11
MpMan FUB 26
  • NeoMaN
    #11
    MPMAN SZUPERCUCCOST PEDIG NEM SZABAD VENNI!
  • Vlala #10
    szerintem Téged palira vettek. Megvettél valamit valakitől, papírok nélkül, az eladó valszleg már a számát is lecserélte... és talán még mindig meséli a haveroknak, mekkora balekot talált.

    ejnyebejnye, hiába mondja a bácsi, hogy műszaki cikket csak boltból, garanciával... egy fórum ezt nem fogja megoldani.
  • asfa
    #9
    na kösz mindent akkor cselekszek :(((
  • prezi
    #8
    sztem a topic zárhato -.-
  • qper
    #7
    hát igen, ha nincs számla, akkor sajna buktad :(

    Kérdezd meg a srácot, hogy hol vásárolta a cuccot. Ha ez megvan, battyogj el a boltba/vagy hívd fel telónÄ, hogy elromlott a cucc, nincs számlád, mondják meg hová vigyed, illetve ha tudják a forgalmazó nevét/címét /valszeg tudni fogják/ is mondják el.

    Ha ez megvan, akkor hívd fel a forgalmazót és kérdezd meg hová vigyed szervizelni?

  • prezi
    #6
    ez innentől bukó. vegyél egy új mp3 lejátszót, lehet egész olcsón is kapni.
  • asfa
    #5
    na hát ez a baj nem találunk szervizt sehol.a csávesznek keresem a számát de sajnos nem találom.hol lehet valami szerviz???????????
  • qper
    #4
    Ha egy évnél fiatalabb darab, akkor biztos adott mellé számlát ill. garilevelet nem? Ha esetleg nem adott és nincs egy éves a cucc akkor hívd fel akitől vásároltad és kérd el tőle azt, majd menj el a számlával/garilevéllel a boltba és mond meg nekik hogy bekampecolt a cuccos. (kishazánkban minden vásárolt elektronikai termékre egy év jótállást és javítási garanciát köteles vállalni a gyártó/forgalmazó. Ha nem a Te hibádból romlott el a cucc, akkor kötelessége a gyártónak/forgalmazónak azt a saját költségén megjavítania, illetve ha javíthatatlan a szerkezet köteles annak kicserélésére egy új darabra)


    Ha esetleg elmúlt egy éves a cucc, akkor szivola van. Ilyen esetben keress fel egy (lehetőleg) szakszervízt.
  • asfa
    #3
    egy palitol vettem talán kérdezzem meg azt?
  • McGrady
    #2
    menj vissza oda ahol vetted, és kérd meg h javíják meg
  • asfa
    #1
    Segitsen valaki pls.Elromlott az mpman fub 26-os mp3 lejátszom és nem tudom hol lehetne megszervizeltetni.Ha vki tud egy helyet Budapesten az szoljon nagyon fontos lenne .Előre is kösz