vagy Star Treket nézek a TV-ben. Sokkal értelmesebb, mint a többi műsör (bár előbbivel biztos sokan vitáznának). Ja, és ott van a CSI. Csak nem tudtam, hogy csütörtökön hánykor van a CSI New York, így az első két részről lemaradtam.
  • Derapo
    #14
    Nem olyan csoda,hogy elfordulnak a tv-től -akarom mondani fordulunk- ki akar egész nap mosópor,intim betét stb.. reklámokat nézegetni?
  • _Vegeta_
    #13
    A tv musor maga engem sem erdekel, de sport1-2, discovery, nat. geo., spektrum nelkul nem lehet lenni. :)
  • bigjoe
    #12
    Nem kellenek a hirdetések. Ha szükségem valamire akkor rákeresek az interneten.
  • pemga
    #11
    Lassan négy éve tiszta vagyok, én nyertem :P.
  • atya67
    #10
    Nem csoda. A tvben hazudnak alegtöbbet. " Cirkuszt kenyeret anépnek " Ez még ma is gyönyörűen bevállik. Arról nem is beszélve hogy oda már mndenféle retket beengednek és az rögtön sztár is lesz.
  • Frank99
    #9
    nem csak a fiatalok :-)))
  • Falatka2003
    #8
    Én a Big Brother 1 óta nem nézek tv-t.
    2 éve a lakásban sincs.
    (Csak egy 70 cm-es, arra van kötve a gép antenna hozzánk semmilyen formában be nem jön )
  • Béla bácsi
    #7
    Hát gyerekek, meg tudom érteni. Az a sok igénytelen megasztár, győzike, valóvilág adás, meg úgy általában pl a tv2 rtl általános nívója, ezektől ép eszű ember elfordul, én szinte csak a tematikus csatornákat nézem már.
  • sonyv1
    #6
    igaz..........
    Mondjuk a Discovery jó.
  • ViperNet
    #5
    Tegnap kapcsolgattam végig a TV-n a csatornákat. Egyik szarabb volt, mint a másik. Inkább akkor már leálltam a CNN-nél kis angol-t gyakorolni.
  • MrTressy
    #4
    naja discovery, national, spektrum, animal planet
  • gregor
    #3
    Mipi:Én netezek is meg tv-t is nézzek!Ugyanis vannak jó müsorok is,na meg nem csak az RTL KLUB létezik,mint tv csatorna!Győzike is csak heti 1 órában van,arról már nem beszélve,hogy mellette még ott van 40 más magyar nyelvü csatorna!
  • Mipi
    #2
    Magyarországon is ez a helyzet! Míg győziket meg való világot meg sok szart adnak addig nem csoda hogy nem néznek sokan tv-t. A net az jobb okk annál sok időt el lehet tölteni de értelmesebb mint a tv!
  • mousee
    #1
    Ez tök igaz, valszeg én is valahányadik harmadik fiatal vagyok :)

    Elmondhatom, hogy az elmúlt másfél-két évben összesen ha 2-3 órát néztem a TV nevezetű zajládát... Viszont egész nap bújom a netet :)