78
Starcraft Ghost
  • takysoft
    #38
    A gaméra visszatérve nem a blizzard fejleszti, de ők adják ki.(ilyen még nem volt)

    Elvileg folyamatosan felügyelik a munkát, szal a megszokott Blizzardos minőségre számíthatunk.
  • Animefox
    #37
    Hehehehe... ari vagy Én már láttam előre hogy nem rajtad múlik hogy lesz e GC-d. Pénzed nem volt meg tartottál a szüleidtől hogy ők mit szólnak!
    Úgy rebesgették a madarak hogy DS-ed is van? Vagy rosszul hallottam? Vagy az Jude volt?? Na mind1...
    Starcrafttal majd jáccol valahogy... csak megoldod azt is..
  • koryne
    #36
    Nem keversz össze, tényleg én vagyok. Attól, hogy Metroid és AvP fan vagyok, lehetek StarCraft fan is, nem? :D Nameg attól, hogy néhány hónapja még nem volt GC-om elmehettem a sarki boltba (najó, Cheapboytól vettem, nem a fűszeresnél) és vehettem egyet :)
  • Animefox
    #35
    Azért örülök hogy megvetted... felesleges is lett volna másik gépet venned.. egy játékért meg pláne. online-t leszámítva abszolúlt kielégíti az én ígényeimet a GC, nemhogy a tiédet!
    Eképpen fogok dönteni is hogy Ps3, Xbox360, vagy N revo! figyelembe fogom venni!
  • Animefox
    #34
    Tudod... Starcraft fan vagy... imádod a Metroidot... akkor sztem úgy vélem csaj vagy, hogy van GC-d az nem stimmel... mert pár hónapja még nem volt, akkor Alien és Predator rajongó vagy... de lehet hogy összekeverlek valakivel.. és még a neved is ismerős.. szólj ha összekevertelek valakivel skolleks! Végülis nem lesz GC-re.. oda se neki.. van helyette még isten tudja hány játék! Azt is mondanám neked hogy kimondottan Ps2-n csak online jáccok, GC pedig arra való hogy campaign játékokkal játszak.. Nem sorolom hány GC játékkal játszottam eddig már. Ps2-n meg már végig se viszek egy játékot, csak a rajta található online móduszon kenem ezerrel hónapokig.
  • koryne
    #33
    Én alapból GC-ot akartam (Metroid miatt, ugye). Örültem is, hogy a Ghost kijön GC-ra is, mert bár nem az igazi StarCraft, de írthatok zerglinget 3D-ben, egy próbát megér :) Még az is elképzelhető, hogy nem lesz olyan rossz a játék... Erre most kiderül, hogy kénytelen leszek párom xbox-án játszani, mert nem lesz GC-ra :C Mert 2 konzolt nem igazán engedhetek meg magamnak...
  • Animefox
    #32
    Amúgy tod min nevetek koryne? Hogy mikor PC-s játékos voltam, kábé én is így voltam.. úgy másfél éve még énse rendelkeztem konzollal és akkor még csak senki se említette hogy létezik GC és grafikában jobb a Ps2-nél. Meg olcsóbb :( Ha felvilágosítottak volna, akkor nem pazaroltam el volna annyi pénzt a Ps2-be.. Amiért én anno Ps2-t akartam, arra a GC is elég lett volna.
  • Animefox
    #31
    Nekem ott pihen a porosodó Ps2 mellett. Tegnap is egész nap nyúztam a GC-n a Resi4-et! Jó mondjuk nem porosodhat a Ps2 mert zárt szekrényben vannak a gépek és a polc hátsó nyílásain vezettem ki a vezetékeit fel a TV-be.
  • koryne
    #30
    "Egyébként GC-ra mégsem jön ki :("
    De látom erről már értesültetek (nem olvastam vissza, sorry...).
  • koryne
    #29
    Persze, hogy lehet kapni :) Nekem is itt pihen a TV-állványon. Jól le vagy maradva, azóta volt a N64 is :)
    Egyébként GC-ra mégsem jön ki :(
  • takysoft
    #28
    Ne haragudjatok, de a Blizzard soha nem kapkodott el játékot, és soha bukott bele semmibe. tudják, hogy mit csinálnak.
    mellesleg GC.. életemben nem is láttam, egyáltalán kapható ez itthon? xbox, meg ps ismerősek, de nintendóból még anno a régit láttam, a super nintendót, vagy mi a neve.
  • Animefox
    #27
    Nem mintha GC-re lesz meg... mert Ps2-re veszem... hogy tudjam jáccani online is!!
    CSak meglep... bizti a költségek miatt... nem érné meg GC-re kiadni.. nem sokan vennék.. De most mi a baj? Addigra már Ps3 lesz nekem mire ez a geci Blizzard kiadja a játékot.. már elnézést a kifejezésért....
  • REAL_CIÁN
    #26
    A legtöbb oldalon fent van, hogy a Blizzard hivatalosan bejelentette, nem lesz SCG GC-re. Ha egy kicsit körbenézel, te is látni fogod.
  • takysoft
    #25
    amúgy én úgy tudtam, hogy a gamecube nagyon szar lett. órajelei(cpu,gpu) igencsak a ps2, és az xbox alatt vannak, és irtó nehéz rá rendesen portolni(vagyis még azt is nehéz kihasználnia ami van)
    persze ezt csak haveroktól hallottam, ha itt valakinek van gamecube-ja, akkor rám cáfolhat.
  • Animefox
    #24
    Hol olvastad te ezt?
  • REAL_CIÁN
    #23
    StarCraft Ghost Not Coming to Gamecube

