16
Kandós elsőéves villamosmérnök hallgatókat keresek!
  • jonnie
    #16
    Kandó Bp. Józsefváros, kérdezz!
    F4- Fölkdszint4, bemész a főbejáraton, jobbra a folyosó végén, a könyvtár után. Egyébként informatika terem, ha nem vagy kigyúrva c++ ból kezdj rettgni :)!
  • Yossarian
    #15
    meg neptun is van nálatok, mi? :D
  • blackmetal
    #14
    Miskolcon is :D
  • prezi
    #13
    OMFG
  • DJviolin
    #12
    Ja. És ugye a kecskeméti Kandó-ról beszélsz ugye? Mert én oda járok. Most jut eszembe, hogy Pesten is van egy Kandó.
  • DJviolin
    #11
    Hehe. :-)) Énmá Kandó másodéves vagyok gyikok. :-)) Müszaki szakközéppe járok. Ne legyetek elkeseredve. Elsőbe nekünk is nagy volt a fejetlenség. Meg eléggé depis is lettem, mert rossz tanárokat kaptam. (remélem nem tudják lenyomozni az ip-em). Bad teachers: Dobák, Simala. Őket ajánlott kerülnötök. :-)) Mindemellett túlélést kívánok nektek. Öcséim nem tudjátok, hogy mire válalkoztatok. Ez a suli finoman szólva is olyan, mint egy dörzspapír. Értsétek baltával fog titeket megfaragni. A nagyobbak nem szemétkednek a kandóban a kicsikkel, ez általános megállapodás. Tőlünk nem kell tartanotok. Max a szakiskolásoktól. Ha eltévedtetek, nyugodtan kérdezzetek meg minket felsőseket.

    Minden jót!
    DJviolin
  • Multisync
    #10
    Na megint a szokásos degenerált 0 IQ társaság olvassa ezt a fórumot! Szerintem csak ti lehettek ennyire gyök2k, hogy azt írjátok, hogy a honlapon nézzem...vajon mi a rákért kérdezném itt! Hát azé basszátok meg mert nincs fent sehol! Szóval kösz a kiabszott nagy semmit!
  • Ronny
    #9
    "geci":D
  • Gladiator
    #8
    szeintem a kandónak van honlapja és ott kellett volna érdeklődni...
  • Sickness
    #7
  • Landor
    #6
  • Multisync
    #5
    Na szóval főleg az érdekelne, hogy az órarenden a termek száma alapján tudjátok-e, hogy hol van az a bizonyos terem! Ha esetleg az F4-t konkréten tudja vki...!
    Aztán az is érdekelne, hogy a neptunon, ha módosítottál az alapadataidon, azt elfogadta-e már vki!
    Ja meg csak úgy kapcsolatfelvétel céljából: Ha valaki pont a V9, vagy V10 tankörben van, szóljon!
    Köszi!
  • Taranov
    #4
    A kandóra jársz és nem tudod leírni, hogy "mondd"?
    Érettségid megvan? :)
  • hali
    #3
    száksz
  • akyyy
    #2
    mond
  • Multisync
    #1
    Hello!
    Ha van köztetek olyan, akit idén vettek fel a Kandóra villamosmérnöknek és a józsefvárosi telephelyre vagytok beosztva, írjatok már! Szeretnék megkérdezni egy pár dolgot, hogy mit gondoltok!

    Előre is Köszi! :)