50
Végre a folytatás
  • Hitmanus
    #50
    Játszik valaki vele?
  • Hitmanus
    #49
    Hali! Játszik még valaki a játékkal? Ha igen melyik szerveren?
  • Hitmanus
    #48
    Hali! Melyik szerveren van több magyar? Európai vagy Amerikai?
  • asdasd123123
    #47
    Üdve!
    Igen,pár ismerősömmel játszunk vele, steamről, mert úgy sokkal könnyebb, nem kell a warpportallal annyit szarakodni.

    Kis összefoglalás a játékról:
    Ragi 2 = WoW a ragi régi világában. Mindent egyszerűsítettek az 1hez képest, WoW-like lett játékstílusilag és kivitelezésileg is. Még gyerek cipőben jár a dolog, de talán majd alkotnak vele valamit, hogy jobb legyen. Marha sok bugos cucc van jelenleg a játékban, de majdcsak megoldják. Fejlődés néhány kasztal kínszenvedés és eléggé monoton, de az endgame-je nem olyan rossz, habár kevés, mivel sok mindent még nem tettek be.

    Jelenleg 6 Endgame lehetőséged van:
    -PvE Arena;
    -Baphomet's Garden;
    -RHD (Random Hard Dungeon) Old Blue Box-okért;
    -Colosseum (káosz aréna, 30 emberes death match ahol random lények is spawnolnak);
    -Wordboss farmolás;
    - Union Questelés (napi questek tokenekért, amit később beválthatsz cuccokra);
    Később jön még pár durva insta és WoE is lesz. (woe2.0)

    Kasztokról: Változott az 1-hez képest:
    -Acolyte -> Priest (Alap healer kaszt, fegyvere: Mace ); Monk (Tank, váltásnál kap ingyen skill resetet, fegyvere: Fist)
    -Magician -> Wizard (Ranged magic DPS, fegyvere: Staff); Sorcerer (DPS és Support Healer is egyben, jelenleg a legdurvább kaszt a játékban, mivel healeli magát és a frost-jupi combóval eltüntet a francba, fegyvere: Staff)
    -Swordsman -> Knight (Tank, ez a régi pala, persze wow-ostítva, fegyvere: 1kezes sword+ pajzs); Warrior (OFF-Tank, DPS, Ez a régi Knight, fegyvere: 2 kezed kard)
    -Thief -> Assassin (Meelee DPS, a régi assához 1 skillben hasonlít összesen, Fegyvere: Claw (Katar)); Rogue (Meelee DPS, olyasmi mint az assa, csak tudja healelni magát és el tud hideolni combatba is, fegyvere: Dual Dagger)
    -Archer -> Ranger (Ranged DPS, olyan mint a sima ragiban, a második legjobb kaszt., fegyvere: bow+quilver); Beastmaster (Tank, igen a bohócot kiszedték, helyette lett egy macivá alakuló tank, szintén kap skill-resetet váltásnál, fegyvere: spear)

    Később behoznak még több kasztot is, amikről már lehet tudni az a Soul Maker (Soul Linker), és a Crescentia.
    Buildekhez és egyéb dolgokhoz a RO2base-t ajánlom és az Asgardian Libriaryt. http://www.ro2base.com/ http://www.asgardianslibrary.com/
    Pár screenshot: http://steamcommunity.com/id/yashirou/screenshots/

    Aki szeretne aktív Guildet, az keressen meg in-game, Yashirou néven (Faberin-t és Murmunn-t is kereshetitek ezzel kapcsolatban). Jelenleg LV2-es a guild de nem kell sok a LV3hoz.
  • dante3
    #46
    jelen, lvl20-nál tartok, magic kaszt!
  • oreal
    #45
    Van itt valaki aki aktivan jatszik is vele ? :)
    En nekem tetszik a dolog te hosszu tavon egyedul unalmas lesz.
  • sparrow35
    #44
    Például a Spiral Knights is tetszik, ehhez a 3hoz viszonyítva nem gondolnád...
    Azért kérdeztem ezt a 3at mert ezekhez a legkönnyebb viszonyítani a szembeötlő különbségeket sztem.
  • Masakari
    #43
    Nem próbáltam a 2őt,de ha az 1et veszem alapul akkor neked nem fog tetszeni a Ragnarok ha ehhez a 3 MMO-hoz kéne hasonlítanom.
  • Masakari
    #42
    Valaki meg tudná mondani ,hogy lehet regelni? olvastam,hogy problémák vannak vele mert valakinek elindulni se indul el,valakinek elindul de kifagy,valaki nem tud regelni stb.. Nekem spec a Warp Portal ablak van és ennyi nem csinál semmit,valami help jöhetne mert kíváncsi vagyok milyen. RO nagy kedvenc volt,kár hogy a 2ben nincs Bárd kaszt:(
  • sparrow35
    #41
    Mit érdemes tudni erről a játékról? WoW-hoz/lotrohoz/Runes of Magichoz képest miben különbözik?
  • dante3
    #40
    Megkezdődöt :)

  • dante3
    #39
    Holnap indul, ugye?
  • Csokis
    #38
    Hamarosan megjelenik a Ragnarok 2: Legend of the Second! Regisztráljatok, ha érdekel.