    Cubed3 is reporting on rumors that the Gamecube version of StarCraft: Ghost has been nixed. Buzz that the stealth action game has been canned for Nintendo's console apparently stem from a Q&A session during BlizzCon.
  • takysoft
    #22
    nem vok szakértő. csak már vagy egy hónapja próbálkozom PS2 emulálással.
    a ciki csak az, hogy egyetlen PS2 játékom van, így nem nagyon tudok, mit mondani.
    nem sokára lejön még egy, meg elvileg haver hoz párat. majd meglátjuk.
  • Animefox
    #21
    oaaahhh... egy szakértői hozzászólás..... végre....
  • takysoft
    #20
    ez abszolút nem igaz:
    xbox pl 700mhz-es, egy átlag pc meg 2 ghz körül van manapság.
    az új gépek meg itt is, ott is 64 bitesek lesznek, ha a műveletvégzésnél tartunk.
    a teljesítmény tényleg kiegyenlítődik, viszont emulátort azért nem tudnak írni, vagyis azért lassú, mert konzolra nem kell annyit optimalizálni. Ott belövik a játékot egy adott platformra, azt kész. PC-n meg több gépen is ki kell próbálni dolgokat, hisz alig van 2 egyforma pc.
    az emunak elvileg a konzol pontos környezetét emulálnia kell, a számolási módokat is, ami pedig nem PC, sőt nem is hasonlít rá sok esetben. Az órajelet, a videokártyát, meg mindent emulálni kell, ami húzós. hardware-t mindig kemény dió emulálni.(működő c64 emura évtizedeket kellett várni, pedig 486-oson is fut.)

    ha ati kártyád van és emulálni akarsz egy nvdida kártyát, az sem semmi cucc.(pedig az új xboxnál szükség lesz rá, hisz gyártóváltás történik.). elvileg minden!!! játékhoz ki kell majd adni egy patchet.
    meglátjuk.
  • Animefox
    #19
    A konzolok ütem órajele asszem kétszer nagyobb mint a PC-é. Viszont a PC kis ütem alatt nagyobb műveletet végez el. Így kiegyenlítődik a teljesítmény, csak mégis elég ahhoz, hogy PC-n egy jó darabig ne legyen GC,Xbox,Ps2 emu ;)
  • Animefox
    #18
    Ahhh.. Hidjétek el hogy a konzoloknak a teljesítménye teljesen más elven működik... Úgy is mondhatnám hogy fordítottja a PC-nek. Így egy PC teljesítménye gyenge, hogy futtasson egy konzol emuját. Xbox a legerősebb, utána a GC és a Ps2 a harmadik. Továbbá meg kell említenem hogy a GC-re még nem készűlt olyan játék, ami kihasználná a maximális teljesítményét. Tavasszal az új Zelda lesz az ami kifogja használni.
    Apropó a Blizzard meg bekaphatja mert már 2 éve ígérik a játékot és folyton halasszák. Szóval várhattok a játékra...
  • Zsoldos
    #17


    jáj :)
    (mondjuk maga a mozdulat übersuta)
  • takysoft
    #16
    1. a játék még nem jelent meg
    2. winre nem is fog

