19
3D REAL-TIME STRATEGY WITH MULTI-PLAYER
  • neuro
    #19
    Nem olyan rossz ez a játék. Mondjuk aki a Blitzkriegen és a többi gagyi rts-en nőtt fel, annak biztos nem fog tetszeni.
    Egyébként én nem látok semmi különbséget az első SA-hoz képest, csak a verziószámot.
  • Axon
    #18
    Én a DEMO-t próbáltam, ott is egy olyan pályát, ahol csak gyalogság volt. Nekem az nagyon bejött. Egész jól használják a kölönféle fegyvereket, pl. a puskás közelharcnál előveszi a pisztoját, ha az ellenség közeljön, akkor elkezdik kézigránátokkal dobálni.
    Mondjuk az első rész óta semmit nem fejlődött csak új pályákat készítettek, na meg lehet, hogy beletettek néhány új járművet.
    Egyébként ezt a sorozatot még a G.I. combat nyitotta meg, majd annak a szörnyen (iszonyúan) buggos verzióját javították fel (tényleg lenne a játékban fantázia) a Squad Assaultra. Valóban Close Combat 3D-ben. El lehet vele szórakozni és nem kell többet várni a programtól mint ami. Egyébként még az első rész megjelenésekor megmondták, hogy mindenképpen lesz második rész. Mindenesetre dícséretes, hogy az első rész mérsékelt sikere után, mégis megcsinálták a másodikat.
  • abonyitomz
    #17
    van benne partraszálás!!!!

    a játékban a hangok KIRÁLYAK !!!! a megvalósítás gagyi
  • Duddits
    #16
    Észrevettük...


    Azért nem kell ennyi felkiáltójelet rakni.............................
  • Mustang2005
    #15
    EZ EGY KURV@ SZ@R JÁTÉK!!!!!!!!
  • Duddits
    #14
    Hát nekem is ratyinak tűnt a grafika képek alapján, de gondoltam, hogy jobb lesz a játékba. De hát nem. Akkor úgy látszik felejtős... :-(
  • JTBM
    #13
    Kipróbáltam, de a Close Combat szintjét még csak meg sem közelíti.
    A tankokat ki tudja lőni a gyalogság puskával. Nagyon életszerű...

    A játékok már évek óta visszafejlődnek és konzolosodnak, sajnos :-(((

    Az egyetlen játék, ami valóban fejlődött az évek során a Total War sorozat, megyek is vissza játszani az RTW-ral. ;-)))
  • Kanál
    #12
    csúnya,bugos
  • PrasCo
    #11
    Tehát Close Combat 3D-ben.
    De sebaj, merthogy
    COMBAT MISSION 4ewah
  • Duddits
    #10
  • Duddits
    #9
  • Duddits
    #8
  • Duddits
    #7
    Hivatalos oldalon van. De tessék.
  • Duddits
    #6
    És itt a minimum gépigény:

    Pentium III 700 MHz or equivalent processor
    256 Megabytes of RAM
    Windows© 98, Windows 98 SE, Windows ME, Windows 2000, or Windows XP.
    4 X CD-ROM drive
    16 MB 3D Card or Higher capable of 1024 x 768 resolution / 32 Bit color
    DirectX 8.1
    Microsoft compatible mouse
    1250 megs of free hard drive disk space



    Amúgy a játék egy II. Világháborús stratégia mellyel online is lehet nyomulni. Többet én se tudok róla.
  • Kanál
    #5
    szkrínsátokt
  • Duddits
    #4
    Demo.
  • Duddits
    #3
    FEATURES INCLUDE:
    [] Multi-player: Multi-player options for head to head play via TCP/IP /LAN

    [] Missions: 57 total single mission scenarios (historical and hypothetical) plus scenario editor

    [] Operations and Campaigns: 26 operations and 6 dynamic campaigns for long replayability

    [] Setting: Company level tactical setting with emphasis on small unit tactics in a complete, fully deformable 3D world

    [] User Defined Auto-Pause Feature: For order entry and battlefield assessment for those who prefer traditional turn-oriented play and more thoughtful game

    [] Maps: Full 2D maps available at a keystroke to make battle overview simple and easy to view

    [] Mods: Easy to use Mod-installer for mod swaps with just a mouse click plus more than 50 superior quality bonus sample mods
  • Duddits
    #2
    Hivatalos oldal.
  • Duddits
    #1
    Sziasztok!

    Próbáltátok már a játékot? Milyenek a tapasztalatok?