    Nem akartam neki új topikot nyitni. Én már regisztráltam, kíváncsi vagyok!
  • chilios
    #37
    Closed Beta
  • fubenalvox
    #36
    http://www.gravity.co.kr/games/ragnarok2.asp
    Itt lefele görgetve még van pár kép.
  • fubenalvox
    #35
    Nem tudom hallottátok-e de teljesen átdolgozták a játékot, új engine, új minden... pár kép róla: link

    Idén meg fog jelenné keleten... nyugaton nemtom. De a képeket elnézve erősen F2P szagú a dolog. Valahol találtam még karakterekről is képeket pár hete, de nem tudom hol voltak. Ha valaki rálel, kérem linkelje! :)
  • Lord White #34
    nekem viszont pont emiatt a 3D rendszer miatt fáj a csőrőm, a jó kis Diablo rulz 2D hanulatot átrakjám 3D be,és így kicsit úgy tűnik mint ha egy ingyenes WoW klón lenne, szabad forráskóddal (má legalábbis remélem, egyébként az emu miatt még lehet jáccani, mert pl.: HUNRO n is szerkesztik, Yellowgreect (GB), és REDEYE(GB) is szerkesztik, a HUNRO azé jó mert magyar, a két angol mert azért jó mert sok a játékos, és ott az adminok folyamatosan raknak fel új cuccokat (saját készítésü map,szörny, cucc).
  • Sadun Tryst
    #33
    jaja.

    bár amire én a legjobban kiváncsi vagyok, az a pk rendszer. kiv vagyok h 3d-ben megmaradt ez a jó öreg rendszer. aki játszott a sima RO-val, tudja miről beszélek. :)
  • Masakari
    #32
    a woe-t ne hagyd ki mert az is eszement király..
    bár én már tavaly május óta nem ro-zok..de akkor már 1re szarabb emu-kat adtak ki és sok kari szinte használhatatlan lett...de még mindig kiály volt...

    meg azért az 1ediséghez hozzá járult a card halmaz is:)

    kiv leszek ro2-be a woe hogy fog kinézni...
  • Sadun Tryst
    #31
    és a másik dolog ami miatt szvsz ennyien játszanak vele az az, hogy egyedi karikat lehet csinálni statok alapán már, és a pk rendszer ver minden más mmorpg-t :)
  • Masakari
    #30
    nem tök mind1 hogy kik játszanak vele?:D a lényeg az hogy agyonveri a wow-ot!!!!:D:D
  • disgust
    #29
    Na igen, de abból 22 milla kínai, 2 milla japán és koreai és 1 milla a világ többi országából. :)
  • Sadun Tryst
    #28
    ha lesz valami public-féleség lécci update-elj infoval minket :)
  • Masakari
    #27
    nos 2 dolog..aki a bejelentkezőnél azt irta hogy közepesen sikeres mmo az 1 láma..mivel a ro-t játszák a legtöbben a világon(25 millió)még a wow-nál is többetn 1 csöppet..:P

    és 1ik ismerősömék ro2 béta servert haxolnak..szal lehet hamarosan lesz valami kis ro2 tesztserverünk^^
  • moszandi
    #26
    De milyen messze?Ha már 2006ba megjelent?Már 2007 van itt is lehetne már
  • Sadun Tryst
    #25
    jaja. csak az a baj, h csak azok vehetnek benne részt akik dél-korai személyi igazolványszámmal rendelkeznek :D
    szóval az angol verzió és felénk is kipróbálható verzió sajna még elég messze van :(
  • kopaszrobert
    #24
    már closed beta van
  • ádám0416
    #23
    hellozok!!! Én már olyan 4 hónapja ragizok és én is nagyon várom már a 2-őt!!!!
    De mikor fog megjelenni a 2??
    Meg ingyenes les??
    meg hol lehet majd letölteni??
  • Ino
    #22
    Halihó! ^^
    Én lassan még csak 3 hónapja ragizok, de már nagyon várom a 2-t! Gondoltam linkelek egy picit, hátha van, aki még nem olvasta ezt az interjút Park Young Wooval:
    http://ragnarokonline2.uw.hu (a cikkek között)
    Itt pedig van néhány kép az új fajokról (is):
    http://www.ragnarok2.fr/ragnarok/les-races.html

  • Kristóf00
    #21
    Húú ezt már várom!
    De mikor jelenig meg :S?
  • steelhammer
    #20
    Hola

    Kicsit rég írtak ebbe a fórumba ahogy látom. :(

    Nha, szal a Ragna 2-ben lesz "futurisztikus" fegyverarzenál, mint ahogy a Ragna 1-be beleinplantálták a Gunslingert, ami miatt nagyon két részre oszlik a ragnások tábora, de az az egyhez tartozik. a 2-ről már elég sok mindent lehet tudni, és hogy mit is, azt ittmegnézhetitek.
  • Sadun Tryst
    #19
    ha open lesz akkor napi 24ből 28at fent fogok tölteni szerveren ^^
    no meg gunslinger és monk kaszt rulz! :D
  • Inquisitor
    #18
    Utánanéztem halom oldalon, de nem egyértelmű. Azt hiszem, hogy japán/koreai verzióból van zárt béta, de az angolból még valamikor tavaszra (eleje? vége?) lesz béta, de azt se tudom Open lesz e?
  • Sadun Tryst
    #17
    még nem
  • Kristóf00
    #16
    HY ALL!
    Megjelent már a RAGNAROK ONLINE 2 is???
  • Adam5
    #15
    Hmm...érdekes...
  • Sadun Tryst
    #14
    hm. ha elbasszák, akkor úgy is mindenki marad a jó öreg első résznél. :)
    bár már én is fontolgatom, h ha megjelenik ajáték, azonnal nem váltok. mert a 99-es Championom nagyon a szívemhez nőt... xD
    (of korsz, DreamRO szerveren, igaziból meg pici kis Rouge-om van :S)
  • Adam5
    #13
    OMG! Olyan mint ha lennének benne majd ilyen futurisztikus pisztolyok! NE!!!!
  • Adam5
    #12
    Beindult amúgy a hivatalos RO2 weblap.
  • Sadun Tryst
    #11
    és melyik szerveren van? Ragnarok.hu, vagy a másikon?
    mert ha ragna.hu, akkor még a végén ismerem. :)