17
A legjobb sorozat az időutazásról
  • Prof William
    #17
    Jaja emlékszem! Mindig volt valami béna hangefekt amikor ütött. Meg kézrátétellel gyógyította a nyaktörést. :)

    Igazi szuper Reikis a manusz.

  • Cat #16
    és szuper harcművész! (ritka idióta beállással)
  • Prof William
    #15
    EGY FEGYVERE VAN!!!! *ZUM ZUM*
    ÉS EGY SZÁMÍTÓGÉPE SELMA! *ÜDVÖZLÖM XY KAPITÁNY*
  • Calver
    #14
    na ez télleg nem ártana most sem, bár 10 év távlatávol nem vagyok benne biztos h most is nézném-e...
  • IlluminatoR
    #13
    jajj tényleg ez de jó volt
  • mrzed001
    #12
    De rég volt ez is :))
    Time Trax-et most visszanézve azért elég gagyi (talán már akkortájt is az volt :)) a spéci effektek, a story sem volt különösebben agyondolgozott, de nézhető volt, szórakoztató és kikapcsoló :))

    Quantum Leap, ott nagyon ki voltak dolgozva az egyedi részek, globális story viszont minimális volt (persze azért a múltbeli befolyásolása fontos embereknek alaposan benne volt, de a "hogy juttassuk ki a gépből" nemigazán: "talán majd a következő ugrás hazavisz..").
    Volt ugyan 1-1 kimagasló rész globális story szempontjából (pl amikor helyet cserélt Bakula-Stockwell-el), és nem is tudom, de az utolsó részben sikerült kijönnie a gépből? Homályos :)
    Mindenesetre ez a két kimagasló képességű színész minden story csűrés csavarási hiányosságért kárpótolt :))
  • Sephi
    #11
    A Quantum LEap volt a legjobb! Ziggy! :DDD
  • Alien
    #10
    Jajj ezt néztem én is :) Lehetne megint :)
  • Trade
    #9
    azt ugy hivtak hogy PPT.
    Jora gondolsz
  • Kanál
    #8
    ez volt az amikor ilyen zsír távirányítóval lövöldöztek egymásra? mert az isten volt de lehet h el vagyok tévedve :c
  • _Vegeta_
    #7
    Huha, ezt en nemismerem.
  • jefferson83
    #6
    Jaj ezt én is mindig néztem, kircsi volt :)
  • Trade
    #5


  • Trade
    #4
    Dr Sahmbi nagyon hasonlitott Brinkman(boccs) professzorra
  • Trade
    #3
    Annyira hianyzik ez a sorozat jo lenne mar ujra latni
  • sapkafej
    #2
    ez dee jó kis sorozat volt!
  • Trade
    #1
    Egy Trax nevu idogep,egy Selma nevu szamitogep es egy ferfi Darien Lambert