8
programokat tud valaki?
  • Ramza
    #8
    Ha csak házi felhasználásra kell a dolog, akkor tényleg elég az Open Office, ha komolyabban bele akarsz mélyedni a dologba, akkor az SPSS programcsomag az a professzionális progi, amit a kutatócégek is használni szoktak. Ennek az ára mondjuk mindennel együtt hét számjegyű is lehet :)
  • Hunnenkoenig
    #7
    Köszike!
  • RelakSfromhome
    #6
    OpenOffice.org
    ingyér letölthető
  • PetruZ
    #5
    Nem kell a fullos Office csomagot felpakolni, teljesen felesleges. Használd az OpenOffice-t (openoffice.org), sokkal kisebb, de szinte ugyanazt tudja. És ingyenes. Az "excel"-t ott Calc-nak hívják, a grafikonos képességeit már használtam, semmi baj nincs vele.
  • jefferson83
    #4
    Nincs mit :)
  • Hunnenkoenig
    #3
    oh, hehe... arra nem is gondoltam... mondjuk az egesz office-t nem szeretnem emiatt telepiteni. Ha van mas ötlet szivesen latom, ha nincs megprobalom azt...

    Köszi :-)
  • jefferson83
    #2
    Excel?
  • Hunnenkoenig
    #1
    Kerestem a temaban, nem talaltam, ezert megprobalom.

    Kene egy progi, ami meglevö szamertekeket egy közvelemenykutatasbol grafikusan tudna abrazolni.

    Tehat meg kene tudni adni az ertekek neveit (hogy mit is abrazolunk) es az ertekeket es ez jelenjen meg csikokban, körökben stb.

    Tud valaki ilyet?

    Php-s cuccok nuke-bol meg hasonlok nem jok, mert mint mondtam, az ertekek mar megvannak...

    Elöre is köszi.