16
Beatdown Fist of Vengeance
  • Fido4life
    #16
    ha ez nekem szól, akkor sajna nem, már nagyon rég játszottam a játékkal, nem is emlékszek "szőke freddy krugerre" :D
  • HunButyok
    #15
    Szia! Nekem is van egy Aaronom, de amióta elvették a zsaruk aboxeremet és nem találom a fegyvereárus csókát a gyártelepen és nem tudok újatr venni, addig nagy a szenvedés,, mert a freddie kruger kezű gengszetrevezér tnem tudom megverni. Pedig hockey ütővel is megütön, de esetenként széttörik a hátán...
    Tudok pár trükköt is már Aaronnal... nem tudnál valami ötletet adni, hogy hogyan tudnám könnyebben kiütni a szőke freddy krugert?
    Köszi: Bütyök
  • Fido4life
    #14
    Én vagyok az egyetlen rajongója ennek a játéknak ?
  • Fido4life
    #13
    Úgy látszik elvagyok magammal, mert megint tök fasza volt végigvinni a game-t, Aaronnal..:P
  • Fido4life
    #12
    Nah emberek, tessék csekkolni ezt az 576-os linket, mert szvsz 4000 forintot totál megér ez a remek játék ! Én biztos megveszem, amint csináltam magamnak pénzt..:)
  • Fido4life
    #11
    Nah most vittem végig másodszorra... :) Kurva jók ezek a videók, olyan filmes hangulatuk van..:)
  • Fido4life
    #10
    Nekem tök bejött a játék, csak ezek a rengeteg töltések, szinte elveszik a játékélményt !!!!!
  • Serapf
    #9
    Próbáljátok ki a Final Fight X - Streetwise-ot is. ( Hasonló gém, sztem az is be fog jönni ha a Beat tetszett)
  • Fido4life
    #8
    Na ma játszottam 5 percet a játékkal, elsőre tök jó, csak nem tudom hogy lehet átöltözni.. Valaki tud ?
  • Fido4life
    #7
    Nekem is kéne a játék, egész jónak néz ki a képekből.. Itt is sérülnek a karakterek, egy idő után , És nem csak fickók ?
  • Ortopéter
    #6
    Na most már meg van. Tényleg defJam. Csak más a körités. Nem rossz.
  • Sulthal
    #5
    De van extra. Három lépésenként tölt egy fél percet...
  • Sephi
    #4
    ugyanaz mint a Def Jam csak hat ebbe lehet setalni kedvedre. Verekedos Barbie-zos jatek. Szepek a mozgasok es a grafika is eleg szep. Semmi extra.
  • Ortopéter
    #3
    Hátez az. Nem sokattudok róla.
    A képekből annyi látszik, hogy valami durva városban kell csépelni arcokat. Ez nem sok. De a képek bejönnek.
  • Guer
    #2
    talán ha irnál vmit rola
  • Ortopéter
    #1
    Helló!

    Tud erről valaki valamit?
    Megéri megszerezni?