13
nemtudom mi lehet a prombléma
  • forza milan
    #1
    Hi all!Spy hangfalam van,egy mélynyomó és 2 kicsi hangfal!az a gond,hogy sok gameben,pl a boiling pointban ha beszállok a kocsiba,és elindulok vele,vagy hangosabb hangoknál recseg,ropog,meg idegesitö hangokat ad ki a hangfal!nomost lehet hogy nemis a hangfal a problem,hanem driver(c-media driverem van)vagy éppen az usb csatlakozó!valaki tud segiteni,vagy tudna valaki egy hangdrivert nyomni abit sa-7 alaplaphoz?
  • pasquale
    #2
    hát haa hangot hallgatsz akkor jó nem??
    mert akkor lehet h a játékban van vmi elrontva mármint a driver...
  • forza milan
    #3
    sztem tuti hogy az,a driver lehet ott a ludas,mert hiába állitgatok mindent ugyanazt csinálja!valaki tudna dobni egy jó hangdrivert,ujat?de nem csak egy játéknál csinálja,tehát a hangdriver lehet a szar!amikor ujrarakom a winfost,mindig ez a probléma,recsegnek a zenék is,az elmulik egy idö után,de a gamek!
  • Cancel
    #4
    vélemény: az abitlapok szarok, tavaly 3-at cseréltem, vegyél külön hangkártyát és nem lesz több problémád
  • bertino
    #5
    bár itt Videoton a hangfal és annyi a baj vele, hogy kicsit vontatottan szól egyikben a mély, kicsit volumé kakaót pakoltunk neki és nem bírta, sajna képek nem vmi tiszták azért a szakadás mégis kivehető belőlük :DD

    sajna vehetek majd másikat :(

    Kép01
    Kép02

    egyébként szól :_ D
  • Metwork
    #6
    azért nem feltétlenül az ABIT szar
    de az alaplapi hangkártyák tényleg nem nagyon valóak játékra
  • Sanyix
    #7
    Pont azok valóak játékra, nemis a sb akármik...
  • Met
    #8
    hát ha szeretsz szaggató játékkal játszani vagy recsegő/kattogó hangot hallgatni akkor játsz az alaplapival
  • bertino
    #9
    ellenérv

    nekem NF7-S2 van és eddig (koppkoppkopp) nem volt bajom egy alkatrészével sem
  • Sanyix
    #10
    jéé de érdekes, nekem egyszer se recsegett integrált hangkártya, és a játékok sem szaggatnak, tökéletes a hang! Pedig 2 alaplapom volt integráltal :) úgyhogy nálad a hiba. Amúgy a recsegésre főleg sb live-nél panaszkodnak de hallottam hogy az ilyen audigy féleségeken is előfordul :)
  • Guer
    #11
    nincs rola ngayobb képed? (már az egész hangfalrol)
    nekem is két videotonom van (igaz csak a doboz:)
    anno nekem is ugyanigy körbeszakadtak a mélyek (vagy inkább rohadtak az a szar gumiperem...)
    na mind1 szoval lényeg hogy a dobozok kurvajok szerintem vegyél bele uj mélyet és durva lessz...
  • Guer
    #12
    spy hangfal? az meg milyen?
    ja az alaplapi hangkáryák mind szarok
    lehet hogy van amelyik nem recseg meg mittomén nincs különösebb baja de ha veszel egy mittomén SB hangkarit vagy vmi jobb fajtát hallani fogod iszonyat lesz a külömbség a kettöközött
  • Sanyix
    #13
    Ja vesz egy SB hangkarit, és máris észreveszi, hogy recsegnek, meg fagynak tőle a játékok ;)