1050
  • oliverspy
    #91
    a robotboy-nak tényleg nagyon gagyi a szinkronja. Főleg a főszereplő gyerek. Háát. Ha az lesz esetleg az esetleges oldalon, akkor az csakis angolul lesz.
  • berlinboy6329
    #90
    Ez csak a reklámban van,hogy Bloo(nem blue én úgy tom) mi is a neve?Puhi?ááááá

    De attól még jó.

    Billy és Mandy is odabax, a Jóember mekkora rész volt,amikor Billyhez jött vmi csávó aki jóembernek hívtak,Billy szülei pedig Lmentek valahova és Erisz meg asszem Arnoldnak hívják aki helyettesítette Billy faterját és mindig máshogy mondták Jóember nevét.:D

    Ja és Ed,Edd&Eddy is rulzik.Abban is olyan poénok vannak.Például mikor Dupla D fogpiszkálóból csinál vmi hidat és aztán aludni,aludni,aludni akar,és jönnek Eddy-ék ed meg be akarja túgni az ajtót és kirúgja az alját.
  • Broafka
    #89
    jah, én is nagyon birom, de van egy pár jó rajzfilm szerintem
  • I.C.ram
    #88
    Billy és Mandy kalandjai a Kaszással a legjobb szerintem. Abban fergeteges poénok vannak. Kár, hogy nem adnak új részeket soha... :(
  • Broafka
    #87
    azt nem értem miért nevezték álmok házának :-/
    régen Fosterék háza képzeletbeli barátoknak volt a címe, és Eduardó, meg Blú (Blue) meg ilyenek voltak nem pedig ezek a mostani új nevek vagy nem tom
    amúgy az Eduardo a legjobb :)
  • berlinboy6329
    #86
    Álmok háza se rossz.
  • Broafka
    #85
    jeee :P
    én azt se szerettem nagyon
    amúgy az a robotboy vagy mi a szar is sokkal jobb lenne, ha nem ilyen taknyos hangú szinkronhangok lennének :-/
  • Cat 02 #84
    ammi ?
    amikor mndig visszamentke a multba ?
  • xtatka
    #83
    A time squad nak azér lett vége mert George bush-t kifigurázták benne
    pedig az volt a kedvencem
  • xtatka
    #82
    szerintem is de toni jé is gagyi ( a régi jobb voltt)
  • Broafka
    #81
    as you wish, de akkor legalább az angolul legyen :D
    Lúsön új magyar hangja iszonyat szar, mintha egy náthás, aszmás, impotens kiskrapek beszélne...
  • nf1
    #80
    a görcs ikrek is jó, kell az is!!!4
  • DJ Skyline
    #79
    nem,csak eszembe jutott!:D
  • Broafka
    #78
    Squad, vagy sqwarell, vagy valami ilyesmi, de az szerintem nagyon béna volt :-/

    hallod skyline, te csupa ilyen béna, unalmas meséket néztél? :D
  • DJ Skyline
    #77
    a két buta kutya részek között néha leadtak egy olyan mesét,ami egy kém mókusról,meg egy vakondról szólt! nem jut eszembe a címe,de az is eléggé érdekes volt!:D
  • Broafka
    #76
    pindúr pandúrokat mindenképp :P
    a görcs ikrek szerintem hanyagolható...
    dextert viszont mi8ndenképpen vegyél fel szerintem, meg tom és jerryt!
  • Broafka
    #75
    és amikor kifordította a nagykutyát :D
  • nf1
    #74
    föltöltésben nem tudok segiteni, de a többiben igen (illetve nem a feltöltéssel van a baj hanem nem tudok részeket felvenni amit aztán feltudnék tölteni)
  • oliverspy
    #73
    Akkor valamikor nemsoká elkezdem felvenni a részeket. Lehet csak nyár közepén lesz rá időm, szal nyár végére elég gyér lesz a kínálat, de persze folyamatosan fog nőni. Meg kellenének rajtam kívül is adminok, akik kirugdosnák az oldalról a hülyéket, meg feltennének részeket rajzfilmekből.
    Ezeket tervezem:
    - Ed, Edd és Eddy
    - Görcs ikrek
    - Billy és Mandy kalandjai a zord kaszással
    - Superdod
    - Pindúr Pandúrok (talán..)
    - Bátor, a gyáva kutya

