12
  • ifi13
    #12
    Keresek letöltési lehetőséget egy Canon Ixus 65 gép használatához magyar nyelven, mert az enyém német!(Ajándék)Tud valaki segíteni!
  • Cat #11
    szerintem lassu a memóriakártya - megtelik a puffer, és nem tudja olyan gyorsan kiirni, mint amilyen gyorsan rögzít a gép.
  • quato
    #10
    Tegnap vettem egy Canon IXUS 40-et, 64 ezer Ft-ért. Kipróbáltam, nagyon tetszik, de egy valami aggaszt.
    Ha 640*480-ban, 30 FPS-ben akarok felvenni kis videót, akkor a 10. mp-ben megjelenik egy kis piros felkiáltójel, és kb. a 19-20 mp-ben leáll, és csak ennyit vesz fel. A használati utasításában és a paramétereiben is az van írva, hogy a kártya kapacitásáig vesz fel ilyen minőségben is. Mi lehet a probléma?
    Az a szar útmutató pedig nem írja, hogy a piros felkiáltójel mit is jelent. Kipróbáltam egy másik 256 Mb-os SD kártyával is, de az eredmény ugyanaz.
  • KM
    #9
    Oksa!
  • CSOCSO
    #8
    csak vicceltem.. termeszetesen nem szar a gep. bar en inkabb az SD50 re gyurok ra (ixus 70?)
  • CSOCSO
    #7
    csitt!!!:D
  • KM
    #6
    Miért lenne ez "szar"?
    Arra jó amire tervezték...
  • Blasta
    #5
    :-))))))))))

    Csocsokám, madárfotózás alatt általában nem a tengerparton ezrével nyüzsgő, nem éppen félénk sirályok fotózását értik.
  • CSOCSO
    #4
    "Madárfotózásra ugyan nem alkalmas"

    akkor a 400 as ixusom pisztos jobb mint ez a szar:

    siraly 1

    siraly 2
  • Blasta
    #3
    Nem nagyon értelek.

    "Összegzés: A Canon Digital Ixus 50 minden elvárható feladatát becsületesen teljesítette, makrófotózásnál és videózásnál pedig ugyancsak meglepett minket. Azoknak, akik egy mindenhova kényelmesen magukkal vihető ultrakompakt gépet keresnek, bátran tudjuk ajánlani, mint ahogy boldogok lesznek vele azok is, akik csak szeretnék azzal bosszantani ismerőseiket, hogy az ingzsebükből előhúzott fényképezőgép csaknem ugyanígy teljesít, mint az ő videokamerájuk."

    Az index cikk többi részében sincs különösebb ellentmondás. Mellesleg ahány cikkíró, annyi vélemény, de itt szó nincs szvsz a "pont ellenkezőjéről".
  • Alien!
    #2
    pffff....nekem is ilyen gépem van,de ember legyen a talpán aki ennyi teszt alapján kiigazodik....az index digicam teszt pont az ellenkezőjét írja.....vicc.
  • aDannyBoy
    #1
    So-so

    Nekem is volt ixusom és a negatívumokhoz hozzátenném még, hogy drága, illetve a manuális beállítási lehetőségek hiánya. Nyilván nem azért nem lehet állítani, mert nem tudták megcsinálni, hanem valahogy el kell adni a powershotot is.
    Nagyon szép képeket csinálnak ezek a kis cigisdobozok, bár az itteni mintaképektől nem mindegyiktől vágtam magam hanyatt.

    Illetve az f2.8-4.9 sem valami jó, bár ilyen pici masinától ok.