12
Magyar rockegyüttes
  • Mtag
    #12
    JÚNIUS 7-ÉN AZAZ EZEN A HÉTEN SZOMBATON MIG-29 KONCERT DEBRECENBEN AZ UNPLUGGED CLUBBAN!
    FELLÉPŐK:FTP,KUTYAÜTŐK,ROTTENSYSTEM,PARAFUCKTOR,MIG-29!
    KEZDÉS:16:00
    BELÉPŐ:600 HUF!
    SÖRETETTEL VÁRUNK MINDENKIT!
  • Mtag
    #11
    Üdv! 1-2 héten belül lemezbemutató koncertre kerül sor debrecenben! bővebb infó napokon belül!Headbangeer!
  • Mtag
    #10
    Üdv mindenkinek! Elkészült a Mig-29 új albuma melynek címe Élő horror. A cd borító még készül pesten, ezért a CD kb májusban lessz kapható
    a boltokban.Ezenkívül nyáron megrendezésre kerül a Mig-29 jubileumi koncertje Debrecenben és Nyíregyházán(A helyszínek száma bővülhet)Üdv Mindenkinek és nefeledjétek:"Nyomulnak a Punkok"!
  • sapkafej
    #9
    hallottam olyasmit, h lesznek koncertek
  • hnsZeadd
    #8
    Na egy ilyet elfogadnék:D:D:D . Könnyebb lenne suliba járni :D---de akkor a Ferrai-t lekéne cserélni:D:D:D
  • Gabesz amd64
    #7
    ime:
  • Gabesz amd64
    #6
    jó repülö az tény
  • nyami
    #5
    dc++?
  • hmhm
    #4
    jaja inkább punk.
    régebbi felállással jobban nyomták, a cserélődés után aszem csak az énekes maradt ugyan az, azóta koncerten sem nyomnak jópár számot. Illetve, legutóbb 3 éve voltam koncertjükön :)
  • f2d
    #3
    Van ilyen?
  • sapkafej
    #2
    Áh, imádom őket! Marha jók!
    De ez inkább punk.
  • DJviolin
    #1
    Sziasztok!

    Aki tud bármit erről a magyar együttesről, és hogy mennyire jól nyomják, vagy éppenséggel nem, akkor az írhatna. Nagy repülőfan vagyok, és érdekelne, hogy milyen zenét nyom a kedvenc repülőm nevét viselő együttes. :-))