    Szal kéne a segítség.
  • DJ Skyline
    #72
    az a rész nagyon lefárasztott,mikor a kiskutya feje fölött volt a csont,és bejárták az egész világot,hogy megkeressék...de amikor a fotocellás ajtónál szórakoztak,az is kicsit agyzsibbasztó volt!
  • Broafka
    #71
    two stupid dog, két buta kutya :DDDD
    az nagyon állat volt :D
  • seriesfanatic
    #70
    Nem tudja valaki mi volt annak a rajzfilmnek a címe amibe 2 kutya volt egy kisebb meg egy nagyobb aki kicsit bamba volt.
    Tudom hogy ez gyenge körülírás de most csak ennyi tellik tőlem, remélem beugrik valakinek ez alapján is
  • Broafka
    #69
    jajaja, Kaszást, billy és Mandiet!!!
    tom és jerry, Dexter, ed, edd, és eddyt, meg duck dogerst, ezek a jók :)
    jaaaa, és tini titánokat :P
  • Lyan Kyj
    #68
    Powerpuff Girls és Grim Adventures of Billy & Mandy részekért akár fizetnék is!
  • Cat 02 #67
    jaja :D mikor berugja a pap ablakát :D
  • DJ Skyline
    #66
    Ed Edd Eddyt pliz!:D meg a szuper dod is egy állat,az is jöhet!
  • Magoo
    #65
    SZUPER DOD-OT A NÉPNEK!!! :D
    de komolyan...isteni sorozat. Minden része tökéletes ;) abból imádnám letölteni a részeket...mindegyiket! :)
  • nf1
    #64
    engem érdekelne
  • oliverspy
    #63
    Noha! Ha valakit érdekel egy Cartoon Network letöltésekre épülő oldal az mondja meg, mert akkor nyáron felveszek sok sorozatból sokmindent, és nyár végére beindítok egy letöltő oldalt.
  • I.C.ram
    #62
    Pfújj de utáltam! :D
  • Cat 02 #61
    én a Minimaxos hasonlót láttam csak :D
  • Broafka
    #60
    jah, baromira rüheltem, nagyon idegesítő volt, még szerencse hogy megszűnt mielőtt magyar lett volna...
  • DJ Skyline
    #59
    emlékszik valaki erre a mesére? Thomas the tank engine (vagy mi)


    tulajdonképp nem is mese,mert terepasztalon csinálták az egészet asszem,de szerettem nagyon mikor kicsi voltam! :)
  • Cat 02 #58
    ennyire kihalt a fórum, ? :D
  • Lyan Kyj
    #57
    Késő délután, olyan fél6-7 között
  • Zillo
    #56
    Tudja vk h Billy es Mandy-t mikor szoktak adni?mert en még egyszer sem lattam ezen a cartoon-on bezzeg egyiptomba egesz nap azt nyomattak :O

    Amugy a kedvenc meseim:KND,Fosterék haza,PPG,Gorcs ikrek:))
  • SZilaJMaGGoT
    #55
    hidd el én is Ha sikerül lesz az is.. Egyébként én még csak most tanulom ezt a weblapszerkesztés dolgot, de egyelőre még csak a html tűnik számomra megvalósíthatónak
  • Lyan Kyj
    #54
    Tudom, hogy lehetetlen szerezni magyar részeket, hacsak át nem játsza vki tv-ről gépre...azért jó lenne, szívsn nézném kicsit gyakrabban is, mint adják.
  • SZilaJMaGGoT
    #53
    Ja meg gondolkodok hogy kéne csinálni egy php alapút
  • SZilaJMaGGoT
    #52
    hűha' Ez így szép és jó, csak jólenne kicsit bővebben, meg sajna egyelőre fogalmam sincs honnan szerezzek részeket, de majd megpróbálok