2274
Kizárólag azoknak, akik szeretik ezt a két versenysorozatot
  • mcmoha
    #2274
  • mcmoha
    #2273
  • mcmoha
    #2272
  • mcmoha
    #2271
  • mcmoha
    #2270
  • bodajoci
    #2269
    na ennyit az indycar fikázásról...mikor egy ekkora arc ezt mondja...
    Utoljára szerkesztette: bodajoci, 2021.04.18. 21:21:02
  • bodajoci
    #2268
    A mai és a holnapi futam is látható lesz az arena4.network4.hu-n :) Rem ezután igy is marad
  • RatBaG #2267
    https://arena4.network4.hu/nezd-online-eloben/
  • oneal1
    #2266
    király!! hol tudom nézni majd?
  • mcmoha
    #2265
  • bodajoci
    #2264
    Az arena4 adja online is az indy 500-at ma este, ugyanúgy ahogy a motogp futamokat is.
  • mcmoha
    #2263
  • mcmoha
    #2262
  • mcmoha
    #2261
  • bodajoci
    #2260
    Nem akármi volt ez a lexingtoni verseny
  • mcmoha
    #2259
  • bodajoci
    #2258
    Ezer köszönet
  • mcmoha
    #2257


  • bodajoci
    #2256
    Tudnál adni 2 youtube linket a teljes versenyekről? Mert ha nekiállok keresgélni, akkor tuti,h a címekből már megtudom a fél végeredményt :D ncoreon meg vmiért nincs fenn...még.
  • mcmoha
    #2255
  • mcmoha
    #2254
  • mcmoha
    #2253
  • bodajoci
    #2252
    azé' kis Hertha ivadék odatette magát na... f1 hez képest férfi munka ezeket a vasakat terelgetni
  • bodajoci
    #2251
    lószart...előbb fognak ezek 1500 részes török sorozatokat tolni
  • mcmoha
    #2250
  • mcmoha
    #2249
  • frango
    #2248
    Hi!
    Indy 500-at leglább fogja közvetíteni valamelyik hazai sportcsatorna? Van valami hír erről?
  • mcmoha
    #2247
  • mcmoha
    #2246
  • mcmoha
    #2245
  • unrealnoise
    #2244
    Hm. Hát ez van. Nekem volt regem, de nem jártam fel igazán aktívan... Mondjuk szerintem simán összeszedhettek volna annyit, hogy támogatva legyen a dolog anyagilag.

    Már nem emlékszem pontosan, de torrent oldalakon rohadt mód tudtam utálni az arányos f*szkodást. what.cd-n sem mertem letölteni, mert tudtam, hogy a büdös életben nem kell még valakinek ez az album flacben belátható időn belül, plusz ha mellettem is vannak még nagy sebességgel rendelkező seederek, akkor alapból lehet semmit nem seedelek vissza...

    Nah mindegy, ez most kitérő volt...

    Viszont most elkezdeném nézni a Nascart meg az indycart, és tudom, hogy youtube-ra felkerülnek, de rohadt jó lenne élőben is nézni, nem tudom van-e erre valami legális megoldás, ami jó is. Az pláne király lenne, ha véletlen nem érek rá, akkor egy kattintással azonnal nézni tudjam a versenyt, azaz ne kelljen a youtube feltöltésre várnom.

    Mert oké, hogy van ilyen olyan streaming kint, de ahogy nézem mind 35-40 EUR körül mozog, és van amihez még VPN is kellene...
    Utoljára szerkesztette: unrealnoise, 2018.10.05. 12:52:30
  • atiwrc
    #2243
    Autósportos kiegészítések voltak ott fent, nem fizették tovább a tárhelyet, azért szűnt meg a nogripracing...
  • unrealnoise
    #2242
    nogripracing volt a címe, de le lett lőve. hogy miért, azt nem tudom... igazából nem is érdekel, mondjuk attól még sajnálatos.
  • mcmoha
    #2241
  • mcmoha
    #2240
  • bodajoci
    #2239
    piranha.excom.us
  • mcmoha
    #2238
  • mcmoha
    #2237
  • SnipHarlekin
    #2236
    Sziasztok. Esetleg nem emlékszik valaki, hogy kb. 10-8 évvel ezelőtt volt egy torrent oldal, dedikáltan csak motorsport tartalommal. Komplett CART-ChampCar és IRL szezonok, meg számos miegymás (WRC, ETCC, MotoGP, Superbike..) témájú torrentjeik voltak. Regisztráció kellett hozzá, s tényleg nagyon nyálcsurgtós tartalom volt.

    Elfelejtettem a nevét-címét, s érdekelne, esetleg valakinek rémlik-e hasonló..

    Köszönöm előre is a segítséget
  • mcmoha
    #2235