    --> ne töltsd le, mert kamu
  • Homeworld30
    #15
    Az emule nevű letöltőprogin láttam egy starcraft:ghost nevű dolgot rarban, de nem töltöttem le mert 2 gb és lassú a netem, lehetséges hogy vindőzra van?
  • takysoft
    #14
    pcsx2 0.8 with all bios, and plugins.
    csak játékom nincs kipróbálni:(
  • MerlinW
    #13
    Ha van izmos vasad akkor ott a pcsx2 nevü PS2 emulátor. Folyamatosan fejlesztik, jelenleg van 60-70 játék ami fut vele, de teljesen hibátlanul csak a 10-15%-a. Amire azt írták hogy 100% abból kiprobáltam 2-3at és valóban jól ment. Metal Gear 3 sajna még 0%-on áll:D
  • takysoft
    #12
    SC: az EGYETLEN játék, amit valaha megvettem! pénzért, van saját serialom, boltban vettem!!!

    azt nem tudom, hogy ez mennyire gyalázás, de nem starcraft 2 a neve.
    ez olyasmi, mint a dune, meg a dune 2 (régi példa, gyk. duke= kalandjáték, duke 2=stratégia(asszem az egyik legelső a világon))

    attől későb még lehet starcraft 2, de az még várat magára. most megy a blizzardnak a wow, ha meg azt megunják(legalább 2-3 évig biztos, hogy nem), akkor kidobnak sztem még egy mmo játékot, pl World of Diablo(bár az veszélyesen ugyanolyan lenne, mint a wow) de egyvalami biztos. a világon a legtöbb eladott stratégiai játék a mai napig a starcraft. ha lesz starcraft 2, akkor az stratégia lesz, PC-re is lesz, meg újabb eladási siker is lesz, mert jó lesz.

    a ghostot nem is a blizzard fejleszt, csak felügyelik a fejlesztést.
  • Sephi
    #11
    A RE4 messze nem a legszebb GC-es jatek.
  • Lammer
    #10
    nalam meg mindig a remake a favorit... amikor betettem a lemezt es elindult, padloztam... pedig lattam mar szep gamekat, de nekem az 1nek jobban tetszik a grafja, tudvan hogy ugye a 4 elvileg full 3ds, de akkoris...

    btw a topikhoz... Hat en mivel enyhen SC fan vagyok, pont ez a jatek az elo peldaja, hogy gyalazzuk meg az eredeti jatekot style, sorry ez persze csak az en velemenyem... :C
  • Oldern the 1st
    #9
    A legdiplomatikusabb az a válasz, hogy körülbelül azonos erővel rendelkeznek. Mindenesetre a gc-s Top játékok simán vannak ugyanolyan szépek mint az Xes top játékok (és említhetnénk itt a Resident Evil 4-et mely a generáció legszebb játéka...)
  • JTBM
    #8
    A képek alapján ez egy igazi konzol játék lesz, PC-re nem való az ilyen rajzfilm játék.
  • takysoft
    #7
    láttam annó összehasonlítást, ott a ps2 jobb volt. persze emlékezhetek rosszul is.
  • Oldern the 1st
    #6
    Pici a teljesítménye?? Ehh.... több mint a ps2nek, ezt jobb ha tőlem tudod :)
  • takysoft
    #5
    talán egy GameCube emulátor is jó lenne, annak pici a teljesítménye.
    mellesleg remélhetőleg optimalizálnak majd rá egy emut. mint a Halo-ra.
  • alert
    #4
    Inkább a 4 :D de most komolyan...
  • musha
    #3
    előbb-utóbb meg fogják oldani az emulátor-kérdést, gondoljunk csak a ps1 emu esetére: sokat kellett várni, amíg egy `átlag` gépen elindul, de lett. csak mire lesz használható ps2 emu, addigra kint lesz a ps3 ^^
  • alert
    #2
    Nem létezik működő emulátor. Kb úgy képzeld el hogy megcsinálnak egy emulátort és van max 2-3 játék aminek egy adott verziójával működik. Univerzális nincs. A teljesítményről ne is beszéljünk, egy atomerőművön se mennének tökéletesen az emulált játékok. Persze mindig vannak kivételek. Ezt a módszert azonban szerintem el lehet felejteni.
  • takysoft
    #1
    Sziasztok!
    Akinek van valami mondandója, vagy kérdése, az itt nyugodtan megszólalhat.
    A játék 2006 első felében fog megjelenni, kizárólag PS2-re, GameCube-ra, és Xbox-ra. PC-re NEM jelenik meg, ezt írja a hivatalos FAQ is.

    Akkor jöjjön az én kérdésem:
    Tudott valaki PS2-es, GameCube-os, vagy Xbox-os játékot emulátorral PC-n futtatni?
    Igen, tudom hogy konzolos fórum, de a PC-sből kitörölték....

    Nekem van egy PS2 emulátorom Rom-mal, de nincs játékm kipróbálni.

    Bármilyen más témában is nyitott a topic, írjon bárki, amit csak akar.