31
  • blimey40
    #31
    Valaki el tudná nekem küldeni a csi New York-i helyszinelők betét dalát?
    Sehol nem találom ,nagyon kellene nekem!!!Assszem :-) Rod Stevard énekli.

    Ha valaki megszánna:[email protected] Kösssssz!
  • nbj
    #30
    nekem naon bejött mind3 sorozat, csak nem mindig tom nézni:(
  • mrzed001
    #29
    Pedig elég vicces kontraszt lenne a CSI NY és a CSI BP között. Sztem vicces lenne látni, ahogy a magyar helyszínelő végighányja a helyszínt, vagy lehúzza a retyón a bizonyítékot. Lézert meg max a dizsibe látott :)))
  • winnie
    #28
    ??? nem hsizem, hogy lenne ilyesmi.
  • Ackro
    #27
    a világ összes városára megcsinálják mostmár ezt a sorozatot? pl mucsajröcsögei helyszinelők mikor lesz a viasaton?
  • EmThor
    #26
    nincs is új szinkronhang, nekem ez axn szinkronnak tűnt!! 2. évad szoftosabb? bazeg :(
  • manoG
    #25
    Kiváncsiságbul megnízek egyet!
  • winnie
    #24
    persze én is így gondoltam
  • pedrohsi
    #23
    A helyszínelők valóban jó sorozat, de az én abszolút kedvencem a The Shield (Kemény Zsaruk). Imádom azt a korrupt bandát, akik így-úgy érvényesülnek, de segítik egymást a bajban:)
    Én is csak ezt nézem meg a tévében, illetve a gépen, mert sajna a 3. és 4. szezont még nem sugározták itthon.
  • mrzed001
    #22
    Csak a sorozattal került megint az élvonalba sztem is.
    Nem igazán emlékszem az elmúlt 4 évben jelentősebb filmjére
  • winnie
    #21
    régen jó filmekben is volt, aztán b-filmekben és most megint az élvonalba került. a sorozat nem olcsó - van költségvetése. hány részt láttál?:)
  • jointeer
    #20
    mars mentoakcioban lattam utoljara
  • vg
    #19
    Gary Sinise egyre lejebb csúszik mint színesz. Régen hatalmas filmek fő/szereplője mára egy ilyen olcsó/vacak sorozat főszereplője lett. Szégyen!
  • mrzed001
    #18
    Ott a pont, keverem.
    A második felére gondoltam, valamikor december környékén volt benne egy szünet.

    A 2. évad most jön szerdán :)
  • winnie
    #17
    a 2. évad még nem is megy amerikában:)
  • mrzed001
    #16
    Elég rég volt már, de mintha ott is lett volna 1-2 igendurva rész (persze a többi lágyabb lett)
  • winnie
    #15
    viszont a 2. évad sajnos szoftosabb lesz, nem ennyire komor.
  • mrzed001
    #14
    A szinkron valahogy nem adja az eredetit.
    Gary Sinise magyarhangja valahogy közelébe nem volt az eredetinek.
    Egyébként igen, ez a sötét hangulat folytatódni fog, szóval végre nem egy bugyuta lányregény/tinisztori :))
  • KDOG
    #13
    Helyszinelök az egyetlen (!!!!!!!!!!!!!!!!!!) dolog amit megnézek a tv ben ! De nagyon alergiás vagyok, ha lekésem.

    A sok szellemi nyomorék viszont még mindig az ilyen baráttokköztöt nézi. Szánalmas. Nagyon szánalmas. Ja meg van valami joban rosszban is.

    És nézik a mint a monika showt :) bröááááááf. Ilyeneket nem kimélném....
  • semi
    #12
    meg engem TEG is zavart a Friends-ből!
    vicces volt őt komolyan venni
    nekem mint nyámnyila karakter maradt meg, de ez legyen az én hibám attól még lehetett volna jó az egész, de nem volt az :-(
    azért adok neki még egy esélyt...
  • winnie
    #11
    spinoff az csak hivatalos lehet, de majd most indul a night stalker, amiben benne van frank spotnitz is - az olyan tipipkusan mitológiai szállal bővített monster of the week-es sorozat lesz.
  • FTeR
    #10
    btw, ez a CSI:NY rész nagoyn depis volt. ha ilyen marad nem nagyon fogom nézni.
  • FTeR
    #9
    Utóbbi idők legigényesebbsorozatai (szSZVSZ):
    - CSI
    - West Wing (elnök emberei)
    - Alias
    +1 Lost

    A vészhelyzet, 3.műszak, meg a hasonlók nem nagyon jöttek be nekem.
  • sajoati
    #8
    ja, közben eszembe jutott a The Lone Gunmen, mondjuk az határeset a 13 részével
  • sajoati
    #7
    még ha nem is ért igazából a dolgokhoz a fickó...
    pl. X-akták spinoffot igazán ajánlhatna nekem... (Millenium nem volt az, PSI factor és tsai pedig csak a style-t próbálták -- ált. kevés sikerrel -- nyúlni.)

    meg a 7.-nek is ilyen színvilága lett volna??
  • semi
    #6
    http://index.hu/kultur/media/nyhelyszin65/

    tök egyet értek a cikk írójával, pont így éreztem én is
  • semi
    #5
    nekem nem tetszett a NY CSI
    sztem a másik kettő sokkal jobb
    a játékokkal játszottatok? CSI; CSI miami
    aki igen nem tudja véletlen van CSI NY is mert akkor felhajtanám, mert qrva jók voltak a gémek!
  • winnie
    #4
    az ötödik évadnak van csak vége - utolértük amerikát, több részt náluk sem adtam. majd jöváre folytatódik.
  • PsyhoApu
    #3
    Az utóbbi idők legigényesebb sorozata CSI. Fogalmazhatunk úgy, hogy végre egy okos sorozat. Én mindhárom szériát nézem, de az első tetszik a legjobban.
  • stepboy
    #2
    Hello!
    Szerintem ez a legkevésbé vicces sorozat, tehát a leginkább komoly. Úgy gondolom, h mindegyik sorozatot másért lehet szeretni: ebben pl. a szokásos high-tech kütyük mellett az egészen elképesztő esetek tetszettek nagyon.
    Üdv.: stepboy
  • FTeR
    #1
    a tarantinós résszel vége is a CSInek a viasaton? egyetlen sorozat amit néztem...
    a CSI:miami marhára nem tetszik nekem, nem tetszik benne, h léptem nyomon minden szembejövőt meggyanusítanak és egyszer csak bejön alapon tippelgetik a bűnöst. plusz minimális humor sincs benne.
    majd belenézek ebbe a ny-sbe is, majd elvállik...